Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Barrakuda ja bym we flanelce się ugotowała ,,,pidżama flanelowa -coś Ty!!:płacz: ja się piszę w krótkie obcisłe koronki czarne albo zwiewną krótką koszulkę ,,ecri albo pudrowy róż,,jestem gorąca i muszę zawsze na letniaka,,inaczej już nie potrafię spać,,:hahaha: także jedynie musze pomyśleć o szlafroczku ewentualnie,,też zwiewnym,,,abym nie zmarzła w razie co!!

Wszystko pasuje na imprezę ,,jaki kinder ball-hahahhaha -szykuje się Hallowen ,też zorganizujemy imprezę,,a jak,,,:hahaha: impreza za imprezą ,,nie ma u nas nudów,,,:love: trzeba się trochę porelaksować a nie tylko praca i praca i tematy polityków ,,,rzucić trochę na luz ,,także jutro o 4 rano kto nie spi ten melduje się na forum a nie podgląda po cichaczu-hahahha

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze bo mam doła.Dziś kiepski dzień,kiepska noc,co jeszcze?Chociaż imprezka jakaś.

@Blondi chyba mi na oczy padło,przeczytałam "obwisłe koronki"O.o,he,he.Trochę  się zdziwiłam ,że na party taki strój.Patrzę lepiej "obcisłe" przecież,no dobrze przecież i facet będzie:d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

@luttka będe seksem kipic ,,do tego perfum jeszcze koniecznie:love::serce::love: same mam takie kuse i takie podkreślające figurę tu i tam,,,oj do babci mi daleko i tak jak bardzo daleko,,,,hahahhaha:hahaha:

@BlondiNo mnie też,mnie też daleko:ddobra wskakujemy ale w "obcisłe" koronki i dalej od dzisiejszego dnia.

@Łukasza co Ty tam? Płaczesz czy sie radujesz?A koronki masz?:)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja przyjdę w męskich stringach, kupiłem w KiK z promocji po 3,99   :płacz: Ale zaj....cie się prezentuję w nich. Blondi , przyślę Ci fotkę, a Ty na forum wrzucisz, bo lepiej Ci idzie wklejanie czy tam wysadzanie, niż mi  :hahaha: Myślę, że moderator nie ocenzuruje:całus:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

To ja przyjdę w męskich stringach, kupiłem w KiK z promocji po 3,99   :płacz: Ale zaj....cie się prezentuję w nich. Blondi , przyślę Ci fotkę, a Ty na forum wrzucisz, bo lepiej Ci idzie wklejanie czy tam wysadzanie, niż mi  :hahaha: Myślę, że moderator nie ocenzuruje:całus:

Wariat na maxa-hahahha kochany wariat:love::serce:

@Łukaszku a nie rozlecą się???? dawaj tą fote już się doczekać nie mogę --:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, luttka napisał:

To chyba imprezka już sie powoli zaczyna:dNawet nie powoli ino piorunująco.No to party ,sex party:pweiter,weiter w takim razie

Hallo !!! poczekaj do 4 rano-hahahhaha @luttka już rozpusciła , oj co to będzie za fajna impreza ---ja już się też nie mogę doczekac,,,-:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Hallo !!! poczekaj do 4 rano-hahahhaha @luttka już rozpusciła , oj co to będzie za fajna impreza ---ja już się też nie mogę doczekac,,,-:hahaha:

No i padniemy o tej czwartej ,ale jakoś razem raźniej.Koronki,bokserki,stringi wszystko się pomiesza:p.Ale jakoś cicho tutaj.Inni powściągliwi tacy.Może za poważni na imprezy,hmm.No młodzież szaleje w takim razie

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta przyszła i jak mnie kolega @Łukaszek poprosił ,więc co mi tam -wsadzić tutaj moge jak mi to dobrze wychodzi i proszę bardzo stringi z KiK po promocji -nasz kolega -ale ciacho? 

pobrane (1).jpg

brzuszka nie widac !!! super!! a mówilam ,że modeling 50+ jest ok!!!:hahaha:

narazie stroje przygotowujemy -hahahha:hahaha:

Narazie znikam na swoją priwate imprezę ,ale tutaj wróce jeszcze do Was,,,buziaczki:love: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Blondi napisał:

Poczta przyszła i jak mnie kolega @Łukaszek poprosił ,więc co mi tam -wsadzić tutaj moge jak mi to dobrze wychodzi i proszę bardzo stringi z KiK po promocji -nasz kolega -ale ciacho? 

pobrane (1).jpg

brzuszka nie widac !!! super!! a mówilam ,że modeling 50+ jest ok!!!:hahaha:

narazie stroje przygotowujemy -hahahha:hahaha:

Narazie znikam na swoją priwate imprezę ,ale tutaj wróce jeszcze do Was,,,buziaczki:love: 

