Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Dodzisława napisał:

@foczka63 Brawo Kasiu. Dzisiejsi polscy patrioci mają gęby pełne frazesów, a jakoś patriotycznie w ojczyznie nie pracują :d .

Nie jestem "prawdziwym Polakiem" i "prawdziwym patriotą", ale jeżeli dostałbym chociaż 2/3 tego co w DE to waliłbym pracę w demenclandi>:(

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, foczka63 napisał:

Tak sobie rozmyślam i zastanawiam się-taka patriotka  z pani A. .....To  co ona robi w Opiekunkowie???Powinna przecież zgodnie z zasadami "wielkiej Polski"'pomnażać polskie dobro ,może się mylę?Co dziewczyny i chłopaki?ATyle się naczytałąm o okropnych miejscach pracy pani A.- taka patriotka a wychodzi na to że  ,niemieckich seniorów ogarnia ,za euro ogarnia,ku chwale niemieckiej ziemi ogarnia.....

Niech no się tylko "wielka Polska" dowie ...... Toż to jawna zdrada owych szczytnych ideałów.

A jaka hipokryzja,prosze ja was!Na ustach hasełka a w doopie niemiecka miotełka:)Nooo,ewentualnie pampersik, ale nie do rymu mi było:):):)

Nie dobry Niemiec ,niedobry!Polska dla Polaków!

Ale jak Niemeic w euro płaci to juz dobrze.

Och ty babonie fałszywy, paskudny :(

Ty sobie Polską  i patriotyzmem ust nie wycieraj bo nie warta tego jesteś:(

Jakiez jest Wasze Zajecie ??? Skoro tak Udajesz i HRABIANKE ZGRYWASZ ???  Ha ha ha :hura::d:trele::d.....   Popatrz dlugo w swe odbicie w LUSTERECZKU .... Jak to sie ma do tego co wyzej piszesz ???  Ha ha ha ha / Widze ze o PATRIOTYZMIE - bladego pojhecia nie masz ...a juz na wargach zrobilas sobie odciski od plucia JADEM ???  Nie mnie oceniac czego ty jestes warta ???  Mniej niz ZERO !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, anna5826 napisał:

Jakiez jest Wasze Zajecie ??? Skoro tak Udajesz i HRABIANKE ZGRYWASZ ???  Ha ha ha :hura::d:trele::d.....   Popatrz dlugo w swe odbicie w LUSTERECZKU .... Jak to sie ma do tego co wyzej piszesz ???  Ha ha ha ha / Widze ze o PATRIOTYZMIE - bladego pojhecia nie masz ...a juz na wargach zrobilas sobie odciski od plucia JADEM ???  Nie mnie oceniac czego ty jestes warta ???  Mniej niz ZERO !!!!!

@foczka63 nie odpowiadaj. To prowokacja! Nie potrzebna nam pyskówka! Ignorancja jest najlepszym lekarstwem...;)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, anna5826 napisał:

Jakiez jest Wasze Zajecie ??? Skoro tak Udajesz i HRABIANKE ZGRYWASZ ???  Ha ha ha :hura::d:trele::d.....   Popatrz dlugo w swe odbicie w LUSTERECZKU .... Jak to sie ma do tego co wyzej piszesz ???  Ha ha ha ha / Widze ze o PATRIOTYZMIE - bladego pojhecia nie masz ...a juz na wargach zrobilas sobie odciski od plucia JADEM ???  Nie mnie oceniac czego ty jestes warta ???  Mniej niz ZERO !!!!!

Mam do pani pytanie. Skoro widzi pani, że nie podoba się większości bywalców to, co pani pisze, może czas najwyższy poszukać partnerów do rozmowy gdzie indziej, a tu przestać jątrzyć i prowokować do kłótni? Obraża pani wszystkich, którzy ośmielą się mieć inne zdanie. Czyżby większość się myliła, a pani była jedyną oświeconą osobą na tym forum? Pijemy tu wirtualną kawę, radujemy się swoim towarzystwem, odstresowujemy się od trudów pracy a pani nam w tym przeszkadza. Resztę inteligentny i kulturalny człowiek dopowie sobie sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dziś zacmienie księzyca będzie i wampiry wychodzą na żer? Wosk chyba muszę przelać i drewniany kołek przygotować. To tak na wypadek, jakby trza było wampirzycę w łeb huknąć :d :d :d . Ale bo to co pomoże? Modlic się nie będę, bo szkoda zachodu. Przypadek wsciekły nieuleczalny.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wyleczyć nie wyleczy , ale , żeby nie pogorszyło się nawet zdziebko , bo to już by zbyt niebezpieczne było . Kto wierzący ...niech pomodli się za nieszczęśliwa , chorą kobietę :święty:

Trzeba śledzić niemiecką prasę i internet. Gdzie znowu opiekunka z Polski ukatrupi swoich podopiecznych...:d Z patriotyzmu...

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz się pochwalę :oklaski: Zakupiłam sobie bilecik Triregio mini i pojechałam do szwajcarskiego Rheinfelden, z przesiadką w Bazylei. Nie zgubiłam się, a nawet na ten sam bilecik wsiadłam do busika kursującego po obu stronach Renu i dotarłam szczęśliwie do niemieckiego Rheinfelden na spotkanie z opiekunami :oklaski: Tak, tak...nawet jeden Pan Opiekun był między baby :szydera: Ale było zajebiaszczo :oklaski: A potem pokulałam się na spotkanie z potencjalną pracodawczynią :tak2: Zarobki fajne, warunki fajne, tylko....no właśnie...nie mam Gewerbe :( Jakby ktoś był zainteresowany, to na priv :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wyleczyć nie wyleczy , ale , żeby nie pogorszyło się nawet zdziebko , bo to już by zbyt niebezpieczne było . Kto wierzący ...niech pomodli się za nieszczęśliwa , chorą kobietę :święty:

No ta nasza praca nie dla mięczaków,można się zestresować i deprecha gotowa,to nie są żartyxdtu i modlitwa nic nie da

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dodzisława napisał:

Może dziś zacmienie księzyca będzie i wampiry wychodzą na żer? Wosk chyba muszę przelać i drewniany kołek przygotować. To tak na wypadek, jakby trza było wampirzycę w łeb huknąć :d :d :d . Ale bo to co pomoże? Modlic się nie będę, bo szkoda zachodu. Przypadek wsciekły nieuleczalny.

A dzieduszka Stalin przymusowo w psychuszce zamykał i elektrowstrząsami leczył... I kuźwa nie trzeba było by laleczki voodoo robić. >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi mili, szkoda slow. Bohaterka nie jest znana nikomu, zwylky nick i dlatego "mocna" w gebie.

Gdyby przyszlo sie ujawnic, to zniknelaby jak kamfora.

Uczestnicy marszow niepodleglosci niosacy rasistowskie transparenty, dzisiaj  twierdza, ze one nie byly ich wlasnoscia. Taki jest ten patriotyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do miasta wiozła mnie dziś córka pdp....az sie spocilam....wolę spokojną jazdę autobusem....:d Bobrze jak ona jezdzi po tych wąskich drogach....jak pirat :haha:qżwa kto jej dał prawo jazdy ?

Dziś nie mialam chęci na żadne ciuchowe i buciane sklepy. Raz dwa zrobiłam zakupy i wcześniejszym autobusem wróciłam na zadupie. Jutro muszę ogarnąć swój pokój bo mam okropny bajzel....dobrze, ze tu nikt nie zagląda bo normalnie wstyd. :haha:

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...