Skocz do zawartości

Colorado bus - opinie


Oceń przewoźnika  

  1. 1. Czy kierowca przyjechał zgodnie z ustaloną godziną?

    • Tak
    • Nie
  2. 2. Czy przewoźnik informował Cię o ewentualnym spóźnieniu?

    • Tak
    • Nie
    • Nie było takiej potrzeby
  3. 3. Czy kierowca odebrał Cię spod domu?

    • Tak
    • Odjazd z dworca lub przystanku
  4. 4. Czy koszt ustalony przez telefon odpowiadał pobranej opłacie?

    • Tak
    • Nie
  5. 5. Czy przewoźnik wystawia paragon lub fakturę na życzenie pasażera?

    • Tak
    • Nie
    • Nie wiem, nie prosiłam/prosiłem
  6. 6. Czy kierowca odwiózł Cię pod adres oferty?

    • Tak
    • Przyjazd na dworzec lub przystanek
  7. 7. Czy kierowca rozmawiał przez telefon za pośrednictwem zestawu głośnomówiącego lub słuchawkowego?

    • Tak
    • Nie
  8. 8. Czy kierowca był skupiony wyłącznie na jeździe?

    • Tak
    • Nie
  9. 9. Czy liczba postojów była wystarczająca?

    • Tak
    • Nie
  10. 10. Czy kierowca miał zmiennika?

    • Tak
    • Nie
  11. 11. Czy w czasie podróży czułaś/czułeś się bezpiecznie?

    • Tak
    • Nie
  12. 12. Czy kierowca był pomocny?

    • Tak
    • Nie
  13. 13. Czy kierowca dbał o komfort pasażerów?

    • Tak
    • Nie
  14. 14. Czy przewoźnik ma program lojalnościowy?

    • Tak
    • Nie
  15. 15. Czy kierowca przewoził przesyłki?

    • Tak
    • Nie
  16. 16. Czy przewoźnik oferuje przewóz przesyłek?

    • Tak
    • Nie
  17. 17. Czy wybrał(a)byś jeszcze raz tego samego przewoźnika?

    • Tak
    • Nie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Szanowne Panie,

prosze o informacje ktory przewoznik jest bezpieczny i slowny.Jechalam do Niemiec Prestige-bus,porazka.Palacy kierowca,jeden na cala trase,ciasnota i wsciekla muzyka,za glosna,ale pan kierowca rzadzi.Pozdrawiam wszystkie opiekunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

kierowcy nie palący i uprzejmi i to jedyny atut tej firmy . a reszta to padaka stare busy ,  sama rdza nikomu nie polecam tej firmy właściciel to chyba jakiś nie taki , mówi tak a rzeczywistość jest inna , robi wycieczki po polsce i po niemczech , a kase bierze jak chce brak słów . są inne firmy które mogę polecić , ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeżdżę z firmą od kilku lat i nie narzekam. W tej firmie jest zawsze dwóch kierowców którzy się zmieniają, bo w poprzedniej trzy godziny stałam na dworze bo kierowca nie mógł dojść do siebie. Busy są od pewnego czasu nowe, ale stare też były komfortowe i duże, nie robią problemów z bagażami. Czas przejazdu bywa różny, szef też jest bardzo miły. Nie robią przesiadek co mnie do nich ściągnęło bo w innej firmie pogubili moje bagaże. Nigdy mnie nie zostawili, bo też bywa różnie. Z całą pewnością polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Tak wiec nie wiarygodne, wyjechalismy o 12 w poludnie i 1000km jeszcze jedziemy podroz 20h trwa tyle co w obie strony! Komfortu brak, kierowca podpial lawete i auto na przyczepe holowal a ze linka zepsuta to musielismy pomoc zajelo to 1,5h. Bezpieczenstwo!? BRAK odpowiedzialnosci! Kierowca byl tak zmeczony ze 2 razy przejechal na czerwonym swietle, narazajac Nas na kolizje aaa no i kierowca trzy krotnie sobie robil drzemke. Odradzamy! Brak solidnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegirz

Na wstępie powiem tak ,kto chce skorzystać z firmy COLORADO BUS do obojętnie jakiego kraju niech się poważnie zastanowi i weźmie że sobą leki uspokajające. Ta firma totalna porażka zero jakiego kolejek komfortu kierowca nawet zabronił mi używania telefonu i laptopa w trakcie drogi gdyż uznał że mu to przeszkadza . Ponadto podróż 1076km trwała 21i pół godziny tragedia po drodze załatwiał swoje prywatne sprawy i z 1076 km zrobiło się 1620 km szko ponadto dwukrotnie naraził nas na niebezpieczeństwo przejeżdżałam na skrzyżowaniu na czerwonym świetle w trakcie drogi popiół LAETE i a w dalszej drodze zabrał auto na lawete i prędkość auta na autostradzie była zabójcza max 80KM.na godzinę . Do cholery to jest firma przewozowa a nie transportowa . Czułem się jak wrzucony worek ziemniaków do piwnicy. TRAGEDJA ABSOLUTNIE WSZYSTKIM ODRADZAM TĄ FIRME 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Potwierdzam słowa Grzegorza na temat firmy COLORADO BUS. Tak sie składa ze jechaliśmy tym samym przewozem. W trakcie ustalania przejazdu nie bylo żadnej informacji że BUS będzie miał dodatkowo auto na lawecie. Widziałem wiele ale to przebiło wszystko. 

Odradzam. To nie jest przewoźnik tylko naciągacz.

Normalnie nie komentuje takich sytuacji ale ta wymaga komentarza bezwzględnie !!!

NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ TAK JAK NAS OSZUKANO.

Pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Były klient

Potwierdzam Prestige bus to tylko ładna otoczka i nic poza tym.

Miałem dziś jechać o 14, wszystko potwierdzone, a gdy zadzwoniłem ok 15 (prawie godzina po czasie) to powiedziano mi, że "kierowca zadzwoni" i owszem zadzwonił tylko, że nie ich lecz z jakieś innej firmy i powiedział mi, że zostałem przekierowany z Prestige do jakieś innej (ta chyba nie miała miejsc) i przekierowała mnie do jeszcze innej i z tej zadzwonił kierowca informując mnie że może mnie zabrać ok 1 w nocy ! 

Jeszcze raz zadzwoniłem do Prestige i ich opieprzyłem, a przy okazji dowiedziałem się, że nic nie poradzą bo... NIE BYŁO MNIE NA LIŚCIE. Oczywiście ani słowa przepraszam czy też pocałuj nas w d...ę. 

Zmarnowałem cały dzień przez ich brak kompetencji ! Wstałem wcześnie rano aby na szybko jeszcze parę spraw załatwić, z wywieszonym jęzorem wpadłem pod prysznic, żeby na koniec by dowiedzieć się, że nidzie o umówionej godzinie nie pojadę. Nie potrafię spać w ciągu dnia, w busie też trudno o sen, więc jutrzejszy dzień mam prawdopodobnie "wycięty z życiorysu".

Jechałem z nimi już trzy razy i zawsze były problem, ale dałem im czwartą szansę (jak widać jestem cierpliwy). Niestety po tym co zrobili dziś więcej szans już u mnie nie mają.

Ostatnim razem odwołali wyjazd na trzy godziny przed wyruszeniem w trasę (wiadomo już nic się znajdzie). Zawsze jeżdżą gdzieś po miastach i wioskach odbierając paczki i marnują czas pasażerów. Nie informują, że po drodze będą przesiadki. W nocy muzyka nap....a po uszach, TV owszem są na pokładzie, ale chyba są zepsute bo "w akcji" jeszcze nie widziałem żadnego.  Niektórzy kierowcy palą papierosy podczas jazdy. Poza tym ja mam szczęście, że jadę tylko do Niemiec... inni już tyle szczęścia nie mają i muszą się denerwować czy kierowca da radę - bo jedzie tylko jeden kierowca ! Smutne to, że w pogoni za pieniędzmi ryzykuje się nie swoim życiem !

