Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, salazar napisał:

Piękne :)!

A to moje, jeden ze zbiorów, nie tak okazałe, ale i tak jestem dumna :).

Zostały pożarte z makaronem (sos na bazie białego wina, mlask!) i przerobione na grzyby w occie, które to popełniłam pierwszy raz w życiu ku uciesze pana Ciasteczkowego, który zapałał do nich wielką kulinarną namiętnością :d

 

grzyby.jpg

Nie bądź taka sromna!

Podgrzybeczki jak laleczki

 :hura::hura::hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po nocach,,czasu brak w dzień:tak2: ,,, za gorąco,,upał 30 stopni,,wróciłam już z popijawy wina z Ihringen,,,toż to przecież zabójstwo dla kogos kto wina nie pije,,patrzylam na nich wszystkch jak żłopią i się zachwycają,,,więc przyszlo  mi na stare lata uczyc się pić wino,,hahahha :hura: wybralam Muskatela ,,bardzo delikatne pół słodkie wino,,,,i dalej się urlopuje,,,

Ale ,,,gorączka straszna,,dobrze ze basen dwa kroki ,,super basen,,dzięki za taki luksus,,4 dni wielkie święto,,więc pojechaliśmy rowerami na ten Weinfest aby trochę poszalec i wrócić na Camping,,,fajnie się piło ,,fajnie tańczyło,,super atmosfera ,,full ale to ogrom ludzi,,a potem o 2 w nocy na rowerek,,ok  ! bylo do czasu,,,już na samym Campingu nie wyrobiłam zakrętu wąskiego i zaliczylam miękkie lądowanie ,,,a tak sobie polecialam na miękką siateczkę,,troszkę zdewastowalam płotek ,,ale ja calutka byłam i rowerek też,,,no trudno pomyślalam ,,nigdy więcej takich imprez,,,ale to nic ,,idę już do swojego domku campingowego i co widzę?? slodziak chcial podjechac rowerem pod górkę i się też rozłożył na trawie,,myślalam ,że sie zapłaczę ze śmiechu,,,nie ja jedna bylam  osłabiona ,,,jakieś piruety chcieliśmy wykonac po nocach ,,ale więcej już tak nie bylo,,,już grzecznie,,,:hura: 

innym razem moja nawigacja tak pokierowala nas ,,droga nawet fajna ,,super ,,ale słodziak złapał w rowerku gumę i 5 km nóżkami z rowerkami do domu,,drogami leśnymi-polnymi,,,na skróty,,a co najgorsze ? to skwar ,,murzynka wrócilam do domu,,,:oklaski: dla mnie to super przygody,,ale słodziak malo z siebie nie wyszedł-hahahha  skopal rower a potem patrzyl czy jest caly,,,śmiech :hura:

mało tego ,,mrówki sie dobrały do slodziaka miodu:smutek:,,cały słój pysznego słodziaka poszlo weg,,,i walka z mrówkami,,cale rodziny i całe kolonie wprowadzily się do nas,,,walka codziennie,,,proszek do pieczenia poszedł w ruch,,oj wesoło było,,, 

ale campingu mam już dosc ,,,wystarczy,,a tu czeka mnie w lipcu północ De,,, 

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, foczka63 napisał:

o bobrze!!! czemuż Ty wstajesz o takiej nieludzkiej porze????Na ryby chodzisz???

no bo pompe wlaczyc trzeba raz, wbudzic sie z nocnego snu to dwa a trzy...wole wstawac z rana niz w nocy po kilka razy dogladac mojej pdp...

taki live:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

Dzień dobry:cześć2:

Po wczorajszej gradowej burzy nareszcie przyzwoite powietrze.

Teraz wiadro kawy, duszowanie i do 9 błogi spokój.

Chociaż u mnie jest cały czas spokojnie.

Spokojnej soboty życzę:)

nie wiem czy grad bylby lepszy od upalu ktory juz mowi dzien dobry

idealne bylyby nocne instesywne opady tak po godzinke kazdy ale bez potopow...ni widu ni slychy

zapowiada sie parowa.....

rowniez spokojnego..

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...