Skocz do zawartości

Wolny wieczór? Co wtedy robicie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wolny wieczór to ja może mam, bo dziadek chodzi spać o 20.00, ale co to da jak później ok 1.00 zaczyna spacerować po domu i muszę go odprowadzać do łóżka i tłumaczyć wiele razy, że przecież jest noc, że wszyscy śpią i on tez powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to najpierw jak PDP idzie spać, wchodzę do pokoju, zakładam słuchawki na uszy i słucham muzyki tak przez 30min, żeby się zrelaksować. Później dopiero mogę robić cokolwiek innego. Mogę iść się wykąpać, czy nawet poczytać forum. Pierwsze co to musi być muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czas dla siebie już od 17.00. Po obiedzie, grze w remika i wspólnych pogaduchach moja PDP idzie oglądać do siebie TV. Z racji tego, że nie wymaga asysty sama myje się i idzie spać. Także od 17.00 do wieczora zaczynam tęsknić za rodziną. Rozmawiam z nimi przez Skype, później chwilę na Ipli oglądam Pierwszą Miłość i idę spać.

Dziś znalazłam Wasze forum więc myślę, że trochę też popiszę i podowiaduję się co u Was słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziewczyny a ja padam o 20 godzinie i jak niemowlak idę spać z kurami i wstaje z kurami.A w ogóle się nie narobię przez cały dzień aby tak szybko zasypiać,babcia wszystko sama przy sobie robi i babcia chodzi spać o 23 godz, albo o 24 godz. gdzie ja już dawno śpie sobie dobrze.I kto tu kogo pilnuje? od 19 godz. mam czas na internet -zresztą czas na internet mam non stop-cały dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi jakbym poszła spać o 20.00 to wstałabym już wyspana o 4.00 :p 8h snu to maksimum :) .

Zgadza sie bo ja się budzę o 4 rano i myslę co tu robić,,,,ja wyspana i na chama zasypiam dalej i spię....aby do 6 rano albo 5 i wtedy jedna kawa i papierosek i druga kawa i tak do 9 rano...

[ Data: 16-03-2015, 20:26 ]

Blondi, może tak wcześnie zasypiasz właśnie z nudów? Ja jak nie mam co robić to bardziej się zmęczę niż jak biegam w jedną i drugą stronę i gotuję, sprzątam i zajmuję się babcią.

Mam tu taki spokój i ten spokój sprawia ,że nie mam żadnych problemów i spokojnie zasypiam-w domu moim nie chcą wierzyc ,ze tak wcześnie idę spać-bo ja sama siebie nie poznaję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wtorki wolny wieczór,bo pdp idzie na wieczór z przyjaciółmi,więc mogę robić co chcę i nie siedzieć w domu, z racji tego,że jestem w moim ukochanym mieście,wykorzystam tą możliwość i zobaczę to przepiękne miasto wieczorem jak jest oświetlone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,co wtorek grają w karty,wczoraj w domu się przyglądałam grze,wydaje się proste jak z boku się siedzi.. Ja się cieszę,bo nie zawsze miałam możliwość wyjść wieczorem...Dużo zależy od rodziny i stanu pdp. Tutaj to raczej jestem do towarzystwa niż opieki,bo mój pdp jest 88 letnim Panem samodzielnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolny wieczór? Mogę o takim zapomnieć. Może noc...ale to zależy już od mojego stanu fizycznego. Moja podopieczna kładzie się spać przed 23.00 i wstaje o 5, 6 czasem do 7. Także poczytałam trochę co nowego na forum i idę spać.

Czyli mimo braku czasu i tak to co zostaje pożytkuję na internet.[/quotez ]

Gienia ! Bardzo robotna z Ciebie dziewczynka -bardzo,czasu to Ty w ogóle nie masz wolnego ,ale może teraz się coś zmieniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...