Skocz do zawartości

Czy są oferty dla pary?


Gość martaimarek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martaimarek

Witam serdecznie. Jesteśmy małżeństwem i myślimy o wspólnym wyjeździe na dorobienie i mamy pytanie czy jest szansa pracy u jednej podopiecznej dla małżeństwa? Oboje znam język ale ja trochę gorzej a mąż super. Interesuje nas wyjazd na góra pół roku. W jednej z agencji w naszym mieście powiedzieli nam że razem pracy nie dostaniemy a przecież mąż jest złota rączką i razem było by raźniej.

marta@marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj,to będzie ciężko coś znaleźć,bo która rodzinka jest skłonna pod swoim dachem 'gościć'=czyt wyżywić i utrzymać 2 dodatkowe osoby do opieki nad 1 podopieczną /-ym ?

Pewnie szybciej znajdzie się dla was praca w rolnictwie,ogrodnictwie,hotelarstwie,gastronomi itd.

To tylko moje zdanie.

Powodzenia życzę w poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania ma rację. Taka oferta to jak wygrany los w totolotka. Niemcy potrzebują 1 opiekunki choć oczywiście nieraz przydałyby się im i dwie. Szukać pracy w dużych miastach i jak jedno z was już znajdzie to drugie będzie się starało znaleźć w tym samym miejscu. to jedyne rozwiązanie bo będziecie blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też kiedys szukaliśmy, ale nie da rady niestety... nigdzie nie chcą małżeństwa. Musiałabyś miec wielkie szczescie, żeby trafić na taką ofertę, naprawde... My odpuściliśmy, ale mąz stara się pracować blisko mnie jako tu w de, na magazynach naczęściej. Taka alternatywa, nie idealna, ale widzimy sie częściej, niż gdyy on został w polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam serdecznie. Jesteśmy małżeństwem i myślimy o wspólnym wyjeździe na dorobienie i mamy pytanie czy jest szansa pracy u jednej podopiecznej dla małżeństwa? Oboje znam język ale ja trochę gorzej a mąż super. Interesuje nas wyjazd na góra pół roku. W jednej z agencji w naszym mieście powiedzieli nam że razem pracy nie dostaniemy a przecież mąż jest złota rączką i razem było by raźniej.

marta@marek

Tak, zdarzają się takie sytuacje. Warto samemu dawać ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ja też bym była szczęsliwa jadąc do DE w parze .Ale jeszcze nie natrafiłam na ofertę w opiece dla pary ,bo w innej dziedzinie pracy to tak ,ale teraz jak sobie pomyślę stać gdzieś na taśmie i zapindalać non stop i za te same pieniądze co mam tutaj ,to od razu wyjazd dla par odpada.Za te same pieniądze albo mniejsze i jeszcze daszek nad głową i żołądeczek trzeba napełnić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znajomych, którym udało się znaleźć co prawda dwie różne rodziny, ale mieszkające na jednej ulicy i zaprzyjaźnione ze sobą. Dziadkowie byli na tyle ogarnięci i funkcjonujący, że często chodzi na wspólne spacerki, herbatki inne takie. Fajna sprawa. Gdyby Wam się udało, to byłoby super. Co do jednej rodziny poszukującej dwóch opiekunów rzadko kiedy szukałam. Podobno zazwyczaj kończy się tak, że jedno umiera i robi się problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Przerabiałam to z mężem i w ciągu 7 lat jeżdżenia udało nam się być 1 raz razem. Nie jest łatwo i dlatego szukamy sztel blisko siebie z samochodem u jednej z rodzin, zęby można było do siebie odjeżdżać zawsze to bezpieczniej i jakoś lepiej. Jeżeli będziecie szukały na siłę w 1 miejscu to albo się nie uda albo to potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość Mania napisał:

Przerabiałam to z mężem i w ciągu 7 lat jeżdżenia udało nam się być 1 raz razem. Nie jest łatwo i dlatego szukamy sztel blisko siebie z samochodem u jednej z rodzin, zęby można było do siebie odjeżdżać zawsze to bezpieczniej i jakoś lepiej. Jeżeli będziecie szukały na siłę w 1 miejscu to albo się nie uda albo to potrwa.

Akurat tu na forum było wczoraj takie ogłoszenie 2 opiekunki lub para opiekunów z komunikatywnym/ dobrym niemieckim do samotnej seniorki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...