Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Motyka ,siekiera ,broszka ,zwis ...nie oglądam TVPiS ....a dzisiaj obejrzałam tam mecz ....kurde będę musiała sobie jakąś pokutę wymyślić.:d

Chłopaki spisali się pięknie 4:0 ,zmotywowani ,z podniesionym morale polecą sobie jutro na Mundial .:dobrze:. Fajnie grali ,ale przeciwnik na to pozwalał .:d.

Może jakieś " bukmacherskie " zakłady porobimy na okoliczność mistrzostw ? Byli goście ,waletujący w Hiltonie wiedzą o co kaman.:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Motyka ,siekiera ,broszka ,zwis ...nie oglądam TVPiS ....a dzisiaj obejrzałam tam mecz ....kurde będę musiała sobie jakąś pokutę wymyślić.:d

Chłopaki spisali się pięknie 4:0 ,zmotywowani ,z podniesionym morale polecą sobie jutro na Mundial .:dobrze:. Fajnie grali ,ale przeciwnik na to pozwalał .:d.

Może jakieś " bukmacherskie " zakłady porobimy na okoliczność mistrzostw ? Byli goście ,waletujący w Hiltonie wiedzą o co kaman.:d

 

"Siekiera ,motyka, piłka graca niech Pani głowy nie zawraca,,,,

"Siekiera, motyka,broszka,zwis Ja Lubię Pis.

A nie lubię tych innych " złodziei"

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lisa_Ona napisał:

"Siekiera ,motyka, piłka graca niech Pani głowy nie zawraca,,,,

"Siekiera, motyka,broszka,zwis Ja Lubię Pis.

A nie lubię tych innych " złodziei"

"Każdemu wolno kochać ,to miłości słodkie prawo " ...a ja wręcz przeciwnie , nie kocham tych złodziei .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro przyjdzie do nas Pflege .....coś tam :haha: na jakąś tam kontrolę . Dowiedziałam się , że to będzie bardzo miły i przystojny pan :d W każdym razie jestem zwarta i gotowa :haha: Włoski odświeżone , pozbyłam się paskudnego lakieru z pazurków ,  pomyślę tylko co na siebie włożyć , żeby na prawdziwą Polkę wyglądać :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Jutro przyjdzie do nas Pflege .....coś tam :haha: na jakąś tam kontrolę . Dowiedziałam się , że to będzie bardzo miły i przystojny pan :d W każdym razie jestem zwarta i gotowa :haha: Włoski odświeżone , pozbyłam się paskudnego lakieru z pazurków ,  pomyślę tylko co na siebie włożyć , żeby na prawdziwą Polkę wyglądać :szydera: 

Kiedyś rownież miałam taką "kontrolę" 

Bylam tak podekscytowana przystojnym mężczyzną,  że stanik mi się sam rozpioł ha, haa dziwne prawda? :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Jutro przyjdzie do nas Pflege .....coś tam :haha: na jakąś tam kontrolę . Dowiedziałam się , że to będzie bardzo miły i przystojny pan :d W każdym razie jestem zwarta i gotowa :haha: Włoski odświeżone , pozbyłam się paskudnego lakieru z pazurków ,  pomyślę tylko co na siebie włożyć , żeby na prawdziwą Polkę wyglądać :szydera: 

To pasiak łowicki , ewentualnie strój krakowski ...z pewnością masz w walizce.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...