Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, luttka napisał:

Kochani, erika,no żyję tylko się jakoś pogubiłam i nie udzielałam. Teraz jestemw Hagen już trzeci raz, ale kłopoty z internetem,tylko z MC Donalds biorę. Pozdrawiam wszystkich,muszę się poukładać i jakoś wrócić do Was. Ściskam mocno.

Cieszę się,ze się odezwałaś :love: tak często o Tobie myślałam :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest nieraz ,że nie chce się nic,nawet pisac nie ma potrzeby,to są tak zwane  doły,      @luttka zabieraj się w garsc i dawaj tutaj. ,,to od Ciebie wyszły ,,antygwałty",brakuje tutaj ich właścicielki:hahaha: a co,!!!

Jestes 3 raz w jednym miejscu:o 

 

@erika skurczył się ,nie zjem swiniaka całego:hahaha: ja mam tutaj zgubic co nie co,,aby bikini ślicznie leżało,a nie jakies wałki,oponki i do tego jakies celulity:hahaha::płacz: do zakochania mam czas,wezmę wtedy wolne w pracy, aby to zakochanie kontynuowac ile się da,, 

Wyczerpującą dałam odpowiedz:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, luttka napisał:

ale kłopoty z internetem,tylko z MC Donalds biorę.

a dlaczego masz kłopoty? nie domagasz się internetu ? ,  czy takie warunki przyjęłaś-brak internetu ! ?

Zobaczcie co sie dzieje: 

W Europie jest coraz mniej bezpiecznie. Dosłownie przed chwilą miał miejsce zamach terrorystyczny w Finlandii, a już doszło do kolejnego ataku. Wiele wskazuje na to, że terroryści uderzyli za naszą zachodnią granicą. Nożownik napadł na ludzi. 

W niemieckim miasteczku Wuppertal doszło do podobnego ataku, jak w Turku. Napastnik zaatakował nożem. Po jego ataku jedna osoba jest ranna, jedna nie żyje. Zmarły mężczyzna miał 31 lat. Ranny jest 25-letni chłopak. Napastnik ucieka przed policją.

Policja prowadzi akcję poszukiwawczą. Na razie służby unikają jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy atak ma związek z terroryzmem. Twierdzą jednak, że jest to bardzo możliwe.

Informacje spływają bardzo powoli. Wciąż nie wiadomo, jaki dokładnie był motyw działania napastnika. Policja unika ostatecznych deklaracji i nie podaje dokładniejszych informacji.

Część mediów mówi o ataku islamistycznym, niektórzy sugerują, że napastnik miał krzyczeć „Allahu Akbar”.

Z kolei z innych informacji wynika, że to nie był zamach terrorystyczny, a bójka uliczna z użyciem noży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami sobie zgotowali ten los przyjmując tych uchodźców na potęgę. Tzw. Państwo Islamskie (ISIS) samo mówiło, że będzie wysyłać wraz z uchodźcami swoich bojowników. No i teraz mają.   Żeby nie było, jestem za pomocą uciekającym przed wojną, ale jednak gdy wiadomo, że wśród uchodźców są pochowani terroryści to jednak bezpieczeństwo obywateli powinno być najważniejsze.  Powinni inaczej to wszystko zorganizować

Edytowane przez Michał845
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi tutaj politykę wpychacie ,,mamy się relaksowac a nie jeszcze przejmowac ,,co ma być to będzie i my prosci ludziki pracy możemy ,,wiecie co!!!  @jolantapl. normalnie przysnęła przy tych postach:hahaha: no właśnie ,,mam coś ,,Blondi na randce ,,muszą mnie nosić nie ważne ile mają lat ale mają podołać z ciężarami,,,:hahaha::hahaha:

images.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka witam serdecznie i bierz klientów z Internetem !

@Michał845 uchodźcy i tak zaleją Europę ! teraz jest kontrola, ale i tak biała rasa przepadnie, zwłaszcza bogata, Taka Nigeria miała 58 mln w 1950 a w  2004 już 113 mln mieszkańców. A europa ? 

