Skocz do zawartości

Odliczantus


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tiaaa....ja tes sie ciese , ze jej wyrosła :haha:

I będziemy se śpiewać :

Ciese jo sie ciese , bo mi cycki rosną ...

doopa mi sie piórcy ....bede dawać wiosną ...:haha:

 

 

Ja tes sie ciese, ze ci cycki rosno :szydera: Tylko z tą doopą nie bardzo :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 dni. Już z górki. Jak ten tydzień minie, to ostatni już zleci jak mgnienie oka. Obym zdążyła zakupy poczynić w tutejszym lumpeksie. Pisałam, że nic do Polski stąd nie wiozę, ale... tym razem będzie inaczej :tak2:. Tutejszy second hand jest cywilizowany, nie taki jak ten oszukańczy w Schmargendort w Berlinie. Tutaj kupiłam - UWAGA, UWAGA!!! - Angel Muglera za całe 25 ojrasy, T-shirty Tchibo po 1 ojro, tudzież gacie Tchibo mężowi po 50 centów. Oczywiście wszystko fabrycznie zapakowane, nóweczki. 

figure skating GIF by Artitudes Design

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tiaaa....ja tes sie ciese , ze jej wyrosła :haha:

I będziemy se śpiewać :

Ciese jo sie ciese , bo mi cycki rosną ...

doopa mi sie piórcy ....bede dawać wiosną ...:haha:

 

 

@Baśka powtarzająca siębedzie jak znalazl przyspiewka na wesele @N.....a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ewamarchewa napisał:

14 dni. Już z górki. Jak ten tydzień minie, to ostatni już zleci jak mgnienie oka. Obym zdążyła zakupy poczynić w tutejszym lumpeksie. Pisałam, że nic do Polski stąd nie wiozę, ale... tym razem będzie inaczej :tak2:. Tutejszy second hand jest cywilizowany, nie taki jak ten oszukańczy w Schmargendort w Berlinie. Tutaj kupiłam - UWAGA, UWAGA!!! - Angel Muglera za całe 25 ojrasy, T-shirty Tchibo po 1 ojro, tudzież gacie Tchibo mężowi po 50 centów. Oczywiście wszystko fabrycznie zapakowane, nóweczki. 

figure skating GIF by Artitudes Design

mialam okazje obcykac takowe w berliie nie powally cenowo mam zreszta sentyment do ulubionego w Hann.Mund...no ale nie pojade pare setek zeby cos wykukac 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No przecież wiem, że dasz :haha: Ale odezwały się resztki mojej empatii i pokapały łezki nad losem koleżanki na wygnaniu :szydera:

Dzięki :cmok:Kilka lat temu spotkałam się ( umówiłyśmy się ) z taką jedną @ pod Rewe w Solingen . Byłam zmęczona , rozżalona i rozpłakałam się ...patrzę a ta  ...hmhm ....jedna też ma wilgotne oczy . No to ja do niej " chociaż ty nie płacz ! " a ta ...hmhm jedna : " ja nie płaczę ...to soczewki ! " . Czaisz jakie to podłe babsko ta ....niżej zaznaczona :haha:

  @Magdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzięki :cmok:Kilka lat temu spotkałam się ( umówiłyśmy się ) z taką jedną @ pod Rewe w Solingen . Byłam zmęczona , rozżalona i rozpłakałam się ...patrzę a ta  ...hmhm ....jedna też ma wilgotne oczy . No to ja do niej " chociaż ty nie płacz ! " a ta ...hmhm jedna : " ja nie płaczę ...to soczewki ! " . Czaisz jakie to podłe babsko ta ....niżej zaznaczona :haha:

  @Magdzie

Straszne :szydera::szydera::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...