Skocz do zawartości

🪻🪻🪻 MIŁA STARSZA PANI PO UDARZE SZUKA DOBREJ OPIEKI, 13503 Berlin 🪻🪻🪻


Rekomendowane odpowiedzi

pmhp-top-min.png

Firma PFLEGE MIT HERZ POLEN poszukuje pracowników do pomocy osobom starszym na terenie Niemiec. Zatrudniamy w oparciu o umowę zlecenie, zapewniamy formularz A1 i kartę EKUZ. Formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

🪻🪻🪻 MIŁA STARSZA PANI PO UDARZE SZUKA DOBREJ OPIEKI, 13503 Berlin 🪻🪻🪻

Planowany termin wyjazdu: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 13503 Berlin
Wymagana znajomość języka niemieckiego: Komunikatywny
Wynagrodzenie: 1900 EURO

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego

🪻🪻🪻 MIŁA STARSZA PANI PO UDARZE SZUKA DOBREJ OPIEKI, 13503 Berlin 🪻🪻🪻
🏠 LOKALIZACJA: 13503 Berlin
⏳ START: w przeciągu tygodnia
💰 WYNAGRODZENIE: 1900 EURO NETTO !! 💌KOMUNIKATYWNY/PODSTAWOWY JĘZYK NIEMIECKI !!!💌
💌👴SENIORKA: 84 lat, 57kg, 158 cm
Poszukujemy Opiekunki do miłej starszej Pani, Podopieczna jest po zabiegu założenia stomii oraz cewnika, porusza się samodzielnie, ale potrzebuje wsparcia i obecności drugiej osoby jak i w codziennych czynnościach dnia codziennego. Seniorka jest pod opieką służby zdrowia która odwiedza ją regularnie 2x w tygodniu.
Seniorka z racji wieku i przebytych operacji jest już słaba i może potrzebować pomocy przy wstawianiu z łózka czy chodzeniu, jest jednak wciąż zmotywowana aby tą mobilność utrzymywać, dlatego szukamy wspierającej i motywującej Opiekunki. Seniorka z reguły przesypia całe noce, i nie potrzebuje wtedy wsparcia, ale chcielibyśmy osoby gotowej na taką ewentualność, bo sytuacja osób przewlekle chorych jest zawsze zmienna,
Do podstawowych zadań Opiekunki/Opiekuna należeć będzie: podawanie leków, robienie zakupów (choć tu często pomaga rodzina Seniorki), gotowanie, sprzątnie, wspólne spacery, towarzyszenie podczas badań (ale nie trzeba organizować wyjazdu tym zajmuje się zawsze rodzina)
👩‍🦳
Dla Opiekunki przewidziany jest osobny pokój na piętrze z TV oraz dostępem do Internetu oraz własną łazienką
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu 🩵🩵🩵
poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 16:00
☎️+48 664 774 561 Anita
☎️+48 600 874 787 Magda
☎️+48 600 875 116 Anna
💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

Kontakt

pmhp-kontakt-min.png
PFLEGE MIT HERZ POLEN
Pflege - Betreuung - Zuhause
Kaszubska 1, 75-025 Koszalin
Telefon: +48 600-872-149, +48 600-875-116
e-mail: [email protected]
strona www: www.pmhp.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...