Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MeryKy napisał:

Ratunku! Zgodzilam sie zostac dluzej i potrzebuje moje lekarstwa. Jak je przeslac? Dhl lekow nie zabiera. Są dosyc drogie boje sie zeby gdzies nie zaginely.

Dwa razy dostawałam leki z Polski. Raz zwykłym listem listek między czekoladami (potrzebowałam na już), a potem w kopercie bąbelkowej całe opakowanie. W obydwu przypadkach był paragon z apteki, to podobno ważne. Druga paczka była otwierana. Aha i w okresie świątecznym trzeba się liczyć, ze list idzie 10-14 dni. Polecone czy rejestrowane wychodzi dosyć drogo, nie pamiętam już, ale obydwie przesyłki dotarły.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MeryKy napisał:

Ratunku! Zgodzilam sie zostac dluzej i potrzebuje moje lekarstwa. Jak je przeslac? Dhl lekow nie zabiera. Są dosyc drogie boje sie zeby gdzies nie zaginely.

Ktoś może podrzucić paczkę do Sindbada.  Kierowcy chętnie sobie dorabiają , a to chodzi przecież o zdrowie , więc zrobią dobry uczynek :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka dobry pomysł. Na razie jestem w trakcie omawiania przewozu. Zobaczymy co z tego wyjdzie?

Dziękuję wszystkim za rady. :cmok:

Miałam już przez pocztę wysyłane i dotarły poleconym, ale teraz mam więcej bo jestem bardziej chora.

I to było już chyba rok albo więcej temu.

Podobno zaostrzyli przepisy odnośnie leków dlatego mam obawy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie czapla witała nad Renem,  miło z jej strony co? ;)

40231e850a34.jpg

 

I ja obalam niemiecki mit ORDNUNG MUSS SEIN...no chyba,  ze byli tu nasi...  ;)

84ca8b81aeb0.jpg

 

Podróż będę nosić w kregoslupie do wiesny,  jak też dzisiejszy 4km spacer...

Dopiero się położyłam,  zatem rwę kulszową czuję w przełyku.  ;)

Okolica dla mnie boska,  warunki bytowe gut,  a pdp  się okaże za jakieś 2 tygodnie...

 

Witojcies Gadułki w klubie po TEJ SAMEJ STRONIE!  ;)

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, beatrix+ napisał:

Tak mnie czapla witała nad Renem,  miło z jej strony co? ;)

40231e850a34.jpg

 

I ja obalam niemiecki mit ORDNUNG MUSS SEIN...no chyba,  ze byli tu nasi...  ;)

84ca8b81aeb0.jpg

 

Podróż będę nosić w kregoslupie do wiesny,  jak też dzisiejszy 4km spacer...

Dopiero się położyłam,  zatem rwę kulszową czuję w przełyku.  ;)

Okolica dla mnie boska,  warunki bytowe gut,  a pdp  się okaże za jakieś 2 tygodnie...

 

Witojcies Gadułki w klubie po TEJ SAMEJ STRONIE!  ;)

 

Witaj po gorszej stronie mocy :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...