Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .....

Wystarczy , że ledwie oko mi się otworzy , jasność sypialnię wypełnia i....sruu ...już mogę wstawać . Nienawidzę ciemnicy w sypialni , nie opuszczam w niej  rolet . I bardzo dobrze wcześniej wstanę ....mam dłuższy dzień :haha:

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dzionka Ludziki!

Siedze sobie nad kawą i se kontempluje :kawa:

Przed przebudzeniem jechałam windą i ta skubana się rozpędzała coraz szybciej zamiast hamować

Dobrze, że budzik zadzwonił bo by mnie tam na samą górę  wywiało :haha:

A tak w ogóle i w szczególe to do domu wieczorem startuję :oklaski:

f202b676a5fa98e2fa9ebdbb805b72f9.jpg

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja się grzecznie pytam. Czy jest teraz 7, 6, czy 8-sma ?

Nie na zegarku ale wczoraj o tej porze ?

Idę doleżeć godzinkę.

 

6-ta dopiero ...śpij , jeszcze  pośpij  dziecinko . Co się będziesz po nocy zrywać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja, i ja:oklaski:znaczy się wieczorem do domku. Dzień dobry się wszystkim i miłego dnia , słonecznej , spokojnej niedzieli. Piję kawę i zastanawiam się jak ja to wszystko ogarnę , bo jeszcze w proszku jestem. No nic posiedzę jeszcze i może jakiś plan działania ułożę. Jeszcze raz leniwej niedzieli

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MeryKy @eugenia1 -szerokiej i bezpiecznej drogi, która przeleci z prędkością światła! 

Nie wiem o której wyciągnę pdp. z wyrka;)

Może dzisiaj (po miesięcznym pobycie) uda mi się wyjść na spacer. Mam nadzieję, że nie będzie świeżego goowna na polach>:(. Już prawie przyrosłam do fotela i zanikają mi nogi-w przeciwieństwie do doopy:smutek:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :d

Zmiana czasu na mnie nie działa. Na urlopie nie patrzę na zegarek....no w każdym razie nie często....:d patrzę na słońce jak to drzewiej bywało....:szydera:mam jakiś swoj wewnętrzny rytm....jak chcę to idę spać....jak mi się nie chce wstać to śpię....:szydera: i jak patrzę na córkę i zięcia to mi ich szkoda....biedne dzieci, niewolnicy czasu, zegarka i pracy....:szydera:

Miłej i słonecznej niedzieli kochani  :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, scarlett napisał:

Beatrix lubiłam twoje posty:) ale po tym to przestałam..cóż...O.o trzeba beczkę soli zjeść..

xd Przeca nie Baścynego chłopa,  jeno swojego..:d Zresztą średnio raz w tygodniu mam takie ucucia, ale i tak mende koffam! 

P.s. Sama sól jest niezdrowa,   to już lepiej śledzi solonych..

P.s.

Śpiochy śpią,.czy się już przestawiły ?

Witojcies w takim razie,  słonka i spokoju dla wsiech!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:d i Dzień Dobry:d a możecie osobie wyobrazić że u mnie jest 7.30 Haha no i ten pozytyw:szydera: jeszcze mam pół godzinki na dolezenie .Miłego dnia .Dziś trochę potwierdzam ale po południu

Dostałam z agencji do opieki babcie demencjną i to taką fest.Jestem do 18 -tej  i potem wracam.Wszystko bybylo ok, ale po południu włącza się jej confused I agresja słowna. Powiem Wam dziwnie mi.  Dobrze że w nocy mnie tam niema

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Jak dobrze wstać skoro świt!

 

Nie przez zmianę czasu, ale tez słabo dziś pospałam. Musiałam siusiu koło 2 w nocy i zasnąć z powrotem nie mogłam.

 

Niedziela niedzielą, ale ostatnie swoje pranie musiałam włączyć, brudów nie spakuję przecież.

Plana mam, co by popołudniu się spakować. Sprzątać nie mam co, skoro na bieżąco się robi. Pościel jedynie przygotować dla zmiany muszę.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Sonntagowo :oklaski: my już po śniadaniu, po spacerku, teraz czekamy na 12, bo dzisiaj proszony obiad u przyjaciółki mojej Niny / dla mnie specjalne zaproszenie :d/ ona świetnie gotuje i bardzo się nawzajem lubimy :lody:i tak niedziela przeleci...44 dni mi zostalo

FB_IMG_1543215545793.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Przykulałam się do Was w poszukiwaniu straconego czasu... no ktoś się nie bał i zaje... :haha:. Cholera jasna, trza się będzie naregulować przez ten tydzień, bo czarno widzę to wstawanie w robocie... Muminek odleżyn dostanie jak będę tak wstawać. :haha:

Pięknej, słonecznej i ciepłej niedzieli Wam życzę... takiej jaką w tej chwili posiadam na stanie. :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...