Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, NNNdanuta napisał:

@Skrzypek na dachu  złaź z tego dachu bo tam niebezpiecznie :d Chcesz drabiny? :haha:      Witam nową koleżankę, nie tak dawno "odchamiałam się" tym musicalem w Operze Wrocławskiej :d

NNNdanuta dobrze mi na dachu nikt mi krzywdy nie zrobi chyba ze sama sobie ale bede ostrozna hiihhihih!A taka nowa to ja nie jezdem ,wczoraj chciałam poczytac deko ale zapomniałam hasła jak to ja a zapisałam ,no ale kto nie ma w głowie to ma w nogach hahaha,zablokowane mam konto wiec zalogowałam sie jako nowy uzytkownik!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Skrzypek na dachu napisał:

NNNdanuta dobrze mi na dachu nikt mi krzywdy nie zrobi chyba ze sama sobie ale bede ostrozna hiihhihih!A taka nowa to ja nie jezdem ,wczoraj chciałam poczytac deko ale zapomniałam hasła jak to ja a zapisałam ,no ale kto nie ma w głowie to ma w nogach hahaha,zablokowane mam konto wiec zalogowałam sie jako nowy uzytkownik!

Możesz bez problemu zmienić haslo

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, hawana napisał:

Dzien dobry mile ludki:oklaski:Jak to milo wstac o poranku, slicznym, ponurym...:szydera:

Badzcie ze mna jako i ja z Wami, nawet @Joy niech sie nie wykreca bolem glowy:haha:

Jakim ponurym? No jakim? Jak pacnę w ucho to endorfinki ze mnie na Ciebie w mig przeskoczą:szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dodzisława napisał:

@fioletowa.mysz Miłej, szybkiej i bezpiecznej podrózy Aniu:serce:

Dziękuję Ci kobieto ciężko pracująca. Podróż miła nie będzie bo kto by lubił tak długo na odwłoku siedzieć. Całuję Cię z calych sił i niech fioletowa moc będzie z Tobą:szydera::serce:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fioletowa.mysz Aż tak cięzko to ja nie pracuję :d , ale dziękuję. Tak przy okazji, to zna ktoś firmę ktora zatrudnia na umowę o pracę? Nie na umowę niemiecką, nie na umowę zlecenie, tylko na polską umowę o prace? Wyczuwam, że ta forma zatrudnienia to wyginęła jak dinozaury :d , ale może sie mylę?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Pogoda znowu barowa.Ale dobrze ,że wreszcie udała mi się robota.Powoli się okopuję,ale generalnie jest gut.Pdp uśmiechnięta, pazurków jeszcze nie pokazała .Przygotowuję posiłki,trochę ogarnę rano,babcia samoobsługowa,tylko buty jej pomóc ubrać.Wstaje po 8 rano ,o 20 idzie już spać.Cały dzień gazetę czyta, krzyżówki rozwiązuje i telewizji trochę ogląda.Ja mam luz pas.Rodzina ok.Synowa robi grubsze i mięsne zakupy,ja resztę dokupuję.Oby tak dalej.

Miłego dnia życzę wam kochani.

@fioletowa.mysz słonecznych dni w domu .Odpoczywaj kochana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Pogoda znowu barowa.Ale dobrze ,że wreszcie udała mi się robota.Powoli się okopuję,ale generalnie jest gut.Pdp uśmiechnięta, pazurków jeszcze nie pokazała .Przygotowuję posiłki,trochę ogarnę rano,babcia samoobsługowa,tylko buty jej pomóc ubrać.Wstaje po 8 rano ,o 20 idzie już spać.Cały dzień gazetę czyta, krzyżówki rozwiązuje i telewizji trochę ogląda.Ja mam luz pas.Rodzina ok.Synowa robi grubsze i mięsne zakupy,ja resztę dokupuję.Oby tak dalej.

Miłego dnia życzę wam kochani.

@fioletowa.mysz słonecznych dni w domu .Odpoczywaj kochana.

Dzięki Tereniu. Nie zamierzam odpoczywać tylko szaleć. Nie daj bobrze abym z wprawy wyszła:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joy napisał:

Minęło już parę miesięcy jak Was tu zamęczam i zanudzam.Postanowiłam dać Wam odpocząć od siebie :) 

Nie będę pisała,komentowała ani nawet czytała.Znikam.

 

 

Wrócę jak doładuję net,bo na oparach lecę :haha:

Pierdu, pierdu a Żyd pietruszkę zjadł

:szydera::hura::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...