Skocz do zawartości

Jakie skarpetki?


Gość Andrzej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, pomożecie? :) Jaki kolor skarpetek nosi się do spodni. Gdzie nie spojrzę to faceci unikają białych skarpetek. To jakiś standard teraz. Zrezygnowałem z nich. Kiedyś je nosiłem, bo wydawało mi się, że wyglądają dobrze i świadczą o czystości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to nie nosić skarpetek do sandałów. Wielu facetów tak robi! Białe skarpetki do jeansów, ale nie do czarnych eleganckich butów. Zapomnij o białych skarpetkach i garniturze. To połączenie wywołujące u mnie zgorszenie :). Tak się nie nosi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydiwanie w dobrym guście... biale skarpetki do sportowego wystroju.. i tez niekoniecznie .. Zbrodnia nalozyć biale do garniturku albo klasycznych spodnium..

Ale czasami można zaszaleć .. wszakże nie zawsze musimy być tacy sami.. ja tam kocham improwizować , zaskakiwać , groszyć... choć niestety nie zawszew wychodzi mi to na dobre. Ale mi zdecydowanie prowokacja poprawia samopoczucie... Hi, hi ,hi... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

O tak. skarpetki do sandałów to coś okropnego. Ale raczej wolę to, niż faceta w sandałach i z strasznie niezadbanymi stopami :???: Jak sandały to i zadbane stopy!

Białe skarpety - na sportowo, do garnituru - czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 5 lat później...

No właśnie jakie skarpetki? czyste i bez dziur panowie,,,,,:hahaha: jak widzę faceta w sandałach i skarpetkach to od razu wiocha radocha -widac ,że z Koziej Wólki ale nie koniecznie bo faceci uważający się za poważnie uczonych i filozofów sa też bez guscie na 100% i ubierają skarpety czarne czy biale i sandaliczki a fujj a fujj ,,,, do adidasów jest teraz dużo takich stopek w różnym kolorze i tych skarpetek nie widac ,,,ale skarpetki powinny być dobrej firmy aby nóżka nie śmiedziała po minucie po ubraniu ,,,,dobre skarpetki trochę kosztują ale opłaca się ,,,o stópki trzeba dbać,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie czepiacie, elapstryczne w romby z wywietrznikami na palcu  plus sandalki  i wygodnie  sie gosc czuje, to najwazniejsze . Brzydko wygladaja przykrotkie do garnituru, czasem widze nawet w tv  jak siedza i wystaja im gole lydki spod spodni a przeciez nie brakuje w sklepach tzw .garniturowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj tu mężczyżni problemy mieli ...

a co powiecie  o babce, które zawsze wkładała męskie skarpetki ( różne tam kolory ) do sandałków czy co tam miała ? Siadając odsłaniała nieogolone łydki ... Córka mojej Pdp w Niemczech, oczywiście.

        Od tego czasu niczym się nie martwię.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Serenity napisał:

No tutaj tu mężczyżni problemy mieli ...

a co powiecie  o babce, które zawsze wkładała męskie skarpetki ( różne tam kolory ) do sandałków czy co tam miała ? Siadając odsłaniała nieogolone łydki ... Córka mojej Pdp w Niemczech, oczywiście.

        Od tego czasu niczym się nie martwię.

Widzi sie czasem takie babochlopy,  w Polsce tez , zero makijazu, na sportowo ale nie  a la club fitness , taki styl..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

           Ta babka zakładała wszystko : biała bluzka i spodnie od dresu albo bluza z pamperkiem i spódnica z rozcięciem. Imponowała mi. Nigdy nie była nudna. Mało tego sprawowała funkcje świeckiego księdza w swojej parafii ( np. dokonywała pochówków ). Ale nie wiem co zakładała na takie uroczystości.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
32 minut temu, Z0ffia napisał:

Ostatnio całkowicie swój pogląd na temat skarpetek i teraz im skarpetki bardziej kolorowe lepiej. Coraz częściej widzi się ludzi, celebrytów, którzy nawet do garniaka ubierają skarpetki w kolorowe wzory. Ja praktycznie codziennie mam kolorowe skarpety. Gdyby każdy chodził w takich skarpetkach świat słaby się weselszy i kolorowy.

Pewnie, świat byłby weselszy... i śmieszniejszy....:d

photo-three-clowns-legs-in-clown.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorowe skarpetki byly bardzo modne poprzedniego lata. Ogladalam z przyjemnoscia na nozkach slicznej mlodziezy na deptakach, wieczorkiem,  w nadmorskich miejscowosciach . 

Polecam zestaw dla chlopca lat 16-19:

-skarpetki w cieniutkie paski, 

-conversy,

-szorty,

-t-shirt w kwiaty

i obowiazkowo opalone kolana:d

Zdecydowanie odpadaja kolorowe, wzorzyste skarpety do slubnego garnituru.

Kiedys byly modne rozowe koszule i tez panowie w nich slubowali, ale jak teraz wygladaja?

Specjalne okazje maja swoje klimaty:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...