Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Dodzisława napisał:

No nie wiem Dareczku czy jedna z tych osób jest zaufana. Raczej wątpię, ale......może się nawróci :d 

Dodziu, ja wierzę w każdego,

do księdza mi bardzo daleko,

ale wierze w nawrócenie :) 

a szczególnie z osobami, z którymi miałem kontakt poza forum

i znam ich preferencje.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Darekr napisał:

Dodziu, ja wierzę w każdego,

do księdza mi bardzo daleko,

ale wierze w nawrócenie :) 

a szczególnie z osobami, z którymi miałem kontakt poza forum

i znam ich preferencje.

Wiem Dareczku, Ty masz serce na dłoni. Pozostaję w nadziei, że się nie zawiedziesz. Za tydzien wracam do domu. Czekam na rydze :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, heloooł! :witam:

Ja jak zwykle ostatnia... Albo nie! Pierwsza! Zyczę fajoskiego wtorku.

Tak na marginesie... Czy jest tu jakaś lista zakazanych zwrotów? Pytam, bo boję się zobaczyć niekompletny post albo, nie daj boze, zielony. Mam traumę :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Ellax2 napisał:

boję się zobaczyć niekompletny post albo, nie daj boze, zielony

@Ellax2, spokojnie, na forum nie używamy koloru zielonego. Nie ma zatem szans, żebyś go zobaczyła. Gdyby się jednak tak stało to oznacza, że trauma wymaga długotrwałego leczenia na naszym forum. Twój post jest "czarny" i na pewno takim go rano zobaczysz. Miłego dnia!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dodzisława napisał:

Wiem Dareczku, Ty masz serce na dłoni. Pozostaję w nadziei, że się nie zawiedziesz. Za tydzien wracam do domu. Czekam na rydze :d 

Uważaj maleńka ....boo...Jadwiga jak poszła na rydze to jej się dziecko trafiło  ....noo...taki traf .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Michasia 1959 napisał:

Będę zazdrosna.mnie tylko cząbru do czerniny kazałeś dać a nie było hip hip huuuuuuuuuuuura:cześć3:

Michasiu chyba czas fartuszek zmienić, może się znudził Knorrowi xd 

Dzień dobry z rana. 

Edytowane przez Mycha
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ellax2 napisał:

Witam wszystkich, heloooł! :witam:

Ja jak zwykle ostatnia... Albo nie! Pierwsza! Zyczę fajoskiego wtorku.

Tak na marginesie... Czy jest tu jakaś lista zakazanych zwrotów? Pytam, bo boję się zobaczyć niekompletny post albo, nie daj boze, zielony. Mam traumę :mur:

Ella i jak z tym kolorem ??  Czarny widzisz czy zielony ??  

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Uważaj maleńka ....boo...Jadwiga jak poszła na rydze to jej się dziecko trafiło  ....noo...taki traf .

Konkurs żem ;) wygrała Barbaro Niepowtarzalno , gdzie główną nagrodą był słoik z rydzami marynowanymi. Fundator juz się dopominał o dostarczenie, ale ja w De juz 3 miesiąc, ale za to.....na ostatniej prostej....Teraz będzie okazja pokosztować nagrody tej. NA grzyby nie chadzam, bo ich nie znajduje, no moze oprócz muchomorów nie widze nic. Absolutnie nic. :d Nawet gajowego żadnego nie wypatrzyłam, choć nadzieję miałam :D:D:D:D 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Mycha napisał:

Ella i jak z tym kolorem ??  Czarny widzisz czy zielony ??  

Każdy widzi to co chce....:haha: Nauczcie się, że tu kolor zielony jest akceptowany, a jeśli występuje, to tylko jako żart...:szydera: Jeśli @Moderator zaspał i nie zmienił na ten, przez was, pożądany, to jak się obudzi, to zmieni :haha: A nawet jeśli nie, to don't stress...już wam nic nie grozi :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry Szanowne Opiekunkowo. Słonka w sercu i w kapeluszu życzę :d Za oknem też :d 

sloneczko..rty.jpg

Słonko....tu jest miejsce na witanie Świeżaków...jak w tytule "...na forum" :d Przekleić proszę na kawusiowy wątek...tam towarzystwo załatwia wszelkie tegosie i owosie w przyjemnej, koleżeńskiej atmosferze :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...