Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Serenity napisał:

Związek mój się rozwija mocno, ale istotnie trzeba było przekopać się przez górę różnych wariatów

Jak długo się znacie? ale jak rozwija się mocno,tzn, zaangażowane są dwie strony i może to właśnie to:serce:

Do odważnych świat należy:oklaski:, wiadomo,że nie ma ideałów,wiadomo ,że każdy ma inny charakter, a o nawykach nie wspomnę,ale idzie akceptować ,isć na kompromis,oraz dużo dużo rozmawiać.Ja się dalej uczę żyć ,bo dla mnie praca byla na miejscu 1 , a teraz tak od razu urlop i urlop i urlop,,wolne i wolne,to tak jakby mi coś bardzo ważnego zabrano,dlatego poszłam w starocie i robię chodz to co lubię, a Słodziak mi jeszcze w tym pomaga,bo to drugi głupek który kocha drewno i antyki,tylko brązowe:szydera: ale już zdążyłam go przekabacić dawno na moje pomysły,,i na moją biel. Jakoś z internetu się dobraliśmy ,poszło szybko,albo -albo, i zostało ,, och to życie, ale dzięki internetowi  poznałam faceta, może nie uwierzycie ale codziennie prawie  mam podaną kawę do łóżka ,to są drobnostki które cieszą,a potem schodzę  na dół i mam śniadanie przygotowane na stole, w swoim wcześniejszym związku też czasami tak miałam ,także są jeszcze faceci :hura:

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
17 godzin temu, erika napisał:

@beatrix+  właśnie tu weszlam :p  Fajnie się działo. @Serenity @Blondi  proszę o ciąg dalszy :love:      

@erika  Twoja kolej do jasnej ciasnej:szydera: wiesz że z forami zakończylam już dawno??? a mogłabym coś popisac ,oj mogłabym,, Ja się tylko pytam,czy ja mam kurwiki w oczach,,że te męskie dziadostwo się tak pcha do mnie???:szydera: katastrofa normalnie,,gonie równo, dziady zboczki,, widzisz co narobiłaś?? napisałam,,:szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Blondi napisał:

@erika  Twoja kolej do jasnej ciasnej:szydera: wiesz że z forami zakończylam już dawno??? a mogłabym coś popisac ,oj mogłabym,, Ja się tylko pytam,czy ja mam kurwiki w oczach,,że te męskie dziadostwo się tak pcha do mnie???:szydera: katastrofa normalnie,,gonie równo, dziady zboczki,, widzisz co narobiłaś?? napisałam,,:szydera:

:haha:@Blondi szczęściara jesteś :cmok:    

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

:haha:@Blondi szczęściara jesteś :cmok:    

A dziękuję ,,dziękuję za takie szczęscie,,:szydera:  jeden się parę dni temu ożenil i dalej podchody robi,,:przekleństwa::grzmotnąć: no tylko natłuc,  ale już co niektórzy są uzależnieni od kompa, tak jak ja ostatnio, robota stoi, nic nie robię tylko stukam w klawiaturkę, też się cholipcia narobię przez cały dzien tym stukaniem,,:oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blondi napisał:

@erika  Twoja kolej do jasnej ciasnej:szydera: wiesz że z forami zakończylam już dawno??? a mogłabym coś popisac ,oj mogłabym,, Ja się tylko pytam,czy ja mam kurwiki w oczach,,że te męskie dziadostwo się tak pcha do mnie???:szydera: katastrofa normalnie,,gonie równo, dziady zboczki,, widzisz co narobiłaś?? napisałam,,:szydera:

Ale na forach randkowych dostaje się dziennie po paręset wiadomości od różnych indywiduów. Polowa tego kocha cię od pierwszego spojrzenia na fotkę. Trzy czwarte, jak nadmieniłaś to zboczki, którzy oczekują tylko seksu, najlepiej na pierwszym spotkaniu. Generalnie nic ich nie interesuje tylko te "klocki". Ewentualnie virtuell sex. Trafić tam normalnego faceta, to jak trafić szóstkę w totka. Nie ma się czym podniecać.:szydera:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blondi napisał:

@erika  Twoja kolej do jasnej ciasnej:szydera: wiesz że z forami zakończylam już dawno??? a mogłabym coś popisac ,oj mogłabym,, Ja się tylko pytam,czy ja mam kurwiki w oczach,,że te męskie dziadostwo się tak pcha do mnie???:szydera: katastrofa normalnie,,gonie równo, dziady zboczki,, widzisz co narobiłaś?? napisałam,,:szydera:

Blondasku ...masz na pewno kurwiki w oczach . A to dziadostwo pierniczone ...zamiast na Twoje serce i gospodarność patrzeć to im w głowie tylko kurwiki w oczach i kanalizacja :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Blondasku ...masz na pewno kurwiki w oczach . A to dziadostwo pierniczone ...zamiast na Twoje serce i gospodarność patrzeć to im w głowie tylko kurwiki w oczach i kanalizacja :szydera:

:tak: skąd wiesz???  wiesz co? na moje zupy popatrzec -prawda?? chałupę mogę zmienic z koloru na inny, w tym też jestem dobra,,a nie tego tam,,:przekleństwa:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

