Skocz do zawartości

Czy 50-letni mężczyzna znajdzie pracę w opiece?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pawlowski napisał:

Witam.Czy 50latek ,niekarany,niepalący,gotujący,sprzątający jak poduczy się niemieckiego,to znajdzie pracę ?

Pewnie że tak.Już wysyłaj swoje zgłoszenie do kilkunastu firm.Czym prędzej ,tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Mój Małż ma teraz 58 i jest po pierwszym zleceniu...dał radę, a języka nie znał wcale. 

Żartujesz .Dawaj mi namiary na firmę z której Twój pojechał,to swojego wyślę .55 lat ma i nawet języka zaczął się uczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pawlowski napisał:

Witam.Czy 50latek ,niekarany,niepalący,gotujący,sprzątający jak poduczy się niemieckiego,to znajdzie pracę ?

Wspaniały materiał na opiekuna,,50 lat to uważam ,za bardzo rozsądny wiek do podjęcia pracy opiekuna,,a jeszcze jak się chce uczyć niemieckiego to w ogóle tylko pakowac manatki i odwagi i jechac,,resztę niemieckiego poduczy się już w pracy,,może tak być ,że nie będzie rozumiał ich gwary ,,pozostaje domyśleć się i grać jak aktor ,a reszta będzie nie ważna,,tutaj trochę trzeba być artystą,,nadrobić uśmiechem i cierpliwością,,zrozumieniem,,do roboty 50 -latki,,powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jurek50 napisał:

Teraz sa duze szanse na znalezienie pracy,ale kilka lat temu nie bylo to latwe.Na nasze szczescie zmienia sie mentalność niemieckich rodzin w tym temacie.Wyslij CV do jak najwiekszej ilosci agencji i zycze powodzenia.

Masz rację ,,bo tak bylo kilka lat temu,,,chcieli tylko opiekunki,,a tu teraz sporo jest opiekunów,,i super!!  można się nie narobić a dobrze zarobić,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pawlowski napisał:

Witam.Czy 50latek ,niekarany,niepalący,gotujący,sprzątający jak poduczy się niemieckiego,to znajdzie pracę ?

Witaj teraz jest najlepszy czas na podjęcie pracy bo zaczął się sezon urlopowy i zapotrzebowanie na opiekunów jest zwiększone tak samo jak i w okresach świątecznych .Najważniejsze,żeby załapać się na pierwsze zlecenie a potem to już pójdzie jak z płatka no i przez czas pobytu w Niemczech można się sporo nauczyć .Ja nie jeżdziłam na początku do rodzin polskojęzycznych chociaż prawie wcale nie znałam niemieckiego i dzięki temu szybciutko podciągnęłam się językowo .Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

kobiety po 75 roku życia wyjeżdżają do opieki

w Polsce bez szans na dodatkowy zarobek, chyba że nie obrażając nikogo babcią klozetową by zostały nad morzem na sezon albo w lumpeksie ale i do takich prac biorą młodszych

bez języka też można jechać, agencje cały czas potrzebują do leżących, tam gdzie dźwignąć trzeba, przerzucić, to nie musi być super lekka praca ale coś za coś, ja załapałem język dopiero po 2 latach wszystko na miejscu w domach u Niemców na dziko byłem rzucony na głębokie wody, w Polsce nierealne jest dla mnie nauczenie się podstaw samemu przed wyjazdem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...