@Łukasz dieta się opłaciła co? @Blondi jeszcze nasze prywatne też wrzuć,bo my tez niczego sobie modelki:d@Serenity na takiej imprezce to jak na zumbie będzie,zamiast gimnastyki ,no chooo

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa::kawa::kawa: zaczynamy dzień od :kawa: ,, Ja się przebudziłam rano i na zegarek a tam 3,55-hahahha i od razu pomyslalam czas na poranne party,,,hahhaha:hahaha: zaraz party będą w łazience :hahaha::love::serce::love: Juz piątek i jak szybko czas leci i już zaraz tydzień za nami,,,

Wstawać śpiochy bo wszystko prześpicie a na sen szkoda czasu :):p:love::serce:

Miłego piąteczku Wszystkim życzę!:serce:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.:kawa:własnie kawkę sobie serwuję.Sniadanko juz i obowiązkowo :ciacho:bo to dziś jest przecież a nie jutro.Stroje na party ,owszem akceptuję.Wiedziałam że z Ciebie @Blondi laska,więc można jeść i szaleć.Za szybko to życie ucieka,ale my akurat czas na to mamy,Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry. Kawka juz wypita, dzis  na pewno na jednej sie nie skonczy, bo deszczowo, pochmurnie, trzeba podniesc cisnienie. Cos slodkiego tez do tej kawy bedzie, tylko co? Jeszcze pomysle , mam czas .Musze cos zjesc przed wyjsciem na zakupy, bo jak pojde glodna to kupie wszystkiego za duzo i  wroce z paczkami, ciastkami, ktore bede wsuwac jeszcze po drodze . 

Milego , wspanialego dnia jak w piosence i milego weekendu..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka ja wychowana na dyskotekach ,moje młodziencze życie przeleciało bardzo radosnie ,,z całą rodzinką moją i dziecko nie przeszkadzało aby się imprezować i bawić i pracowac ,,całkiem inne czasy były kiedyś jak są teraz ,,,mnie muzyka i tańce trzymają do dziś i jeszcze długo długo będą trzymac ,czasu mam jeszcze bardzo dużo na głupotki i zabawę,,,:hahaha::love: życie ucieka jak zwariowane i smutasić się nie będę , prawda @Łukaszku???, no masz się ze mna masz !!! ciągle coś narozrabiam -hahahha ale jest chodz wesoło,,,odbiegamy od tej szarości za oknem,,no ja nie lubię tej smutniatej aury,,,nie lubię ,,jakos trzeba sobie troszkę rozświetlić ten dzień ,,no bo jak inaczej:święty::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy wszyscy : Piszący obecnie i Czytający nas

          na 2 tygodnie muszę się pożegnać. Dziś wracam do domu i

robię odwyk od Internetu, co czasem jest chyba konieczne.

Będę jednak czytać książkę : Eine Polin fuer Oma ( ingeborg Haffert ) i później ją Wam zreferuję. Ciekawa rzecz.

     Życzę wszystkim udanej i spokojnej pracy lub odpoczynku w kraju i oczywiście miłej lektury naszego forum.

    Do miłego przeczytania !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity życzę Ci spokojnego urlopowania ,,,wracasz potem do swojego dziadka czy wędrujesz w inne miejsce?  nadszedł dzień wyjazdu i ja kocham takie dni ,jak bardzo kocham i już się sama nie mogę doczekać tego dnia ,,ale przyjdzie taki dzień -poczekam spokojnie na niego,,,

kupuj rower i jazda na przejażdzki,,,Spokojnej podrózy .

 

14 godzin temu, Łukasz napisał:

:o:hahaha:

Cos Ty @Łukaszku  mi się nie wydepilowałeś do końca w tych stringach ,,,szybko szybko aby fotkę zrobić ,,a tutaj takie krzaczki -no może jest to podniecające -czemu nie !!! jeden lubi goliznę a drugi krzakawiły-:hahaha: idę ja ten obiad robić ,,bo wpadlam na chwilkę i juz rozrabiam-hahhaa:serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity Miłego wypoczynku . Kochani tyle się do Was rano napisałam .. I szlus ! Internet Weg:rozpacz:.jestem na prawdziwym urlopie w de. Ale tylko tydzień ,bo muszę wracać do domu .. Remont nadal trwa i jeszcze długo to będzie. Kasa potrzebna i majstry:( planuje na święta skoczyć do pracy, ale nie do mojej szteli !oj nie , ich habe genug ! Mam od roku na oku pewna Agencje:) i właśnie otworzyła biuro w moim mieście , już nawet ich odwiedzilam:) wiecie ile dają na święta? 72x4 dni !! W tym jest wigilia  ! Na priv mogę wam puszczać Nazwę Agemcji ,ale o cierpliwość proszę ,bo mam problemy z zasięgiem .buziolki dla wszystkich a dla nowych podwójne :serce::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...