Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jak rodzina nas odwiedza ,albo my z PDP odwiedzamy rodzinę ,o dziwo jestem odsuwana na boczny tor! całą obsługę : toaleta PDP, robienie kawy ,sprzątanie po gościach itd ..tym zajmuje się rodzina:) Są plusy i minusy mojej  pracy:) tak jak wszędzie

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rekrutuję nikogo, absolutnie. Na stronie arbei... czytałam artykuły dotyczące pracy w opiece i list który napisała niemiecka rodzina do opiekunki alkoholiczki oraz wypowiedzi samych opiekunek na ten temat. Trochę byłam w szoku po przeczytaniu tego listu, ale jak jedna z pań napisała grubymi nićmi szyty, a może faktyczne tak było? Zresztą nie ja jestem od tego, aby kogoś oceniać. Ale na pewno nikogo nie rekrutuję. A kto zechce to z ciekawości wejdzie na tę stronę i zobaczy, co tam jest. Decyzja jest indywidualna.

jestem już po, po wszystkim, i przeżyłam grill i jestem w szoku, bo posprzątali po sobie, czyżby się nawracali?

Och, Adaś ja już jestem całkowicie ukształtowana i cieleśnie i duchowo. Każda zmiana w zyciu człowieka niesie ze sobą obawę i pewną dozę strachu, obawy, czy bedzie dobrze, czy dobrze postąpiłam/em, czy moja decyzja jest słuszna? To są pytania na które dowiemy się poo czasie. A ja nie chce znać odpowiedzi na te pytania. jest jak jest i tyle, chyba że dziadek kaput, a roboty w RP dalej niet, to bede myślała wtedy, co dalej. Do emerytury mam....hmmmm jakieś 11 lat i... co mam robić? Proponuję narobić dużo dzieci w naszym kraju to wrócę do pracy jak było. tylko, kto to zrobi jak młodzi uciekają. Ja już swoje odwaliłam, mam 2 synów i oni niech pracują na moją emeryturę. jak dożyję oczywiście.

papa

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mała mi jakiegoś czasu jak szukałam firm ,to natrafilam na tą arbeitlandie i przysyłali mi na meila co jakiś czas artykuły przeróżne ,także znam tą stronę ,teraz już nie wchodzę nawet na tą stronę , bo nie mam takiej potrzeby,,jak się szuka czegoś to nieraz znajdziesz coś ciekawego i aplikujesz i potem na meila dostajesz ciekawostki,,,ale to było jakiś czas temu,,,

najważniejsze ,że grill sie udał i posprzątali,,,

ja dzisiaj puściłam mojej PDP piosenki niemieckie z tabletu z You Tube i co spiewa blondynka to moja PDP do mnie to Ty tutaj jesteś i się cieszy ,nie daje sobie przetłumaczyć ,że to nie ja ,i zostałam piosenkarką:hahaha: 

 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@mała mi jakiegoś czasu jak szukałam firm ,to natrafilam na tą arbeitlandie i przysyłali mi na meila co jakiś czas artykuły przeróżne ,także znam tą stronę ,teraz już nie wchodzę nawet na tą stronę , bo nie mam takiej potrzeby,,jak się szuka czegoś to nieraz znajdziesz coś ciekawego i aplikujesz i potem na meila dostajesz ciekawostki,,,ale to było jakiś czas temu,,,

najważniejsze ,że grill sie udał i posprzątali,,,

ja dzisiaj puściłam mojej PDP piosenki niemieckie z tabletu z You Tube i co spiewa blondynka to moja PDP do mnie to Ty tutaj jesteś i się cieszy ,nie daje sobie przetłumaczyć ,że to nie ja ,i zostałam piosenkarką:hahaha: 

 

ja jak jestem z moją PDP to tylko jej puszczam piosenki z YouTube:) wychodzę na spacer ..wracam i dalej śpiewają:) moja PDP bardzo lubi słuchać i śpiewać:)

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, erika napisał:

ja jak jestem z moją PDP to tylko jej puszczam piosenki z YouTube:) wychodzę na spacer ..wracam i dalej śpiewają:) moja PDP bardzo lubi słuchać i śpiewać:)

 

nie zapomnij moje Jej  puścić   ha ha ,chyba ,że ma dobry słuch ,to nie, bo Ci na zawał "fiknie"  Pozdrawiam.

