Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Mój drogi ,24 na dobę:):):)Ha ha ha .Jak tak dalej pójdzie ,będę musiała wibrator do bieżnikowania oddać:trele:

Myślałem, że w łóżku to odpoczywamy.:p Wibrator można bieżnikować zawsze i wszędzie...

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, anna5826 napisał:

Jakiez jest Wasze Zajecie ??? Skoro tak Udajesz i HRABIANKE ZGRYWASZ ???  Ha ha ha :hura::d:trele::d.....   Popatrz dlugo w swe odbicie w LUSTERECZKU .... Jak to sie ma do tego co wyzej piszesz ???  Ha ha ha ha / Widze ze o PATRIOTYZMIE - bladego pojhecia nie masz ...a juz na wargach zrobilas sobie odciski od plucia JADEM ???  Nie mnie oceniac czego ty jestes warta ???  Mniej niz ZERO !!!!!

Dla takich co wypisują takie bzdury i to do osób, które znam osobiście mam tylko jedno : - Do zobaczenia 30.lutego >:(

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie cały dzień (dzień mopa mam) i miałam pietra ile zaległości mi się uzbierało O.oO.oO.o, a tu jeszcze takie kwiatki...

Chyba miałam dzisiaj branie ... :haha:, ale to tak z godzinę temu przyszło mi do głowy... :szydera: Dlatego sobie myślę, że może nie każdy głupi umrze, ale ja to już na pewno xd Dzien mopa dniem mopa, ale pauza musi być bo w piątki to sklep Caritasu otwarty :d Długo nie zabawiłam, bo natchnienia nie miałam choć jakieś niezłe , beżowe spodenki sobie wyrwałam ..., a przy wyjściu zaczepiła mnie pani i dawaj mnie wypytywać, ale też mówić o sobie ... Pani w moim wieku, nawet przyjemna, nauczycielka , samotna .., a ja rozmawiam bo i czasu jeszcze chwilkę miałam i to tez jakaś odmiana :d Dobrze, że ten czas się jednak skończył i nie doszło do zaproszenia na kawę :szydera: Jak nic mój koński ogon jej się spodobał xd, dzisiaj taką fryzurę sobie walnęłam xd

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

@Andreaa no cała Ty:):):):):szydera:

Dokladnie....... Pamietam jak do siostr drugi raz jechalam  jeszcze przez firme. Dostalam bilet poczta na Sindbada i jakis druczek,bo mialam dojechac pociagiem. Myslalam,ze to juz wydrukowany bilet.

Jakie byly moje oczy zdziwione,jak  konduktor temu druczkowi przygladal sie  dluzsza chwile,poczym wyprosil mnie z pociagu jedna stacje przed Bi-Bi. Nie wiedzialam ,gdzie jestem.

Ilse czekala  w BI-Bi na stacji na mnie,a  mnie nie bylo.   

Jak musialam sie spinac,zeby to wszystko dalej ogarnac i na miejsce dojechac.

 

Edytowane przez Andreaa
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dodzisława napisał:

@foczka63 Brawo Kasiu. Dzisiejsi polscy patrioci mają gęby pełne frazesów, a jakoś patriotycznie w ojczyznie nie pracują :d .

We wtorek miałam spotkanie z takim właśnie patriotą. 

Dobrze ze przeżyłam?  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zajrzałam na konto mailowe do spamu i znalazłam ofertę kursu obsługi komputera dla seniorów. To już taka stara jestem? :szok:

Mhm....no,kurła nie wiem jak to powiedzieć,ja znajduję oferty środków na potencję:):):)Ha ha ha  Ciekawe dlaczego?:):):):)

Zaś do do rzeczonej oferty to u mojej mamy gmina taki kurs organizuje i jest takie wielkie obłożenie,że trzeba czekać na miejsce....seniorzy się garną do nowoczesności.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...