Najwyższy chyba już czas wprowadzić tachografy do tych pojazdów ! to jest sugestia dla odpowiednich władz.

Ja NIE POLECAM TEJ FIRMY !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość oszukany
O 4.2.2017 at 11:45, Gość gość napisał:

  C O L O R A D O   B U S  -    OSZUST!!!!!  TRAGEDJA ABSOLUTNIE WSZYSTKIM ODRADZAM TĄ FIRME

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OSZUKANY
O 29.3.2015 at 21:48, Opinie Opiekunek napisał:

Jesteś w trakcie wyboru przewoźnika? Poznaj opinie o firmie Colorado bus. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś do Niemiec z tym przewoźnikiem? Zostaw o nim swoją opinię!

C O L O R A D O B U S - OSZUST!!!!!  NIGDY WIECEJ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Colorado bus to dziadostwo ,można się nerwicy nabawić.Jedziesz 1100 km. 21 godz.bo to wycieczka z handlarzami aut,bus jedzie a w zestawie laweta i kierowcy po drodze auta oglądają,jak znajdą to kupują i całą drogę się wleką.A ludzie to kłopot bo jak mi powiedział szef bo zgłoszeniu reklamacji cytuję(bo ludzie są teraz wygodni i trzeba ich po dziurach rozwozić)ODRADZAM podróż z tym przewoźnikiem(handlarzem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam jestem bardzo zdziwiona opiniami  które przeczytałam . Wracałam z Frankfurtu do Polski trasa zajeła mi 5 godzin wiecej niż prywatnym samochodem , ale decydując się na powrót busem byłam przygotowana na taką a nawet dłuższą drogę .Czas spędzony w busie upłynął w miłej rodzinnej atmosferze , dużo śmiechu i miłych rozmów . Kierowcy  mili i widać że profesjonaliści bo dobro pasażerów  jest na pierwszym miejscu . Polecam firmę Colorado bus . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

C O L O R A D O   B U S dziękuje za najgorszą podroż w moim życiu , nie spodziewałem się że w tych czasach można ogóle istnieć na rynku traktując tak ludzi jak bydło , nawet do przewozu zwierząt oni się nie nadają to jest tragedia !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, ja niestety nie miałam przyjemności jechać z tą firmą. Pracuję w Niemczech ale nie jako opiekunka. Gdy w październiku - miesiąc przed Bożym Narodzeniem, rezerwowałam sobie przejazd do Polski w firmie Colorado wszystko zapowiadało się bardzo dobrze. Spokojna czekałam do świąt i kilka dni przed powrotem dzwonię do tej firmy i upewniam się czy wszystko jest tak jak należy. W firmie zapewniają mnie, że mam zarezerwowane miejsce i w jakich godzinach może być przejazd. Umawiam się, że zadzwonią do mnie przed wyjazdem i się dowiem o której wyjazd itd. Zadzwoniłam sama dzień przed wyjazdem bo następnego dnia do 14 miałam być w pracy i nie chciałam żeby ktoś od nich dzwonił a ja nie mogłabym odebrać. Dowiedziałam się, że wyjazd będzie około godziny 17 jurto po południu. Następnego dnia nikt nie dzwoni, zbliża się 17 a ja nie mam informacji od kierowcy więc dzwonię do firmy i pytam czy będą jakieś opóźnienia. W firmie otrzymałam informację, że kierowca zmienił trasę i nie przyjedzie po mnie a jest już dużo za daleko żeby wracać. Może gdybym zadzwoniła wcześniej (tak jakbym nie dzwoniła dzień wcześniej) to zmieniłby trasę. Zostawił mnie na święta w Niemczech!!! Moja rodzina czekała na mnie w Polsce. Takiego przewoźnika jeszcze nie spotkałam a jeżdżę często do Niemiec. Rozmawiałam chyba z samym szefem - skończonym imbecylem i bezczelnym sk........em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...