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, erika napisał:

@adamos1 :) mam do Ciebie pytanie,ja zawsze jak dodam jakiś komentarz jest polubiony przez "ktoś" czyli niewidzialny i niezarejestrowany uzytkownik  Forum! Z tego co wiem do znak "lubię" może tylko dać zarejestrowany użytkownik,a może się mylę:(

wlasnie, tez tak mam... kiedys mialam bardzo duzo polubien od somebody, ale nigdy ta osoba tutaj nic nie pisala, znalam ja tylko z polubien, a teraz pojawoia mi sie, ze ktos polubil, ale nie ktos jakos ktos z nas, ale jakis gosc... ale nie jest zarejestrowany i moze dawac polubienia? bo jak ja daje komus, albo od was, strarych znajomych dostaje to mi sie wyswietla, ze ktos z was pojawil, a teraz sa polubienia glownie od ktosie... ale namotalam, ale rozumiesz... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Betty napisał:

wlasnie, tez tak mam... kiedys mialam bardzo duzo polubien od somebody, ale nigdy ta osoba tutaj nic nie pisala, znalam ja tylko z polubien, a teraz pojawoia mi sie, ze ktos polubil, ale nie ktos jakos ktos z nas, ale jakis gosc... ale nie jest zarejestrowany i moze dawac polubienia? bo jak ja daje komus, albo od was, strarych znajomych dostaje to mi sie wyswietla, ze ktos z was pojawil, a teraz sa polubienia glownie od ktosie... ale namotalam, ale rozumiesz... :)

 

@Bettyzrozumiałam,ja własnie tak mam teraz,ale ten "ktoś "nie chce się ujawnić haha ,zaraz znowu mój komentarz polubi :) 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, erika napisał:

@adamos1 :) mam do Ciebie pytanie,ja zawsze jak dodam jakiś komentarz jest polubiony przez "ktoś" czyli niewidzialny i niezarejestrowany uzytkownik  Forum! Z tego co wiem do znak "lubię" może tylko dać zarejestrowany użytkownik,a może się mylę:(

ha ha nim wiecej się domyślam kto to robi ,ale pozwól ,że zachowam to dla siebie.jedno jest pewne tę lubię wzbudza trochę głupią sytuacje ,podobną sytuacje miałem na portalu iSing ,byłem na nim chyba 3 lata i walczyłem o to by zlikwidowano opcje stopniowania ocen nagrania  a pozostawiono opisową ,nie poszli na to ,dlaczego? wiele hipotez ...była nie zdrowa konkurencja ,fałszywe oceny itd. od półtora roku juz nie jestem na tym portalu ,chociaz  nieraz piszą   Adam wracaj.(iSingowicze) rzecz jasna nie wszyscy ,bo miałem przez to i wrogów ha ha.

Edytowane przez adamos1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, erika napisał:

@adamos1 :) mam do Ciebie pytanie,ja zawsze jak dodam jakiś komentarz jest polubiony przez "ktoś" czyli niewidzialny i niezarejestrowany uzytkownik  Forum! Z tego co wiem do znak "lubię" może tylko dać zarejestrowany użytkownik,a może się mylę:(

Eriko, dobry wieczór, a może już nawet dzień dobry :)

Lubię mogą dodawać niezmiennie wyłącznie użytkownicy zarejestrowani. System nie pozwala podglądnąć, kto polubił posta i dlatego określa lubiącego jako Ktoś. @adamos1 podnosił i u nas kwestię polubień postów i przekonał nas do zlikwidowania ocen negatywnych, które same w sobie ułatwiały nam m.in. moderowanie treści. Nie wspominał jednak, że ten element może go zniechęcić do forum ;). System ma promować aktywnych i rzeczowych Użytkowników (w przyszłości ten element pozwoli nam na wprowadzenie kilku ciekawych narzędzi dla stałych bywalców forum). Czekamy oczywiście na Wasze sugestie. W wolnej chwili stworzymy temat i zaprosimy Was do dyskusji w innym miejscu. Życzymy miłego dnia!