Polską i tak jednak uchodźców nie interesuje, bo cienko z nami.

@erika To była świetna bajka : Ty swoje już miałeś do starego koguta !

Dobranoc wszystkim !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

@Blondi jak bym mogła to bym Ci przyznała nagrodę Nobla za Twoje relacje z zabaw na forach randkowych ha ha ha  buziaki i serduch ach ten brak ikonek juz mnie wkurza uczuć swoich nie mogę wyrazić w odpowiedni sposób ha ha

 

A co z Twoimi ikonkami,,nie otwierają się bo może za powolny internet? oj tam wez namaluj co chcesz i wysyłaj,,jak nie popróbujesz to nie będziesz wiedziała ,,nic nie popsujesz a jakby co to trudno,,to tylko geld,,,geld,,, to nie żarty jakiś redaktoryna ciągnie do mnie,,ale też niemiec i mi też ikonki się otwierają jakby chciały a nie mogły:płacz:  no ale Niemiec i wiem ,że na darmo jego jazda ,,ale nie zabronię fruwakowi przyjechac,,chce to niech przyjezdza ,,przepędzę na spacer i do domu wracaj -pappapapa powiem i tyle,,pogadam trochę niemieckim i tyle,,nie wiem czy nawet będe chciała język poznać:święty::hahaha: podpalantusa zrobię aby chodziło mu po głowie :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha do podszlifowania niemieckiego się przyda ha ha a jak redaktor to może w gazecie Cię zatrudni ha ha awans z opiekunki na redaktorkę ha ha tam dopiero mogłabyś się rozpisywać ha ha.Miłego weekendu dla Ciebie i dla Wszystkich.A z ikonkami problem z powodu powolnego internetu na 100% jak wrócę do Polski to to nadrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry, cześć i czołem. :d

Przyroda fajna rzecz, ale nie rozumiem po co są komary, muchy i takie wielkie gryzące mrówki ?

Widzę że zrobił się ruch i co chwilka ktoś podróżuje. Ja też niedługo w drogę ale w drugą stronę - do DE. Jeszcze nie wiem gdzie ale to nie problem, wiem że gdzieś. :d

Wszystkim wracającym i tym w kraju życzę pogody ducha i słońca w oczach. Na niebie też lepsza pogoda i słoneczko. Nieprawdaż ? :)

 

 

Edytowane przez Maria Jolanta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu miłego dnia życzę a tymczasem ma być koniec świata !!!

Według proroctw błogosławionej Matrony Moskiewskiej, jednej z najważniejszych świętych rosyjskiego kościoła prawosławnego, 19 sierpnia ma nastąpić koniec świata, który znamy. O zachodzie słońca „ludzie padną na ziemię”, a o wschodzie „powstaną” i „świat będzie już inny”. To nie jedyna wizja świętej, m. in. w 1939 r. miała przewidzieć wybuch II wojny światowej i zwycięstwo w niej Armii Czerwonej.

Ale również z dziwnych świąt mamy dzisiaj 19 sierpnia – Światowy Dzień Choroby Żołądkowej.

 

Chyba jednak wolę chory żołądek od końca świata. :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie muzyka leci ,,nastrój wspanialy,,trochę potańczę i się rozruszam,,abym nie wypadła z rytmu tańca:hahaha:

 

no wezcie zobaczcie ,poczytajcie kto o czym myśli,,ja mam beztroskie życie,,mi w głowie taniec i radosc,,,niczym się nie będę zadręczac,co ma być to będzie,,,mnie pilnują ,,bardzo,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Łukasz napisał:

Witajcie:) Życzę Wam miłego dnia:love:

O 17.08.2017 at 23:17, Betty napisał:

podnioslo mi sie cisnienie, oj podnioslo... kurcze... nie dosc, ze mam dosw, jezyk perfekt to jeszcze mnie tak

 

tez przylaczam sie do zyczen Lukasza:d:kawa: nie ma to jak dobry nastroj oj Blondi Ty to masz power z rana:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...