Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, sayonara 52 napisał:

@lucyna.beatanie wiem jak u ciebie, ale TU wszystkie sa wqur...co nachylone pod katem.

Co by woda splywala,:mur:

Dlatego zapieram sie i nie chodze z PDP na wycieczki,

Jak mam kurczowo trzymac rolsztul,bo mi zjezdza na jedna strone,

to dziekuje,postoje!:przekleństwa:

tu jest prooooooosto ale qwa slizgawica bo liscie gnija na sciezce ...i malo tego one nie sa odgarniane tylko nasypie sie tego i naprawde mozna glebnac...w monchengladbach jak mialam swojego hipopotamia 140kg zywca plus wozek z napedem to 20 minut pchania niby po prostej czulam jak dwie godziny na silowni...never wiecej

ale moge sobie wyobrazic twoj nerw ...tez by mnie ponioslo...na robienie masy miesniowej sie nie pisalac co nie?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...