Skocz do zawartości

Dziadek żąda pieniędzy za alkohol


Gość Problem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem, bo mój dziadek złapał mnie na piciu i wysłał do agencji zdjęcie alkoholu z butelkami na 1200 euro. Uzbierało się tego przez 3 miesiące. Czy agencja ma prawo te pieniądze odliczyć mi od pensji? Sknera nie popuści i robi mi problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem się dziwimy, że Niemcy nas postrzegają tak a nie inaczej. Ja na miejscu tej agencji nie zapłaciłabym ci ani grosza i jeszcze zażądała od ciebie odszkodowania! A co by było gdyby podopieczna zemdlała w tym czasie. Włącz myślenie!!!!!!!!

Pijesz? Nie jeździj! Ale zagotowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkohol w pracy? :shock: Jaką ty nam opiekunkom wyrabiasz opinię?? Też się gotuję Lucyna. Jak lekarze po pijaku wykonują swoją pracę to pewnie pani "Problem" gotuje się w środku, bo jak to może pijany lekarz opiekować się chorymi...a tu sama pije przy potrzebującym :shock: .Brak słów! Ode mnie miałabyś zabrane prawo do wykonywania zawodu opiekunki i wilczy bilet do wszystkich agencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek sknera powiadasz? No tak... co to jest 1200 euro wydane na czyiś alkohol i to bez jego wiedzy... pryszcz! Kobieto ogarnij sie, jak masz problem z alkohoollem to idz sie leczyc... nawazylas piwa to je teraz wypij. Mam nadzieje, ze agencja odliczy Ci te kase od wyplaty - moze czegos Cie to nauczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oliwa sprawiedliwa

Takie wszystkie mądre i chętne do oceniania jesteście... a moze koleżanka ma problem z alkoholem? Chce przestac i nie moze? Zrobiła xle bez dwóch zdań, ale troche wiecej wyrozumialosci moze? Życie mnie nauczylo, że nie ma ludzoi bez winy, nie ma wiec takich, które mają prawo jako pierwsze rzucic kamien...

kolezanko przepros, zaplac za to co ukradlas i zastanoiw sie nad swoim zachowaniem, nie oszukuj ludzi, którzy Ci zaufali i nie narazaj na straty tych którzy Ci płaca - bo ty stracisz jesczze wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość opolanka
Takie wszystkie mądre i chętne do oceniania jesteście... a moze koleżanka ma problem z alkoholem? Chce przestac i nie moze? Zrobiła xle bez dwóch zdań, ale troche wiecej wyrozumialosci moze? Życie mnie nauczylo, że nie ma ludzoi bez winy, nie ma wiec takich, które mają prawo jako pierwsze rzucic kamien...

kolezanko przepros, zaplac za to co ukradlas i zastanoiw sie nad swoim zachowaniem, nie oszukuj ludzi, którzy Ci zaufali i nie narazaj na straty tych którzy Ci płaca - bo ty stracisz jesczze wiecej.

ciężko być wyrozumiałym... bo jesli ktos ma problem i pije - niech to robi ,ale niech nie naraza na niebezpieczenstwo innych osob! ona byla odpowiedzialna za dziadka, ktorym sie opiekowala... jak slyszysz, ze matka pijana opiekowala sie dzieckiem i przez to ze byla wypita doszlo do tragedii to tez jestes wyrozumiala? Nie sadze... a to podobna sytuacja, bo w tym momencie ona odpowiada za swojego podopiecznego. A w stanie wskazujacym na spozycie alkoholu na pewno nie bylaby wstanie udzielic mu pomocy w razie potrzeby tak sprawnie jak wtedy, kiedy jest trzezwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiedyś dziadek znalazł butelke po winie (po 1) - mialam wolny wieczór, średni humor, siedziałam sobie w pokoju na laptopie, lecialy smutne kawalki i tak mnie wzielo... dziadek nie mial zadnych pretensji, to byl moj wolny czas. Ale bylo mi glupio jak nie wiem... poczulam sie tak jakbym coś ukrywala, a tak nie bylo, po prostu zapomnialam ją wyrzucic i stała koło łóżka. Tykle o mnie. Ale kolezanka ma zdecydowanie jakis problem, alkoholu za 1200 euro...?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego 1 butelka w wolny dzień a co innego alkohol na 1200 euro :shock:
Dokładnie... nie bądźmy też takimi świętoszkami, wiadomo, że od czasu do czasu napić się nikomu nie zaszkodzi - szczególnie jeśli robimy to w czasie wolnym. Ale zalozycielka tematu przegiela jednoznacznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Witam. Mam problem, bo mój dziadek złapał mnie na piciu i wysłał do agencji zdjęcie alkoholu z butelkami na 1200 euro. Uzbierało się tego przez 3 miesiące. Czy agencja ma prawo te pieniądze odliczyć mi od pensji? Sknera nie popuści i robi mi problemy.

Wstyd mi, ze jestem opiekunką z polski. Czy ty zdajesz sobie dziewczyno że psujesz nam opinię? Twój wpis zasługuje na miano bezczelności roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem, bo mój dziadek złapał mnie na piciu i wysłał do agencji zdjęcie alkoholu z butelkami na 1200 euro. Uzbierało się tego przez 3 miesiące. Czy agencja ma prawo te pieniądze odliczyć mi od pensji? Sknera nie popuści i robi mi problemy.

Wstyd mi, ze jestem opiekunką z polski. Czy ty zdajesz sobie dziewczyno że psujesz nam opinię? Twój wpis zasługuje na miano bezczelności roku

To już lekka przesada o tym piciu co napisałaś ...kobieto na leczenie za 1200 E.? rozumie lampke wina czy piwo ale za 1200E. jestem facetem ale jestem w szoku:)

[ Dodano: Sro 12 Lis, 2014 02:57 ]

Witam. Mam problem, bo mój dziadek złapał mnie na piciu i wysłał do agencji zdjęcie alkoholu z butelkami na 1200 euro. Uzbierało się tego przez 3 miesiące. Czy agencja ma prawo te pieniądze odliczyć mi od pensji? Sknera nie popuści i robi mi problemy.

Wstyd mi, ze jestem opiekunką z polski. Czy ty zdajesz sobie dziewczyno że psujesz nam opinię? Twój wpis zasługuje na miano bezczelności roku!

[ Dodano: Sro 12 Lis, 2014 03:00 ]

Faktycznie z tym komentarzem totalnie przgiełaś ...znam takie przypadki -zresztą sam lubię w wolnym czasie wypić piwko bo to normalne nie jesteśmy niewolnikami,ale za 1200E ..jeszcze to do mnie nie dociera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ale jaja!!!A dziadek jaki czujny chłopak -też czytam i nie wierzę ,u mnie też pełna piwnica do picia stoi-co chcecie .Boże a mi by do głowy nie przyszło aby coś tknąc -aby się napić w pracy -nie to musi być naprawdę choroba alkoholowa,,,ale z tego co czytam i słyszę to jest bardzo dużo opiekunek pijaczek i powiedzcie co to za opiekunka pijana ii do tego śmierdząca jeszcze alkoholem itd.a fujj

od razu podac do wszystkich agencji bo to naprawdę wtyd,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...