:tak: skąd wiesz???  wiesz co? na moje zupy popatrzec -prawda?? chałupę mogę zmienic z koloru na inny, w tym też jestem dobra,,a nie tego tam,,:przekleństwa:

A ....to w takim razie musowo na Twoje prace ręczne powinien patrzeć . Kurwiki w oczach wycofuję :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

Ale na forach randkowych dostaje się dziennie po paręset wiadomości od różnych indywiduów. Polowa tego kocha cię od pierwszego spojrzenia na fotkę. Trzy czwarte, jak nadmieniłaś to zboczki, którzy oczekują tylko seksu, najlepiej na pierwszym spotkaniu. Generalnie nic ich nie interesuje tylko te "klocki". Ewentualnie virtuell sex. Trafić tam normalnego faceta, to jak trafić szóstkę w totka. Nie ma się czym podniecać.:szydera:

No niestety rację masz..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Pisze jeden,, Hej piękna,masz ochotę się poznać?

Ja : Nie ,dziękuję!

Za stara jesteś!

Ja: Tak ,mam 70 lat

I spokój :szydera::hura: głupole  narwane,,

Ja bym mu odpisała , że nie mam ochoty , bo znam siebie doskonale :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Blondi napisał:

Piszę tutaj,ale to żaden portal randkowy

Także nie ma powodów:szydera::serce:

 

Tutaj piszesz bo byłaś opiekunką i dzielisz się doświadczeniami albo podtrzymujesz na duchu-brawo Ty

Natomiast, co wynika z definicji nazwy portalu-RANDKOWY- mając faceta, udzielanie się w nim jest nie do końca uczciwe. Zaznaczam, że to moja-być może-staroświecka opinia! I żeby była jasność-nie oceniam twojego postępowania. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, BabaJagusia napisał:

Tutaj piszesz bo byłaś opiekunką i dzielisz się doświadczeniami albo podtrzymujesz na duchu-brawo Ty

Natomiast, co wynika z definicji nazwy portalu-RANDKOWY- mając faceta, udzielanie się w nim jest nie do końca uczciwe. Zaznaczam, że to moja-być może-staroświecka opinia! I żeby była jasność-nie oceniam twojego postępowania. 

Mam takie samo zdanie :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BabaJagusia napisał:

Tutaj piszesz bo byłaś opiekunką i dzielisz się doświadczeniami albo podtrzymujesz na duchu-brawo Ty

Natomiast, co wynika z definicji nazwy portalu-RANDKOWY- mając faceta, udzielanie się w nim jest nie do końca uczciwe. Zaznaczam, że to moja-być może-staroświecka opinia! I żeby była jasność-nie oceniam twojego postępowania. 

Nie staroświecka, tylko uczciwa :dobrze:

 

Dla mnie to też nieuczciwość względem facetów, którzy faktycznie kogoś szukają.

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, BabaJagusia napisał:

Tutaj piszesz bo byłaś opiekunką i dzielisz się doświadczeniami albo podtrzymujesz na duchu-brawo Ty

Natomiast, co wynika z definicji nazwy portalu-RANDKOWY- mając faceta, udzielanie się w nim jest nie do końca uczciwe. Zaznaczam, że to moja-być może-staroświecka opinia! I żeby była jasność-nie oceniam twojego postępowania. 

No mówi się że albo wóz albo przewóz no i dwóch srok za ogon utrzymać się nie da...

Tak sobie myślę że jeżeli już decyduje się z kimś być na poważnie to nie czuje potrzeby bycia gdzie indziej...bo raz że to nieładnie dwa nieuczciwe..luźny układ to zupełnie inna para kaloszy..nikt nikomu w gary nie zagląda i każdy robi co chce tyle tylko...że mnie po głowie chodzi stabilizacja emocjonalna...dosyć mam już,  zaznaczam że to moje odczucia i zdanie, bycia na chwilę tu czy tam..taki torcik z wisienką , spokój ,miejsce na ziemi ...świadomość że ktoś na mnie czeka, że jestem ważna dla tej drugiej osoby. 

Portale...owszem na tzw szybkie danie może i tak ale..mam już przesyt...zrobiłam się wygodna A może dojrzalam do tego żeby znów komuś zaufać??

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BabaJagusia @Baśka powtarzająca się @Basiaim @lucinda żaden portal randkowy i żadne szukanie faceta, napisalam,,cyt,

O 17.11.2019 at 09:16, Blondi napisał:

Piszę tutaj,ale to żaden portal randkowy

Także nie ma powodów

Po bardzo długich namowach ,bo mnie Fb nie interesował, zdecydowałam się wejsc na Fb , no i??? zostalam zasypana wiadomosciami,,kuzwa drugi portal? pomyślałam, co jest:przekleństwa:  masakra jedna wielka, i na fb usuwam non stop zboczków, pokazalam nawet Slodziakowi,co ja mam i ile mam wiadomosci, taki pożytek z Fb, :przekleństwa: a jak już widzę facet co się pcha do mnie do znajomych to od razu weg weg weg...Ja nie jestem z tych co to są z facetem i szukają albo kręcą z innym, nie nie nie!!! to nie dla mnie, ja to jestem taka przylepa ,jak już się przylepię bo mi dobrze ,to reszta się nie liczy,, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...