Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@beatrix+ Hmmm. Mam żelazko juz "wypracowane " przez lat.... ileś tam. Potrzebuję właściwie nowe, ale nie jeatem obczytana jakie korzyści są z takiego ze stacją.

Wadą jego jest na pewno, ze samo nie prasuje..... , czy ita ofertra jest  razem z gosposią ?  :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Rozwiązaniem doskonałym na zimę jest jecha c w strony, gdzie śnieg spada raz na 30 lat. Hm.... trzebaby mieć pecha, żeby trafić na śnieg :papieros:

Pojechałam pod francuską granicą i spadł qurważ śnieg!

Wszyscy byli w szoku. 

Ja też,  bo odśnieżać musiałam. 

Na szczęście ten stań trwał parę godzin. 

Znaczy śnieg. 

Wczoraj też poprószylo,  ale rano znów zielona trofka. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JJL napisał:

Hmmmm.......no taka odpowiedź mi się podoba. W zasadzie nigdy nie byłam nadgorliwa.

 

Bardzo słusznie. Wprawdzie ja jak mus jest to odsnieżam scieżkę do samochodu, kosza na smieci i furtki, ale ja to z tych co nie lubią brnąć w śniegu po kolana :szydera: i jak mi się snieg do autka wnosi :szydera: Poczekaj jak stopnieje :d , nie bądź nadgorliwa.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta Wszystko to wiem, tylko chęci brak. Jam miastowa to do Zus blisko mam :d , ale tak mi zawsze nie po drodze. Książeczka ubezpieczeniowa to i owszem. Zatrudnienie potwierdza, ale juz jego wysokość nie :d , a to ma kluczowe znaczenie. Najdłuzszy staż pracy mam w Telekomunikacji Polskiej, ktora ewoluowała aż została Orange. Juz znalazłam gdzie przypuszczalnie mogą byc moje dokumenty, ale czy będą? To droga cierniowa jest dla mnie :d . A mogłam ten kapitał zrobic jak był na to czas i nawet poczyniłam kroki, bo mój OUTM wtedy jeszcze w Łodzi działał. Co mi przeszkodziło oprocz lenistwa? Nie wiem do dzis :d Nic to jednak. W przyrodzie nic nie ginie to i angaże nie zginęły z pewnoscią, ale droga do nich cierniowa :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salazar A propo tabletek. Pewna opiekunka, szerzej znana jako edukatorka profesji opiekunczej w De, za pomocą swojego bloga, dokonała ostatnimi czasy epokowego odkrycia, że tabletki nalezy podawać w rekawiczkach, bo skutki uboczne niestosowania rękawiczek mogą byc tragiczne i podzieliła się tym z czytelnikami. Pozwolicie Państwo, że zacytuję:

,,Przypominam..... Zresztą tak samo, jak ze wszystkimi tabletkami, zwłaszcza tymi neurologicznymi. Jeśli je podajecie,  pamiętajcie o podawaniu ich przez rękawiczki. Groźne dla nas substancje mogą bardzo łatwo dostać się do naszego organizmu przez skórę. A nawet mała dawka może zrobić z opiekunki małego wariata."

Jedna z czytelniczek, zaproponowała rękawice spawalnicze w celach ochronnych, przy tego typu czynnosciach :d . Rada została odrzucona :d 

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, beatrix+ napisał:

Pojechałam pod francuską granicą i spadł qurważ śnieg!

Wszyscy byli w szoku. 

Ja też,  bo odśnieżać musiałam. 

Na szczęście ten stań trwał parę godzin. 

Znaczy śnieg. 

Wczoraj też poprószylo,  ale rano znów zielona trofka. 

Uśmiałam się równo, jesteś super:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Skrzypek na dachu napisał:

Juz napisałam i nie wiem dlaczego to trwa tak długo:oops:

Bo... jest sobota ? A potem niedziela ? A potem urlop macierzyński ? A potem urlop wychowawczy ? :szydera:

Moduś zareaguje, nie bojaj. Za Twoje przewinienie do więzienia nie pójdziesz, a jak pójdziesz, to mamy tam wtyczki:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Heidi napisał:

Bo... jest sobota ? A potem niedziela ? A potem urlop macierzyński ? A potem urlop wychowawczy ? :szydera:

Moduś zareaguje, nie bojaj. Za Twoje przewinienie do więzienia nie pójdziesz, a jak pójdziesz, to mamy tam wtyczki:szydera:

No to bede spac spokojnie:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Heidi napisał:

Bo... jest sobota ? A potem niedziela ? A potem urlop macierzyński ? A potem urlop wychowawczy ? :szydera:

Moduś zareaguje, nie bojaj. Za Twoje przewinienie do więzienia nie pójdziesz, a jak pójdziesz, to mamy tam wtyczki:szydera:

Ja mam na poczcie wtyczki. 

Będziemy Ci wysyłać cebulę,  żebyś szkorbutu nie dostała 

xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Dodzisława napisał:

@salazar A propo tabletek. Pewna opiekunka, szerzej znana jako edukatorka profesji opiekunczej w De, za pomocą swojego bloga, dokonała ostatnimi czasy epokowego odkrycia, że tabletki nalezy podawać w rekawiczkach, bo skutki uboczne niestosowania rękawiczek mogą byc tragiczne i podzieliła się tym z czytelnikami. Pozwolicie Państwo, że zacytuję:

,,Przypominam..... Zresztą tak samo, jak ze wszystkimi tabletkami, zwłaszcza tymi neurologicznymi. Jeśli je podajecie,  pamiętajcie o podawaniu ich przez rękawiczki. Groźne dla nas substancje mogą bardzo łatwo dostać się do naszego organizmu przez skórę. A nawet mała dawka może zrobić z opiekunki małego wariata."

Jedna z czytelniczek, zaproponowała rękawice spawalnicze w celach ochronnych, przy tego typu czynnosciach :d . Rada została odrzucona :d 

 

Czy ta szanowna pouczajaca nie pomylila tabletek doustnych z dowcipnymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hawana Tego nie wiem, ale .....tylko czekałam, aż doradzi, aby pod żadnym pozorem, przed podaniem nie rozgryzać, w celu ułatwienia spozycia przez pacjenta :d . No chyba ze przez prezerwatywę :d . Może wówczas nie będzie z opiekunki małego wariata :d , jak pieszczotliwie nazwała rzeczona :d .

To epokowe odkrycie jest porownywalne do tego oto :

image.png.06af2242c52601447f5584a7db4642b3.png

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...