Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja zbiorowo: wiatam wszytskich nowoprzybylych, chce tylko jednego od Was: udzielajcie sie tu... opowiadajcie o sobie, o swoich doswiadczeniach, ktore macie lub pytajcie o to, czego nie wiecie, tu jest duzo fajnych osob, ktore chcetnie podziela sie swoim doswiadczeniem, wespra w ciezszych chwilach, lub po prostu rozweselą, bo w zyciu trzeba sie czasem oderwac od rzeczywistosci i wspolnie posmiac, pozartowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, FrauMiau napisał:

@Kamiński Jacek witaj kolejny panie ;), były tu ogłoszenia dla opiekunów z podstawowym, ale łatwo dla Was to nie jest :) Pozdrawiam.

Witaj @Kamiński Jacek i @FrauMiau  otrzymuję to jw w prywatnej wiadomości na moją pocztę e-mail .Nie wiem dlaczego? a może moderatora należy zapytać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 1.03.2016 at 15:04, Blondi napisał:

Witaj Roan  -już wiem jedno,,że zaczynałeś z PORAŻKĄ  -ale się z niej wygrzebałeś i jesteś tutaj -miło mi,zapraszam do zabawy z nami -miło mi i pozdrawiam:love:

Nie nazwałbym tego porażką to raczej *usunięto* nabawił się kłopotów...ale to już było... mnie się tak dziwnie trafiło, że już trzeci rok jestem w jednym miejscu...i chyba będzie ono ostatnim...pozdrawiam Roan

Edytowane przez Moderator
Nazwy agencji podajemy wyłącznie w tematach opinii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Roan napisał:

*usunięto* nabawił się kłopotów

Jakich kłopotów? Czytałam Twój wpis w opiniach, ale nie ustosunkowali do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musieli...sławy im to nie dodało...lepiej przemilczeć...paru klientów w Niemczech stracili...hi..hi..pozdr Roan

O 1.03.2016 at 15:04, Blondi napisał:

Witaj Roan  -już wiem jedno,,że zaczynałeś z PORAŻKĄ  -ale się z niej wygrzebałeś i jesteś tutaj -miło mi,zapraszam do zabawy z nami -miło mi i pozdrawiam:love:

Ciekawe kto usunął część mojej wypowiedzi... no cóż demokracja i CENZURA !!!!!!! chyba wyjdę z tego forum...pozdr wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, Roan napisał:

Ciekawe kto usunął część mojej wypowiedzi... no cóż demokracja i CENZURA !!!!!!! chyba wyjdę z tego forum...pozdr wszystkich

@Roan - ponieważ drugi raz zarzucasz nam cenzurę (poprzednim razem Twoja uwaga dotyczyła rzekomo usunięcia posta), bardzo proszę o wskazanie tego, co zostało usunięte. Jeżeli nie wskażesz brakującej treści, pomogę Ci wyjść na stałe z forum za pisanie nieprawdy. Pozdrawiam. 

O 20.05.2016 at 14:50, erika napisał:

Witaj @Kamiński Jacek i @FrauMiau  otrzymuję to jw w prywatnej wiadomości na moją pocztę e-mail .Nie wiem dlaczego? a może moderatora należy zapytać? 

@erika, napisałam w PW. Może obserwujesz ten temat i dostajesz nowe powiadomienia o wpisach? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie.... nie przypominam sobie byśmy do jednej szkoły uczęszczali, czy też korzystali z tej samej ślizgawki w latach dziecięcych co upoważniałoby Pan do stosowania form bardziej poufałych... a więc wypraszam sobie ...to po pierwsze.... po drugie natychmiastowa reakcja na użycie słowa cenzura...potwierdza jej istnienie... to tyle ..i tylko tyle... dziekuję uprzejmie za łaskawą pomoc w opuszczeniu forum... to także swoisty casus... z wielką przyjemnością z uprzejmościami wszelkimi żegnam więc Szanownego Pana... Roan.... a usunięte zostało słowo *usunięto* .... tak więc oczywistym jest kto uczynił sobie swoiste narzędzie do inwigilacji w postaci forum opiekunek. Bez pozdrowień.

Edytowane przez Moderator
Nazwy agencji podajemy wyłącznie w tematach opinii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Szanowny Panie @Roan, po raz kolejny przypominam Panu, że nazwy firm mogą być wymieniane wyłącznie w tematach opinii.

