Skocz do zawartości

Poszukiwana-Poszukiwany :D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A niech se będzie . Jeden w tą dziesięć w tamtą ...co za różnica ? ...Przecież widzisz co się dzieje , że niedługo " dzień dobry " powiem i też mi ryjkiem po oczach śmigną . Mi już toto lotto xd

Do tej pory było tak, że ryjek nie był takim sobie widzi mi się >:( Nie kumam, jak można być takim ignorantem i bez przyczyny, racjonalnej przyczyny, wrzucać sobie ot tak coś, co jest zarezerwowane na ważkie sprawy...>:( Może ten "żartowniś" się opamięta.....:grzmotnąć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Do tej pory było tak, że ryjek nie był takim sobie widzi mi się >:( Nie kumam, jak można być takim ignorantem i bez przyczyny, racjonalnej przyczyny, wrzucać sobie ot tak coś, co jest zarezerwowane na ważkie sprawy...>:( Może ten "żartowniś" się opamięta.....:grzmotnąć:

Albo w końcu wylewu dostanie ,z nadciśnieniem nie ma żartów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Dodzisława napisał:

No nareszcie Ona Lisko. Wyjmuj kajecik z urodzinami :d:d:d No bez Ciebie to jak bez ręki.:serce:

Dodzisławo kochana, kajecik mam zawsze przy sobie.

14.04.. Widzisz? :1007_hearts:

pozdrawiam bardzo serdecznie i dziękuję.

:róża::róża:

Edytowane przez Lisa_Ona
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lisa_Ona napisał:

Nadrabiam kochana, uczę się tego forum.:1007_hearts: p.s teraz znalazłam serduszka hi, hiiii

Jak już znajdziesz maczugę i przytulasy to znaczy,że można już  z Tobą nawiązać kontakt...

Edytowane przez Paolo
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszukuję Nugatki i Paola . Mam nadzieję , że  ich konta zostaną przywrócone , bo jak to wygląda , że Paolo dostał bana za pyskówki z kimś , kto okazał się być ( powinnam napisać z klonem ) użytkownikiem niemile tutaj widzianym ( ? ) , czyli jakby był nieobecnym ...Można dostać bana za kogoś , kogo praktycznie nie ma ? ...Śmieszne ...albo lepiej tragikomiczne ....

Nugatka ...nikomu nic nie zawiniła i ma bana , że niby Paolo i Nugatka to ta sama osoba . To , że są razem , parą nie znaczy , że klonami . To dwie odrębne osoby i wszyscy o tym doskonale wiemy ....

Mam trochę żalu do byłych  użytkowników Op.24 ...dlaczego nie ujmiecie się , nie bronicie ....Przecież to WY doskonale znacie Nugatkę i Paola i wiecie , że nie są klonami ...Jakieś to przykre . Szybko zapomnieliście ...albo ...pamiętliwe jesteście ? ...Jak zwał tak zwał . To niedobre i to drugie paskudne .

P. S ...Nie wiedziałam gdzie mam tego posta napisać a nie chciałam przeszkadzać w " rozmowach przy kawie "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Poszukuję Nugatki i Paola . Mam nadzieję , że  ich konta zostaną przywrócone , bo jak to wygląda , że Paolo dostał bana za pyskówki z kimś , kto okazał się być ( powinnam napisać z klonem ) użytkownikiem niemile tutaj widzianym ( ? ) , czyli jakby był nieobecnym ...Można dostać bana za kogoś , kogo praktycznie nie ma ? ...Śmieszne ...albo lepiej tragikomiczne ....

Nugatka ...nikomu nic nie zawiniła i ma bana , że niby Paolo i Nugatka to ta sama osoba . To , że są razem , parą nie znaczy , że klonami . To dwie odrębne osoby i wszyscy o tym doskonale wiemy ....

Mam trochę żalu do byłych  użytkowników Op.24 ...dlaczego nie ujmiecie się , nie bronicie ....Przecież to WY doskonale znacie Nugatkę i Paola i wiecie , że nie są klonami ...Jakieś to przykre . Szybko zapomnieliście ...albo ...pamiętliwe jesteście ? ...Jak zwał tak zwał . To niedobre i to drugie paskudne .

P. S ...Nie wiedziałam gdzie mam tego posta napisać a nie chciałam przeszkadzać w " rozmowach przy kawie "

Nie wiem dlaczego Nugaatka dostała bana, przyznaje się ze tak z doskoku czytam bo w domu chwil brakuje. Wiem tylko że Nugatka i Paolo to dwie osoby którę sie kochają 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michasia 1959 napisał:

Nie wiem dlaczego Nugaatka dostała bana, przyznaje się ze tak z doskoku czytam bo w domu chwil brakuje. Wiem tylko że Nugatka i Paolo to dwie osoby którę sie kochają 

Podpisuje sie i ja !!! I poswiadczam swoim slowem , ze to dwie rozne osoby.

Mam nadzieje , ze to jedna wielka pomylka , za ktora uslysze choc jedno wazne slowo- przepraszamy, nie sprawdzilismy dokladnie i takie tam , wiem ze pomylki sie zdarzaja , jestesmy tylko ludzmi .

Moze dowiem sie tu jak wyglada sprawa Nugatki , moze juz wszystko sie wyjasnilo?

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Moderacjo, 

Paolo i Nugatka to para i zupełnie dwie różne osoby. Paolo zachował się niestosownie ale moim zdaniem otrzymał za wysoki wymiar kary......natomiast zachodzę cały czas w głowę dlaczego ukaraleś również Nugatkę ? Osobę, ktora nigdy i nikomu nie uchybiła w żadnym poście i pod żadnym wzgledem. Zapewniam Cię, ze to nie są klony.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, awe59 napisał:

Szanowna Moderacjo, 

Paolo i Nugatka to para i zupełnie dwie różne osoby. Paolo zachował się niestosownie ale moim zdaniem otrzymał za wysoki wymiar kary......natomiast zachodzę cały czas w głowę dlaczego ukaraleś również Nugatkę ? Osobę, ktora nigdy i nikomu nie uchybiła w żadnym poście i pod żadnym wzgledem. Zapewniam Cię, ze to nie są klony.

Napisałam posta w " Henk , Paolo i bany " ....czy jakoś tak ...ale nie dało rady wyciągnąc na powierzchnię ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany nasz @Moderatorze :) Czy mógłbyś jeszcze raz pochylić się nad sprawą Paolo i Nugatki . Dziewczyny bardzo tęsknią i oczekują chociaż wyjaśnienia czy przyjrzałeś się dokładniej , czy to jest jedna osoba . Oczekuję na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby     Pozdrawiam violka        

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...