Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, erika napisał:

Witam serdecznie:) Jestem kilkuletnią opiekunka osób starszych:)Cieszę się,że będe mogła korzystać z Waszych porad:) Będe również dzieliła się z Wami moim doświadczeniem .

ha :) myslalam, ze zeby byc opiekunka to trzeba byc pelnoletnim... a nie miec kilka lat.. sorki, jestem nauczycielem i to takie zboczenie zawodowe:) jestem od kilku lat opiekunka, albo opiekunka z kilku letnim doswiadczeniem brzmi normalniej :) licze na twoje Erika poczucie humoru.... 

kiedys sama czestujac kogos cukierkami w dniu 40-stych urodzin palnelam, ze to moje 40-sto letnie cukierki i uslyszalam: 40-sto letnie, oj to juz dawno przeterminowane... polski jezyk= trudny jezyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam sie Alicja pochodzę z Bielska- Białej od roku pracuje w opiece,od dwóch dni mam uprawnienia tj skończyłam kurs Opieki Osób Starszych,a i tak moje doświadczenie uważam za bardzo małe więc bardzo chetnie skorzystam z waszego doświadczenia i rad pozdrawiam wszystkich !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22.07.2014 at 21:00, Redakcja napisał:

Witamy na forum opiekunkaradzi.pl!

Drodzy Opiekunowie, dziękujemy Wam za dołączenie do naszej Społeczności.

W tym miejscu możecie się przedstawić i krótko napisać o sobie i swoim doświadczeniu.

Życzymy Wam znalezienia na forum nie tylko odpowiedzi na nurtujące Was pytania, ale przede wszystkim znajomych i przyjaciół.

Pozdrawiamy ciepło,

Redakcja forum Opiekunkaradzi.pl

witam Mam na imię Emilia i jestem  opiekunką z 6 letnim stażem .  Bardzo miło mi będzie gościć na tym portalu.. pozdrawiam wszystkich

 

Edytowane przez emila598
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Cieszę się że tu trafiłam. gdzieś wam za chwilę moją drogę na to forum opowiem, by osoby pracujące prv w porę przestrzec. Jestem Tola i niech tak na teraz zostanie. Pracuję w de od 7 lat i końca nie widać. Do zobaczenia na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Tola napisał:

Hej. Cieszę się że tu trafiłam. gdzieś wam za chwilę moją drogę na to forum opowiem, by osoby pracujące prv w porę przestrzec. Jestem Tola i niech tak na teraz zostanie. Pracuję w de od 7 lat i końca nie widać. Do zobaczenia na forum.

Witaj Tola:)

20 godzin temu, Anusia62 napisał:

Miło mi ...a po Naszymu to pszaja tymu ...:)

jaaa przy mojyj omie ..to geanu spokojno ...musza se rolszuły kupić :d

Super,że masz spoko, ja już wysiadam uff  :rozpacz: demencha i to ostra

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Renata! Pracuję w DE od 3 lat.

Cześć, jestem Renata! Pracuję w DE od 3 lat. Obecnie przebywam w Ludwigshafen.

Cześć, jestem Renata! Pracuję w DE od 3 lat. Obecnie przebywam w Ludwigshafen.

Mam słaby Internet :( . Sztik z Aldika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...