Dość monotematyczna była Pana obecność na forum. 1 negatywna opinia, wiele krzyku o cenzurę, sugerowanie moderacji stronniczości i łamanie regulaminu. A, przepraszam, był też anonimowy wpis:

Dziękujemy za Pana obecność na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Moderator napisał:

@Roan - ponieważ drugi raz zarzucasz nam cenzurę (poprzednim razem Twoja uwaga dotyczyła rzekomo usunięcia posta), bardzo proszę o wskazanie tego, co zostało usunięte. Jeżeli nie wskażesz brakującej treści, pomogę Ci wyjść na stałe z forum za pisanie nieprawdy. Pozdrawiam. 

@erika, napisałam w PW. Może obserwujesz ten temat i dostajesz nowe powiadomienia o wpisach? Pozdrawiam.

@Moderator -witam:) rozumię,otrzymałam na priv -dziękuję.Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam.powiedziałam ze napisze  robie to.Pojechałam z niemieckiej agencji do Dortmund. Mam dziadka zParkinsonem 75 lat.w miarę samodzielny.tz.sam je.chodzi do toalety.pracuje na komputerze.Jest spokojny ma wyznaczony rytm dnia.mam 2x wolne raz 2 godz potem 3 w ciągu dnia.w sumie 5 godz.w tym czasie przychodzą do dziadka flege i zabierają go na spacer .w piątki musze chodzić z nim na masaze.2x w tygodniu musze go kąpać. Jest bardzo uczynić wszystko chce mi pokazać .atrakcje w okolicy.Jestem w Dortmund Aplerbek.Jeśli któraś z pań jest w pobliżu chętnie się spotkam.Na razie jest dobrze.rodzina daleko.Przyjaciółka blisko.w sobotę i dzisiaj popołudniu zajęła się dziadkiem a ja miałam wolne.

Poprzednio pisałam jako wallmarii ale przypadkiem wykasowalam Emil i zapominam danych ale Wall Marii i Marii to jedna i ta sama osoba.Będę na szteli 2 miesiące do 20 lipca.pozdrawiam wszystkie ciężko pracujące panie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, marii napisał:

Serdecznie witam.powiedziałam ze napisze  robie to.Pojechałam z niemieckiej agencji do Dortmund. Mam dziadka zParkinsonem 75 lat.w miarę samodzielny.tz.sam je.chodzi do toalety.pracuje na komputerze.Jest spokojny ma wyznaczony rytm dnia.mam 2x wolne raz 2 godz potem 3 w ciągu dnia.w sumie 5 godz.w tym czasie przychodzą do dziadka flege i zabierają go na spacer .w piątki musze chodzić z nim na masaze.2x w tygodniu musze go kąpać. Jest bardzo uczynić wszystko chce mi pokazać .atrakcje w okolicy.Jestem w Dortmund Aplerbek.Jeśli któraś z pań jest w pobliżu chętnie się spotkam.Na razie jest dobrze.rodzina daleko.Przyjaciółka blisko.w sobotę i dzisiaj popołudniu zajęła się dziadkiem a ja miałam wolne.

Poprzednio pisałam jako wallmarii ale przypadkiem wykasowalam Emil i zapominam danych ale Wall Marii i Marii to jedna i ta sama osoba.Będę na szteli 2 miesiące do 20 lipca.pozdrawiam wszystkie ciężko pracujące panie.

Witam @marii :) POzdrawiam z urlopu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za ta opiekie 1400e.netto.nie biorę sztel z Parkinsonem z transferem z wstawanie w nocy. Nie myje okien ,chyba że za dodatkową zapłata. Nie sprzątam piwnic i strychow. Dobra znajomość niemieckiego,referencje i 10 lat praktyki.a to dla niemieckich firm podstawa.zawsze negocjuje cenę. Mam gewerbe która za darmo prowadzi mi firma.Dlatego szanuje się, negocjuj cie bądźcie twarde i uczcie się języka to podstawa do dobrych zleceń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Gość Marii napisał:

Mam za ta opiekie 1400e.netto.nie biorę sztel z Parkinsonem z transferem z wstawanie w nocy. Nie myje okien ,chyba że za dodatkową zapłata. Nie sprzątam piwnic i strychow. Dobra znajomość niemieckiego,referencje i 10 lat praktyki.a to dla niemieckich firm podstawa.zawsze negocjuje cenę. Mam gewerbe która za darmo prowadzi mi firma.Dlatego szanuje się, negocjuj cie bądźcie twarde i uczcie się języka to podstawa do dobrych zleceń. 