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz :kawa: ,niebo niebieskie i chyba będzie hajc.Mamy nastepny tydzien ,menu już mam na dzisiaj ,nic specjalnego ale to lubię ,a będą zmieniaczki i matjas z cebulką i śmietanką i salate.,mało roboty ,ale za to mój mądrala cos innego wymysli ,ale co? codziennie niespodzianka jest jakaś ,Wszystkim życzę fajnego dnia.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Blondi napisał:

Oj dziewczynki i chłopczyki to nasi PDP dają te ,,Lubisie" :hahaha:

spadam spac bo coś już też motam,,,Dobranoc

:hahaha: dobre to:)

13 godzin temu, erika napisał:

@Bettyzrozumiałam,ja własnie tak mam teraz,ale ten "ktoś "nie chce się ujawnić haha ,zaraz znowu mój komentarz polubi :) 

Hollo :)" ktoś" zapraszam na :kawa: i na :tort: z truskaweczkami ,Pozdrawiam z urlopu:całus:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Redakcja napisał:

Eriko, dobry wieczór, a może już nawet dzień dobry :)

Lubię mogą dodawać niezmiennie wyłącznie użytkownicy zarejestrowani. System nie pozwala podglądnąć, kto polubił posta i dlatego określa lubiącego jako Ktoś. @adamos1 podnosił i u nas kwestię polubień postów i przekonał nas do zlikwidowania ocen negatywnych, które same w sobie ułatwiały nam m.in. moderowanie treści. Nie wspominał jednak, że ten element może go zniechęcić do forum ;). System ma promować aktywnych i rzeczowych Użytkowników (w przyszłości ten element pozwoli nam na wprowadzenie kilku ciekawych narzędzi dla stałych bywalców forum). Czekamy oczywiście na Wasze sugestie. W wolnej chwili stworzymy temat i zaprosimy Was do dyskusji w innym miejscu. Życzymy miłego dnia!

Dzień Dobry Redakcjo:) Fajnie ,że czuwasz nad nami:) Dziękuję za wyjaśnienie i Pozdrawiam:)

1 minutę temu, Blondi napisał:

erika kiedy wracasz do pracy ? ale nawet nie myśl teraz o pracy -urlopuj spokojnie! 

Kochanie w drugiej połowie lipca:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już się wszyscy przywitaliśmy to zaczynamy balety -ja zaczynam od :drink:,dla wszystkich starczy ,jak komu mało to proszę:piwo:,jak ktoś nie lubi alkoholu to proszę:kawa:-to nic ,że noc ,balety będą do rana,,,nie martwcie się też tym ,że nie wstaniecie -w koncu należy się nam dzień wolny,,niech raz PDP koło nas pochodzą:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lucyna1964 napisał:

Parę postów napisałam,ale coś gubię się w czeluściach forum.Może za mało aktywna jestem.Muszę się nauczyć poruszać.Pozdrawiam forumowiczów.

no tak,początki nie sa łatwe ,ale do opanowania ,pozdrawiam podobnie.sam nieraz się gubie.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, adamos1 napisał:

a już się nastawiłem na impreze a tu cisza! nie bawię się!

 

Bo to chyba były balety pod kołderką,wszyscy popadali i to jak szybko.Sama tez padłam i weż tu zrób imprezę ,musimy chyba zaczynać o 15 godzinie jak dzieci :hahaha:

7 godzin temu, Lucyna1964 napisał:

Parę postów napisałam,ale coś gubię się w czeluściach forum.Może za mało aktywna jestem.Muszę się nauczyć poruszać.Pozdrawiam forumowiczów.

Lucynka trochę popykaj tu i tam i zobaczysz jakie to łatwe ,dasz radę-powodzenia i pisz ,pisz,pisz .a my wszyscy czekamy tutaj :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...