Skocz do zawartości

Odchudzanie - czy może być przyjemne ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

waga krzyczyala na mnie oj alez krzyczala...ale doszlysmy do porozumienia:haha:..ona nie drze japy ja...nie bede "ogladac " wystaw ze slodkosciami...tylko co zrobie z tymi co mam juz w barku??same pysznosci...marcepany i pralinki...ze szwajcarii mnie byl szogun przywiozl..."na sprobowanie":haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, salazar napisał:

Kasiu, niektórym chodzi o to, żeby tego za 10 czy 20 kilogramów nie było ;). Lat się nie cofnie, ale wagę można pokonać.

Przynajmniej teoretycznie.

Wagę można pokonać ale niestety wraz z ubytkiem zmarszczek przybywa na stare lata :(

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MeryKy napisał:

@Krista mam pytanie czy palisz papierosy? Bo ja jakieś 10 kg temu paliłam i z wagą problemów nie miałam. Bo zamiast jedzenia dozowałam sobie papieroski papieros-ruchomy-obrazek-0028.gif

@MeryKy Ja finezyjnie popalam, 2, góra 3, w dodatku gupia ja zaczęłam w takiej późnej dojrzałości jako odstresowywacz. Uzależniona nie jestem bo mogę też się obyć ale na wyjeździe regularnie, już nie jako odstresowywacz tylko zabijacz czasu, nudy. Chyba to bez znaczenia dla przybierania czy zrzucania. Wiem, że palenie chamuje apetyt, powonienie ale często nie to jest powodem palenia. Mialam koleżankę, ktora kochała palić, szczupła nie była, paliła bo to lubiła pasjami. Ciekawe, czy gdybym nie paliła tych 2-3cieniaskow to bym przybrała ale tego chyba spróbuję jak zakończę "projekty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MeryKy napisał:

Wagę można pokonać ale niestety wraz z ubytkiem zmarszczek przybywa na stare lata :(

Zmarszczek przybywa i szczupłym i grubym, a, przepraszam za słowo,  zwalista sylwetka tylko lat dodaje.

Słyszałam gdzieś teorię, że albo twarz albo d..a, ale to niestety, albo na szczęście, obronić się nie da :D.

Też wolę się pomarszczyć niż utyć ;).

 

I bez żadnych śmichów chichów @Joy, jutro zaczynam :D!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Ale z Ciebie wredna i podła gadzina! A ja się czułam na 18. Dokąd tego posta nie przeczytalam:szydera:

Cóż mogę na to powiedzieć :D?

Jesteś wyjątkiem :D?

Edytowane przez salazar
Delikatność nie jest moją mocną stroną :D
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Ale z Ciebie wredna i podła gadzina! A ja się czułam na 18. Dokąd tego posta nie przeczytalam:szydera:

Ja tam się nadal czuję:)Niech sobie suchotnice pisząco chcą:):):):)Mam to głebokow  moim ślicznym wąskim tyłeczku:)ha ha ha 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Ale z Ciebie wredna i podła gadzina! A ja się czułam na 18. Dokąd tego posta nie przeczytalam:szydera:

No i przede wszystkim, baaardzo Ci daleko do zwalistości, ofcors :)

Czucie się nie ma tu nic do rzeczy, nie o tym rozmawiamy.

Jezu :D!!!

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, salazar napisał:

Zmarszczek przybywa i szczupłym i grubym, a, przepraszam za słowo,  zwalista sylwetka tylko lat dodaje.

Słyszałam gdzieś teorię, że albo twarz albo d..a, ale to niestety, albo na szczęście, obronić się nie da :D.

Też wolę się pomarszczyć niż utyć ;).

 

I bez żadnych śmichów chichów @Joy, jutro zaczynam :D!

Grubym aż tak nie przybywa znarszczek. Chyba, że gwałtownie chudną i grubną. U mnie w rodzinie te kuzynki szczuplejsze są bardziej pomarszczone a te pulchne jednak nie mają wiele zmarszczek. Tutaj córka pdp chuda jak wieszak i 4 lata młodsza ode mnie, jednak ma więcej zmarszczek.

A odnośnie zmarszczek to warto jakieś kremy wklepywać ale ja jestem bardzo uczulona. Kupiłam sobie już kilka razy i musiałam wywalić bo psikam i z czerwonymi, piekącymi oczami chodzę. Oczywiście oczu nie smaruję.

Ktoś ma jakąś radę czy tylko mi botulina pozostała :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MeryKy napisał:

Grubym aż tak nie przybywa znarszczek. Chyba, że gwałtownie chudną i grubną. U mnie w rodzinie te kuzynki szczuplejsze są bardziej pomarszczone a te pulchne jednak nie mają wiele zmarszczek. Tutaj córka pdp chuda jak wieszak i 4 lata młodsza ode mnie, jednak ma więcej zmarszczek.

A odnośnie zmarszczek to warto jakieś kremy wklepywać ale ja jestem bardzo uczulona. Kupiłam sobie już kilka razy i musiałam wywalić bo psikam i z czerwonymi, piekącymi oczami chodzę. Oczywiście oczu nie smaruję.

Ktoś ma jakąś radę czy tylko mi botulina pozostała :haha:

Nie do końca się zgadzam i nie wiem, czy o tym samym stanie ducha i ciała mówimy ;)?

Że pulchność, czy nadwaga? A jeśli nadwaga, to jaka? 

Ci, którzy naprawdę chcą schudnąć, będą działać w tym kierunku, a reszta będzie twierdzić, że dobrze jest jak jest :). Te rozmowy kończą się zawsze tak samo :D.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, salazar napisał:

 

 

I bez żadnych śmichów chichów @Joy, jutro zaczynam :D!

Ja zaczęłam  wczoraj i nawet,nawet :) Nie czuję głodu tylko kawa bez cukru jakoś i nie smakuje.Jak sobie z tym poradzę to będzie z górki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Ale z Ciebie wredna i podła gadzina! A ja się czułam na 18. Dokąd tego posta nie przeczytalam:szydera:

O Boże :) Teraz masz 18 i pół :) wielkie haloo :szydera: o pół roku tak się czepiasz :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Nie mów do mnie per "Jezu", bo strasznie mnie to peszy:haha:

Mój jak tak do mnie mówi to słyszy:albo Matko Boska ,albo kochanie do mnie mów,ale nie Jezu!Bez przesady:)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...