@marii fajnie,że Ci się tak trafiło:) ale z tym opisem szteli przez Firmę a czasem wcześniejszym kontaktem ze zmienniczką ,może okazać się porażką ! Tak właśnie ja miałam i napewno niejedna z Nas :(( że po 10 dniach musiałam wrócić do domu! Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Marii napisał:

Mam za ta opiekie 1400e.netto.nie biorę sztel z Parkinsonem z transferem z wstawanie w nocy. Nie myje okien ,chyba że za dodatkową zapłata. Nie sprzątam piwnic i strychow. Dobra znajomość niemieckiego,referencje i 10 lat praktyki.a to dla niemieckich firm podstawa.zawsze negocjuje cenę. Mam gewerbe która za darmo prowadzi mi firma.Dlatego szanuje się, negocjuj cie bądźcie twarde i uczcie się języka to podstawa do dobrych zleceń. 

W zupełności się z Tobą zgadzam Marii. Ciągłe doskonalenia języka oraz umiejętności zawsze owocuje!! Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2013 roku pracowałam w Norymberdze na ciężkiej szteli u 1 osoby na wózku. Gdzie trzeba było wstawać 5 razy w ciągu nocy.bo babka miała fobie ze ma mokry pampers.także niemiecka firma.gdzie prace dostaje się z polecenia. Każde wstanie w ciągu noc trzeba było zapisać. Wolne w ciągu dnia 3 godz.1x w tygodniu 12 godz wolnego.wtedy przychodziły flege z firmy.a jeśli z różnych względów firma nie mogła załatwić opiekunki na to wolne to dostawałam dodatkowo pieniądze w kwocie 120e .zatrudnienie na umowę o pracę z całym niemieckim pakietem socjalnym.wynagrodzenie miesięczne. Brutto 3950e.netto 2500e.z dodatkiem za wstawanie w nocy.kwota na życie na miesiąc dla babki i dla mię 600e.Firma miała sztelie  za 120e netto dla osób z językiem komunikatywnym.Proszę pan aby nie mówiły ze język na szteLach jest nieważny. To podstawa dla dobrego zlecenia.

Nadal współpracuje z ta firma,ale biorę tylko zlecenia wysokoplatne.a jak chce sobie odpocząć to współpracuje na gewerbie przy mobilnym pacjenci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marii napisał:

W 2013 roku pracowałam w Norymberdze na ciężkiej szteli u 1 osoby na wózku. Gdzie trzeba było wstawać 5 razy w ciągu nocy.bo babka miała fobie ze ma mokry pampers.także niemiecka firma.gdzie prace dostaje się z polecenia. Każde wstanie w ciągu noc trzeba było zapisać. Wolne w ciągu dnia 3 godz.1x w tygodniu 12 godz wolnego.wtedy przychodziły flege z firmy.a jeśli z różnych względów firma nie mogła załatwić opiekunki na to wolne to dostawałam dodatkowo pieniądze w kwocie 120e .zatrudnienie na umowę o pracę z całym niemieckim pakietem socjalnym.wynagrodzenie miesięczne. Brutto 3950e.netto 2500e.z dodatkiem za wstawanie w nocy.kwota na życie na miesiąc dla babki i dla mię 600e.Firma miała sztelie  za 120e netto dla osób z językiem komunikatywnym.Proszę pan aby nie mówiły ze język na szteLach jest nieważny. To podstawa dla dobrego zlecenia.

Nadal współpracuje z ta firma,ale biorę tylko zlecenia wysokoplatne.a jak chce sobie odpocząć to współpracuje na gewerbie przy mobilnym pacjenci. 

To fajnie,że Ci się układa:) ja nie wiem czy nie popełnilam blędu: Na poczatku mojej pracy Rodzina pdp dalą mi propozycję: Ty + PDP + agencja niemiecka /która pośredniczy mojej Agencji PL/. Rodzina mówiła  : zadzwoń ,przecież się dogadasz .!( .albo napisz itd,/ albo Ty i Agencja Polska.Przemilczałam a nawet się wystraszyłam ,że rezygnują z agencji polskiej ,to i ja wylecę.Teraz zwróciłam się o podwyżkę do agencji PL ..nie ma mowy mam max..,zwrociłam się też do rodziny ..tez nie ma mowy itd. Co tu robić? Jak każdy z nas boimy się zmian:( 

@marOpisujesz ,że Agencja wszystko za Ciebie prowadzi ,wiem że tu nie można podawać nazwy Agencji ,podaj na priv:) może to ta sama agencja co Rodina mi proponowała? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...