Skocz do zawartości

bieganie!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zgłaszam się na mecie. Uwielbiam bieganie. Zainstalowałam sobie nawet w telefonie runtastica, żeby mieć historię tras do biegania. Pozdrowienia!

Ooo a co to te runtastica? kurcze nie słyszałam... ja to bez żadnych sprzętów, ale biegam! Jak jestem w Polsce - 4-5 razy w tyg, tu w DE - rzadko, 1-2 razy w tyg, czasem rzadziej... wiadomo obowiązki. A szkoda, bo trasy do boiegania sa tu cudne...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To program do rejestrowania tras biegowych w telefonie. Córka pokazała mi jak to działa. Masz tam mapy i jak biegniesz z telefonem w kieszeni to na mapce rysuje ci którędy biegniesz. Później możesz sprawdzić jak szybko biegłaś, ile, gdzie, jaki odcinek trasy był najwolniejszy i podobne opcje. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bardzo dużo biegałam. Ostatnio trochę się zaniedbałam. Kamelia ooo niezły ten program. Nie wiedziałam, że coś takiego istnieje, tylko że ja mam taki stary zwykły telefon co ma klawiaturę i wyświetlacz :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Zapomniałam się pochwalić, ale wczoraj miałam godzinę wolnego w ciągu dnia i biegałam po okolicy. Niedługo, bo robiłam dłuższe przerwy na spacerowanie, ale spaliłam trochę nadmiarowych kilogramów i czuję się znacznie lepiej kondycyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo, czy sa tu jacyś biegacze?

Normalnie mnie zaraziliscie nie bieganiem ale w ogóle sportem,ja która przez ponad 30 lat nie jezdziłam rowerem to teraz dzien w dzien nie biegam ale jezdzę na rowerze i to długie trasy i jak sie okazuje to nie mam zakwasów -czyli jestem rozruszana szybko chodząc i chodząc non stop po schodach -góra dół,,,,dzięki dziewczyny za powera,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja biegam i jeżdżę rowerem.No nie jakieś ultrasy ale namiętnie :pBiegam od 9ciu lat ok 10km w Polsce 2-3 razy w tyg.Tu na razie mniej bo dźwigając pdp nabawiłąm się kontuzji kolana,no i mało mam wolnego,nieregularnie.A rowerem to latem 60-90 km jak mam czas.W tym roku odkrywałam uroki wschodu Polski od Ełku i dalej.Cudowne i mało ruchliwe drogi no i trasa Green Velo. Plan na wakacje przejechać chociaż część trasy z noclegami.Ech 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 14.3.2015 at 16:30, Blondi napisał:

Normalnie mnie zaraziliscie nie bieganiem ale w ogóle sportem,ja która przez ponad 30 lat nie jezdziłam rowerem to teraz dzien w dzien nie biegam ale jezdzę na rowerze i to długie trasy i jak sie okazuje to nie mam zakwasów -czyli jestem rozruszana szybko chodząc i chodząc non stop po schodach -góra dół,,,,dzięki dziewczyny za powera,,,,

Blondi jak przez 30 lat udalo ci sie uniknac rowerka. Ja po zakupy gnam na rowerku, juz co najmniej na ktorejs z kolei stelli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LENA_57 ja do tej pory miałam swojego osobistego kierowcę i super auto ,,o nożki trzeba dbac ,,teraz na stare lata trochę pojezdziłam sobie ale i tak wybieram na zakupy auto,,,taka jestem wygodnicka ,,na rower trzeba się ubrać fajnie sportowo i lubię te swoje stroje sportowe a do auta jak księżniczka i te stroje też kocham ,,hahahhaha trzeba sobie dzielić jazdę ,,,i stroje ,,,tutaj gdzie jestem stoi rower ale nie ma takich fajnych tras rowerowych, jak we wcześniejszym miejscu gdzie byłam ,,,tutaj wybieram auto,,,na rowerze jezdziłam też na zakupy i bardzo lubiłam gubić te zakupy -hahahha -raz mi kg brzoskwin wypadło-hahahha gdzie i jak ? nie wiem,,tak szalałam na rowerze ,,,a nie jeden kierowca mało wypadku nie spowodował jak Blondi jechała ,,raptem wszyscy pytali o drogę -hahhahaha-ciekawe,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Łukasz napisał:

luttka, podziwiam Cię za fajną pasję i determinację :)

kurde, fajny ten szlak rowerowy

Super fajny! I zrobię go!Sama,chyba.Biorę rower pociągiem na strat i dalej.A w parku biebrzańskim cudnie.Droga przed siebie i łosie i mało ludzisków i aut.A wioski takie podlaskie,zapomniane,zatrzymane w czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super luttka. Warmia, Mazury, Suwalszczyzna, Podlasie ...Roztocze jeszcze ... przepiękne krainy. Są jeszcze miejsca, w których czas się zatrzymał. Ja najdłuższy odcinek zrobiłem na rowerze, jak byłem młody i piękny, haha, od Ustki do Świnoujścia. Może i jeszcze uda mi się raz jeszcze gdzieś wyskoczyć na 2 tygodnie:)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Łukasz napisał:

Super luttka. Warmia, Mazury, Suwalszczyzna, Podlasie ...Roztocze jeszcze ... przepiękne krainy. Są jeszcze miejsca, w których czas się zatrzymał. Ja najdłuższy odcinek zrobiłem na rowerze, jak byłem młody i piękny, haha, od Ustki do Świnoujścia. Może i jeszcze uda mi się raz jeszcze gdzieś wyskoczyć na 2 tygodnie:)

@Łukasz ja już młoda nie jestem,ino piękna zostałam:dchociaż dziadek mówi na mnie" moja dziewczynka" .Ale właśnie najlepsze trasy i najdłuższe robię teraz .Po prostu teraz mam czas i moc jest we mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...