Skocz do zawartości

Perfumoholiczki ;)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minut temu, sayonara 52 napisał:

@salazarnafajtalam sie w duty free paqnem Lui .czy jak mu tam.

Podoba mi sie ,musze jeszcze raz to dopasc by sprawdzic czy mnie nie denerwuje.

Taki ,,zielony ,,ten zapach.

No to właśnie  tego pana Li polecałam koleżance obwąchać. Mnie on odpowiada na takie pochmurne, byle jakie dni. I świat pięknieje! 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Perfumoholiczki, coś ostatnio cicho w wątku.. Nikt nic nie kupił, niczym się nie zachwycił, czy tez przeciwnie, nie cierpiał z powodu perfumowego smrodu nie pozwalającego oddychać :d?

Ja w tym czasie trochę ;) kupiłam, coś tam dostałam, jeszcze nic nie wymieniłam, ale i do tego dojdzie, muszę tylko trochę dłużej pobyć w Polsce, bo jednak takie zabawy paczkowo -wysyłkowo - kurierskie wymagają czasu i organizacji. 

Ale nie o tym chciałam.. W poniedziałek byłam w Sephorze i się zakochałam :d. W sobotę jadę znowu do miasta (kameralne spotkanie w mało kameralnym miejscu ;)) i chyba nic innego mi nie zostało, jak kupienie kolejnych perfum. Piękne są, chodzą za mną, no, jest :serce:.

Chloe Nomade Absolu de Parfum, podobne do pierwowzoru, ale cieplejsze, lepiej się układające (piżmo + drzewo sandałowe) i trwałe, trwałe, trwałe, co ostatnio prawie się nie zdarza.

 

https://www.fragrantica.pl/perfumy/Chlo-/Nomade-Absolu-de-Parfum-58424.html

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, salazar napisał:

Jak z trwałością?

Czego używasz "niecodziennie" ;)?

Trwałość Zary, taka sobie. Trzeba w ciągu dnia poprawić. To tak, na użytek służbowy. 

Normalnie - klasyczny Boss i Mint, a na specjalne wieczory Joop Homme. 

Wszystko, co lubi Misiowa . 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, MisiekFfm napisał:

Trwałość Zary, taka sobie. Trzeba w ciągu dnia poprawić. To tak, na użytek służbowy. 

Normalnie - klasyczny Boss i Mint, a na specjalne wieczory Joop Homme. 

Wszystko, co lubi Misiowa . 

Może spróbuj ją przekonać do czegoś nowego ;)?

Takie Bleu na ten przykład :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, salazar napisał:

Cześć Perfumoholiczki, coś ostatnio cicho w wątku.. Nikt nic nie kupił, niczym się nie zachwycił, czy tez przeciwnie, nie cierpiał z powodu perfumowego smrodu nie pozwalającego oddychać :d?

Ja w tym czasie trochę ;) kupiłam, coś tam dostałam, jeszcze nic nie wymieniłam, ale i do tego dojdzie, muszę tylko trochę dłużej pobyć w Polsce, bo jednak takie zabawy paczkowo -wysyłkowo - kurierskie wymagają czasu i organizacji. 

Ale nie o tym chciałam.. W poniedziałek byłam w Sephorze i się zakochałam :d. W sobotę jadę znowu do miasta (kameralne spotkanie w mało kameralnym miejscu ;)) i chyba nic innego mi nie zostało, jak kupienie kolejnych perfum. Piękne są, chodzą za mną, no, jest :serce:.

Chloe Nomade Absolu de Parfum, podobne do pierwowzoru, ale cieplejsze, lepiej się układające (piżmo + drzewo sandałowe) i trwałe, trwałe, trwałe, co ostatnio prawie się nie zdarza.

 

https://www.fragrantica.pl/perfumy/Chlo-/Nomade-Absolu-de-Parfum-58424.html

Jeszcze nic nie nabyłam. Nie chce mi sie z domu wyłazic w taką pogodę. Za to odnalazłam starawą listę zapachów przyprawowych do sprawdzenia lub przypomnienia, i pewnie osiądę w moich ulubionych klimatach:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MisiekFfm napisał:

Powtarzam się, ale

De gustibus non est disputandum. 

:cześć3:

 

Zgadzam się, ale wiesz, znałam wielkiego fana Homme od Joopa, który diametralnie zmienił swoje zdanie/opinię/smak po spróbowaniu czegoś innego. Naprawdę można się zdziwić ;).

To tylko była sugestia delikatna :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

Zgadzam się, ale wiesz, znałam wielkiego fana Homme od Joopa, który diametralnie zmienił swoje zdanie/opinię/smak po spróbowaniu czegoś innego. Naprawdę można się zdziwić ;).

To tylko była sugestia delikatna :).

I wystarczy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Jeszcze nic nie nabyłam. Nie chce mi sie z domu wyłazic w taką pogodę. Za to odnalazłam starawą listę zapachów przyprawowych do sprawdzenia lub przypomnienia, i pewnie osiądę w moich ulubionych klimatach:haha:

Kupimy (sobie ;)) Elixir i będzie ok :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...