Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, violka napisał:

Ja już po kawie i po spacerku :p Jeszcze tylko kolacja i prawie koniec :haha:

Nie będzie spacerku.., pdp zamarudziła przed telewizorem, pierwszy raz O.o My spacerek mamy co drugi dzień i zawsze po kawie. Przed obiadkiem to ona przez około 1,5 godziny uprawia swoją gimnastykę.., dzień w dzień :tak:i do tej gimnastyki wcale mnie nie potrzebuje :tak:Codziennie też wieczorem "jeździ" na stacjonarnym rowerku ok. 0,5 h i ok. 0,5 h spaceruje po tarasie. I ja też nie jestem przy tym obecna :d Sporo wolności tu mam :d

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beatrix+ napisał:

Jesuuu..moja rwa kulszowa !

Chciałam mende rozruszać,  ale się nie da..

 

Zatem wróciłam z pazy i idę spać. 

 

Yyy, pytanie do Was..

Czy to możliwe,  że 12letnie auto ma przejechanych 78445 km??

Ja znam jedno 18letnie z przebiegiem 60000km

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, NNNdanuta napisał:

Nie będzie spacerku.., pdp zamarudziła przed telewizorem, pierwszy raz O.o My spacerek mamy co drugi dzień i zawsze po kawie. Przed obiadkiem to ona przez około 1,5 godziny uprawia swoją gimnastykę.., dzień w dzień :tak:i do tej gimnastyki wcale mnie nie potrzebuje :tak:Codziennie też wieczorem "jeździ" na stacjonarnym rowerku ok. 0,5 h i ok. 0,5 h spaceruje po tarasie. I ja też nie jestem przy tym obecna :d Sporo wolności tu mam :d

Ło sielpiańsko! Toć na olimpiadę ją możesz wysłać!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, beatrix+ napisał:

Ło sielpiańsko! Toć na olimpiadę ją możesz wysłać!

Ona wie, że jak przestanie chodzić to czeka ją Heim. Ma artrozę... W Heimie już była i z niego uciekła, więc robi wszystko żeby nie musiała tam wracać... Tak ją obserwuję to ona już jest uzależniona od tej swojej gimnastyki (porusza się przy rollatorze). Swoją drogą sama bym zamieniła swoje :papieros:na takie uzależnienie :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Barbara48 napisał:

Sosna, Sosna, Sosna! !!!!!

Nie ma miejsca w busie od 14 grudnia do świąt! 

Chyba siě rozpłaczę, nie dosc ze po wielkich trudach jest zmienniczka to teraz nie ma transportu 

Nie wierzę... Poszukaj innych busiarni... Ja kiedyś 20.12 załatwiłam na 22.12. )))))

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Barbara48 napisał:

Sosna, Sosna, Sosna! !!!!!

Nie ma miejsca w busie od 14 grudnia do świąt! 

Chyba siě rozpłaczę, nie dosc ze po wielkich trudach jest zmienniczka to teraz nie ma transportu 

Obdzwaniaj po kolei różne firmy. Gdzieś się trafi wolne miejsce na pewno.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Barbara48 napisał:

Sosna, Sosna, Sosna! !!!!!

Nie ma miejsca w busie od 14 grudnia do świąt! 

Chyba siě rozpłaczę, nie dosc ze po wielkich trudach jest zmienniczka to teraz nie ma transportu 

Nie martw sie na zapas. Bla bla cara zlapiesz. Przed swietami bedzie duzo przejazdow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Barbara48 napisał:

Sosna, Sosna, Sosna! !!!!!

Nie ma miejsca w busie od 14 grudnia do świąt! 

Chyba siě rozpłaczę, nie dosc ze po wielkich trudach jest zmienniczka to teraz nie ma transportu 

OOO kurcze a szukalas ... na roznych ??? Moze cos sie znajdzie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ona wie, że jak przestanie chodzić to czeka ją Heim. Ma artrozę... W Heimie już była i z niego uciekła, więc robi wszystko żeby nie musiała tam wracać... Tak ją obserwuję to ona już jest uzależniona od tej swojej gimnastyki (porusza się przy rollatorze). Swoją drogą sama bym zamieniła swoje :papieros:na takie uzależnienie :haha:

Wczoraj na tel znajoma wrzucila mi tance z rollatorami w Niemczech ...ale babcie odstawiaja wygibusy ... Szkoda ze nie potrafie tu wrzucic ...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...