Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kawon26 napisał:

Bardzo dziękuję,skorzystam oczywiście,widzę dużo przydatnych informacji super,że jest na forum tak aktywna dobra dusza która potrafi bezinteresownie pomóc i doradzić.W dzisiejszych czasach to ewenement;)  raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam

:hahaha::serce::love: dla Ciebie :ciacho::lody:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,po raz pierwszy zarejestrowałam się na forum opiekunek, wybrałam To forum, bo dyskusje i rozmowy tu prowadzone wydają mi się najbardziej rzeczowe  i prowadzone w takiej atmosferze/ bez złośliwości/, która mi odpowiada.

Teraz o sobie: mam na imię Mariola, mieszkam w woj. Śląskim, teraz przebywam w Niemczech, w tej branży pracuję od 7 lat.    Mam duże doświadczenie, chętnie sie nim podzielę, ale....też wiem, że cały czas się uczę czegoś nowego o świecie, ludziach, mentalności naszych podopiecznych i ich rodzin.

 Uff....to mam za soba debiut:)))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lama masz za sobą.. udany debiut. Dziękuję za miłe słowa skierowane do forum, na którym ja również piszę.

      I pisz Ty również jak najwięcej i na różne tematy. Czytających mamy tu sporo, ale piszących wciąż za mało.

Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za przywitanie:dzawsze to miło, jak ktoś zauważy, obiecuję, że będę pisać, bom tu wyposzczona i potrzebuję, porozmawiać po polsku, a mam też- zawsze- dużo do powiedzenia :))) ...tylko z czasem ciężko, mam go tu wyjątkowo mało dla siebie, poza 2 godz. przerwy, a i internet nie chodzi, jak powinien'

Ale będę wpadać na forum i się udzielać, bo długo Was już podczytuję...i tak, jakby  znam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję jeszcze raz, wszyskim ,bardzo serdecznie za miłe przywitanie, poczułam sie od razu, jak wśród - jeśli nie przyjaciół, to dobrych znajomych.:) Dzięki wam, dzien mogę zaliczyć do udanych......do jutra.....

jako, że to moje początki na forum, to jestem jeszcze troche zagubiona i będę musiała się podszkolić, za ewentualne braki....sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś raniutko napisałam takie pięęękne Dzień Dobry...i nie zdążyłam więcej, bo "Obowiązek" w postaci mojego Szefa mnie wzywał, teraz mam chwilkę i pozdrawiam wszystkich serdecznie na dziś i już na jutro/ gdybym nie miała czasu- jutro u mnie duszowanie:)))

do DaGi - masz rację nick jest z inicjałów, ale ułożyłam go trochę pod to zwierzątko....nie bądź taka lama, albo...ale lama z Ciebie; chyba to jakoś tak mówią....?                                                           ale z drugiej strony.....    lama to nie wielbłąd/ chociaż rodzina:))) i nie trzeba udowadniać, że tak jest, każdy widzi....  ten niewinny wygląd!!!                     zwierzątko stadne, żyje w dużej rodzinie, w naturalnych warunkach ameryki południowej potrafi dużo wytrzymać i przetrwać..  niczym opiekunka osób starszych w niemczech...posiada też tajną broń, zaatakowana, - broni się - pluje na przeciwnika.  

Wszystko mi pasuje, no jeszcze nad tym pluciem:))) popracuję :)))     lubię przełamywać stereotypy i często chodzę pod prąd

a tak na marginesie, 3 domy dalej mają hodowlę lam, albo alpagów.....przeurocze cudne zwierzątka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Slowo lama przede wszystkim kojarzy mi sie ze zwierzatkiem, tylko   jesli chodzi o nick to nie wiem dlaczego od razu pprzypomnialo mi sie takie ze slangu miejskiego wziete okreslenie raczej nie pozytywne i pomyslalam sobie-no jak tak sama siebie nazwac. haha.. Mnie tez dolecialo za  moje "umiejetnosci "komputerowe . Podobno nawet od tego sie to  okreslenie wzielo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...