Skocz do zawartości

Filmy-jakie lubicie, jakie polecacie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 13.09.2018 at 20:45, Teresadd napisał:

Warto.Właśnie czwarty odcinek Rojsta oglądam.

Obejrzałam wczoraj 1 odc i mnie jakoś nie wciągnął:(

Pytanko do wszystkich :gdzie poza IPLĄ zakodowaną ostatnio można Przyjaciółki najnowszy sezon zobaczyć,ten co się teraz zaczął?Na YT nie ma:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Myślę że Ipla ma wyłączność. Ja tak samo szukałam ale "Nasz nowy dom" i nie znalazłam. Jest Ipla i jeszcze coś ( zapomniałam nazwy ) ale nie pozwala ogladać w De.

Poprzednim razem i wczesniej nie było zablokowane i normalnie oglądałam.Ale widac po zmianach w "derekcji" Polszmatu na IPLI też chcą zarobić dziady jedne:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam dzisiaj "Dziewczyna we mgle" z Jean Reno. Hmmmmm....niespodziewane zakończenie....trochę się ciągnął, ale niezły....

Teraz oglądam "Prawdziwe zbrodnie" z Więckiewiczem i Carrey'em..koprodukcja polsko-jakaśtam. Recenzje ma niezłe....trzeba obejrzeć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Teresadd napisał:

Purpurowe rzeki.Z Jean Reno.Dziewczynę we mgle już widziałam.

Purpurowe rzeki obie części widziałam...po wielokroć...Tego polskiego filmu, dialogi po angielsku z polskimi napisami, nie skończyłam wczoraj...poszłam spać....pierwsze wrażenia mieszane....taki inny jest....trudno wytłumaczyć skąd to wrażenie, ale dziwnie ogląda się Jima Carrey'a i polskich top aktorów mówiących po angielsku....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długi wrześniowy weekend ….polecam

z seriali niedawno obejrzany ciurkiem 3 sezony Black Mirror,o tym co technologia robi z naszym życiem i co może zrobić...z przesłaniem

w listopadzie następny sezon Haus of cards,czekam będzie się działo

Z polskich seriali,DIAGNOZA o tym jak a władzę maja koncerny farmaceutyczne z fajna fabuła,to na razie tyle...miłego oglądania:)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, foczka63 napisał:

A ja odrobiwszy serialowe zaległości znalazłam sobie na YT SIEDLISKO-sielski,sympatyczny,pogodny serial z Dymna i Pietraszakiem i z przyjemnościa oglądam enty raz:)

Fajny...to sielskie siedlisko jest moim idee fix...lubię oglądać na poprawę humoru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos zechciał obejrzeć ,,KLER" , a z powodu pobytu na....adresie.... nie ma mozliwosci pójscia do kina, to informuję z przyjemnoscią, ze film ten dostępny jest na Zalukaj. Bez zadnego problemu mozna obejrzec. Ja osobiscie polecam, choć nie ma w nim zadnych tresci, o ktorych bysmy nie wiedzieli. Film ma bardzo wymowne przesłanie i bardzo mnie ciekawia Wasze opinie i refleksje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dla odmozdzenia poszlam po bandzie i wrcilam do harrego pottera....nie musze szarych komorek wysilac ....ogladam ot tak...

luzacko

siedlisko jak mirela pisze ..uspokaja ...mo ze kiedys jak bede obrzydliwe szczesliwa ...ale to juz inna bajka

slugi boze...dobre kino 

ziarno prawdy rowniez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dodzisława napisał:

Gdyby ktos zechciał obejrzeć ,,KLER" , a z powodu pobytu na....adresie.... nie ma mozliwosci pójscia do kina, to informuję z przyjemnoscią, ze film ten dostępny jest na Zalukaj. Bez zadnego problemu mozna obejrzec. Ja osobiscie polecam, choć nie ma w nim zadnych tresci, o ktorych bysmy nie wiedzieli. Film ma bardzo wymowne przesłanie i bardzo mnie ciekawia Wasze opinie i refleksje.

probowalam ale kopia mnie rozwalila...moze cos lepszego mi sie trafi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...