Skocz do zawartości

Pożegnanie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, kris napisał:

Dziś mija rok jak zarejestrowałem się na tym forum i uznałem że genug.

Jeżeli przez ten czas komuś pomogłem, to cieszę się bardzo. Jeżeli kogoś uraziłem lub obraziłem - bardzo przepraszam!

@kris no wiesz co? co to ma być! gdzie Ty chcesz zwiewać? przecież to forum, piszemy sobie ,,każdy z nas ma inną wizję,,każdy z nas jest inny,,o to chodzi aby każdy z nas inaczej widział i inaczej pisał,,nie poddawaj się za szybko,,głowa do góry,,O.o na każdym forum jest tak, nie ma zgodności ,,nieraz takie sprzeczki też muszą byc,bo nie każdy w danej chwili ma dobry humor,,też mamy fochy i foszki,też mamy tęsknoty i smuteczki,,też mamy zle dni i dobre,,praca w opiece nie jednemu wlazła tak głęboko za skórę,,że nawet nie chce się nie jednemu nic pisać ani gadać nawet,,

to my wiemy ,,wszyscy pracujący w opiece,,każdemu może psychika wysiąsc,,pobyt dluższy w De też ma swoje ujemne strony,,ale ja patrzę na świat chyba przez różowe okulary,,staram się żyć chwilą i tu i teraz ,,mamy jedno życie ,musimy dużo rozmawiać i musimy trochę się odstresowac,bo padnie nam wszystkim na głowę,,trochę namieszałam tutaj ale mam za dużo myśli na minutę jak już co niektóre PDP,,ale ja Ciebie prosze,,wez to pożegnanie zapakuj w worek i razem ze śmiecmi niech wywiozą,,zapomnij o tym,,,zostan z nami,,:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyślałam o tym...

Odbieram Ciebie jako osobę która wali prosto z mostu i nie przejmuje się tym co inni o tym pomyślą. Jesteśmy różni i to nie nowina, gdybyśmy byli tacy sami i tylko się poklepywali po ramionkach i słodzili sobie ile tylko się da, byłoby to po prostu nienaturalne.

Raczej nieczęsto mi się zdarza z Tobą zgadzać ale bardzo chętnie czytam o innym podejściu do niektórych spraw, czasem sama bym o czymś nie pomyślała gdyby nie czyjś wpis. Potrzeba nam różnorodności i różnego spojrzenia i na naszą pracę i w ogóle na inne sprawy również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kris napisał:

Dziś mija rok jak zarejestrowałem się na tym forum i uznałem że genug.

Jeżeli przez ten czas komuś pomogłem, to cieszę się bardzo. Jeżeli kogoś uraziłem lub obraziłem - bardzo przepraszam!

Przeczytałam Twój post i jestem nim bardzo zaskoczona bo akurat po kim jak po kim ale po Tobie najmniej bym się spodziewała takiego pożegnania i takiej decyzji.Myślę,że popełniłeś błąd podejmując taką właśnie decyzję o ostatecznym rozstaniu się z nami ale to Twoja decyzja i mam nadzieję ,że dobrze przemyślana.Ja należę i do Tych którym podobały się Twoje wpisy bo nie raz i nie dwa przyznawałam Ci reputację i do tych,których czasami uraziłeś lub obraziłeś.Ja bym tą okrągłą rocznicę wykorzystała raczej do pewnego podsumowania i przemyślenia swojej działalności na forum ale Ty postanowiłeś inaczej.Wszyscy tu piszemy czasami targani emocjami i potrzebą chwili bo ciężko by było włączyć się w jakąś dyskusje zastanawiając się godzinami co napisać w danym temacie lub jak odpowiedzieć na dany post.Ja często po przeczytaniu czyjejś wypowiedzi uwazam,że jest to jedyny słuszny pogląd na daną sprawę ale jak przeczytam kilka innych to też znajduje tam Ciekawe spojrzenie na dany temat.Nie będę Cię zatrzymywać i przekonywać ale zyczę Ci spokojnej dalszej pracy w opiece :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kris mam nadzieje, ze wrocisz.

Zaden facet nie pisal tsk rozsadnie jak Ty i byloby bardzbardzo szkoda dla forum.

    Odpocznij i wroc!

  Zawsze bedzie cos nowego w naszej brsnzy.

   Ja sama przetrwalam tu takie ataki jak nikt, ale nie dalam sie, bo pisze tu dla wszystmich i znam swoją wartosc.

    Opiekunom nie jest latwo,mezczyznom nawet chyba trudniej, Ty mozesz duzo jeszcze napisac o naszej pracy.

    Nie zapomnij o nas, Kris.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeczytałam,że stracić przyjaciela to tak jakby popełnić samobójstwo oczywiście uwazam ,ze to przesada ale już tak jakby stracić czastkę samego siebie to prawda.Do zerwania kontaktów czy znajomosci z przyjacielem to trzeba mieć na prawdę ważne powodu i warto się 10 razy zastanowić zanim to zrobimy.A z drugiej strony słyszałam,ze to własnie osoby uwazane przez nas za przyjaciół sa w stanie zrobić nam największe swiństwo na swiecie takie,którego nie zrobiłby nam nikt inny.Krzysztof Krawczyk ładnie o tym mówi w swojej piosence.Dlaczego tak jest wciąż się zastanawiam ale chyba miedzy innymi dlatego ,ze zwierzamy im się ze wszystkich swoich sekretów.:)

Nie rozumie dlaczego w tym temacie piszemy o przyjażni?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
O 17.06.2017 at 09:24, kris napisał:

Dziś mija rok jak zarejestrowałem się na tym forum i uznałem że genug.

Jeżeli przez ten czas komuś pomogłem, to cieszę się bardzo. Jeżeli kogoś uraziłem lub obraziłem - bardzo przepraszam!

@kris podglądnęłam że jesteś:oklaski: Mi osobiście brakuje Twoich komentarzy.Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 30.05.2018 at 14:52, erika napisał:

podglądnęłam że jesteś:oklaski: Mi osobiście brakuje Twoich komentarzy.Pozdrawiam

@erika, dziękuję, że jeszcze pamiętałaś o mnie. Nie sądzę, bym się jeszcze udzielał na tym forum. Zmieniło się ono w czasie mojej niebytności, ale nie na lepsze. Dlaczego zajrzałem - wyłuszczę w rozmowach przy kawie + kilka uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kris napisał:

@erika, dziękuję, że jeszcze pamiętałaś o mnie. Nie sądzę, bym się jeszcze udzielał na tym forum. Zmieniło się ono w czasie mojej niebytności, ale nie na lepsze. Dlaczego zajrzałem - wyłuszczę w rozmowach przy kawie + kilka uwag.

Nikt Cie nie pozegnial, to moze ja sprobuje.

Nie czytalam Twoich komentarzy, wiec nie bedzie mi ich brakowac.

Forum sie zmienia i bedzie zmieniac czy Ci sie to podoba czy nie. 

Heraklit to ladnie ujal: "panta rhei".

A wiec plyn, szczesliwej drogi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...