Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę nie zdrowo jest jak zdrowo,,trochę innego i cieżkiego można zjesc ,,ale nie na noc,,,w dzień przeleci,,wtedy się tylko ruszac,,nie codziennie takie ciężkoty jesc ale sama lubie zjesc z Mac Donalda cos czy KFC,,,czemu nie ! raz kiedy to jem,,,ale ostatnio to grill i warzywa ,,bo mam tyle polskich kielbas ,że leci ten grill ,,,pychota,,,ale już chodzą za mną placki ziemniaczane,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tutaj mnóstwo dań gotowych i  produkty do  przyrządzania samemu też - popakowane w specjalne pojemniczki poopisywane, pomrożone , w porządku na wysokim poziomie. Wyciągnę mieszankę z Frosta ; makaron zielony z łososiem i warzywa. Póki co jestem sama, ale może przywiozą też babcinkę  ze szpitala ? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu prawie rok i pierwszy raz smazylam placki ziemniaczane.Zawsze my kupowali w takiej budzie 3szt za 3 e, ale od stycznia budy tej juz nie ma.Dziadek ile razy bylam " na miescie" kazal sprawdzac czy moze pan sie pojawil z plackami.Ulitowalam sie nad swoim" czortem" i mu dzis nasmazylam , takie dobre srece mam czasem Ja ))

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po urlopowych stekowo - krewetkowych szaleństwach wracam do trybu prawie wegetariańskiego :).

 

Dziś gnocchi z młoda cebulą, czosnkiem, selerem naciowym, rukolą i czerwonym pesto + sałata "ze wszystkim".

PS, gnocchi gotowiec, pesto również, radosna twórczość made in salazar :D 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Placki ziemniaczane gotowce z najlepszej firmy jaka jest w Edeka z musem jabłkowym a ja z białym serkiem i szczypiorkiem dodatkowo.

Do kawy zrobię chyba budyń i podam ze świeżymi malinami i jagodami made in Edeka po 1€ w angebote są.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Teresadd napisał:

Lisko.To nie tak .Odchudzam się ,więc tylko warzywa jem gotowane i surowe.10 kg poszło weg.:serce:

Powinnam Ci gratulowac ale nie wyobrazam sobie takiej katorgi?a i pewnie humoru bym nie miała jak bym nie zjadla dobrego czegoś.Ale cenie wytrwałość i podziwiam

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś była ryba panierowana w mące i jajku, ziemniaki i surówka z kapusty pekińskiej z marchewką i kukurydzą polana sosem czosnkowym. Na deser galaretka wiśniowa. A do kawy upiekłam murzynka bardzo czekoladowego.....nawet mi sie udał. Babci dostanie się tylko malutki kawałeczek bo ma cukrzycę....ja zjem trochę większy....:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Moni.r napisał:

Powinnam Ci gratulowac ale nie wyobrazam sobie takiej katorgi?a i pewnie humoru bym nie miała jak bym nie zjadla dobrego czegoś.Ale cenie wytrwałość i podziwiam

Nie jestem w ogóle głodna,jem dobre rzeczy.Tylko zero mącznych , ziemniaków.I woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Teresadd napisał:

Nie jestem w ogóle głodna,jem dobre rzeczy.Tylko zero mącznych , ziemniaków.I woda.

Tylko ze ja tak bez kotlecika kawałka mięsa to nie bardzo :dale za to mam dobre geny bo nigdy nadwagi nie miałam a i jak troszke przytyje to szybko waga w dół leci .Ja taka energiczna jestem i to chyba dlatego potrzebuje wiecej kalorii:d.Podziwiam i tak wytrwałość :całus:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi z wczoraj ugotowanych ziemniaków w ćwiartkach ,ale tak na pół osoby:)Zaiprowizowałąm więc  niby omleta .na zagrychę do zupy.Ziemniaki podsmażyłam ,dodałam pokrojoną czerwoną paprykę i poledwicy surowej 3 plasterki pokrojone/tyle miałąm odmrożone na talerzyku/do tego wlaąłm rozbełtane 5 jajek z mlekiem przyprawione solą i pieprzem-zapieka się na patelni:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...