Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, awe59 napisał:

Heloł  :d

Czytam....chciałam się wznieść na wyżyny twórcze, mentalne i umysłowe jak nasza kochana @Afryka ale mam przytępione wszystkie zmysły i zwoje mózgowe niedotlenione....no nic z tego jej bełkotu kwiecistego nie zrozumiałam....:szydera:

Miłego dnia :cmok:

Witaj w klubie.

Tego to nawet @Afryka nie rozumie. :haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Afryka napisał:

I choć z natury rzeczy trudno przewidzieć jak się skończy przygoda, zwłaszcza" intelektualna", jednego można być raczej pewnym... wcześniej dzisiaj pójdę spać :szydera:

To i dobrze. Zostaną sami normalni i mniej elokwentni. :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

No...dużo tych klejnotów ma :haha:Mocno przerośnięta prostata...na badania do urologa go wiozą? :szydera:

A moze wykastrowac chca nieboraka?

jak mowi, stare przyslowie:

Nie pomoze woda z Wisly, kiedy jaja juz obwisly,,:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Dzien dobry slonecznie:d Pogoda zrobila sie cudna a ja wcale ochoty na spacery nie mam...

Jak tego lenia pogonic?>:(

 

To już wiem gdzie się piękna aura podziała .U mnie pizga,leje i zacina :d...a Niechciej dalej siedzi , powiem więcej ,on chyba na zasiedzenie liczy :haha:...pogonię dziada na przyszły tydzień ,bo muszę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...