Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, LENA_57 napisał:

Blondi. Ja ledwo oczy otworze to lece do dziadka woreczek mu zmienic. Bo jak sobie sam ten nocny odepnie i zacznie chodzic, to mam caly dom do sprzatania. 

Też tak mialam przez parę dni ,ale ogarnełam i spowrotem do łóżek a ja do siebie na moje apartamenty i ostatecznie ta godzinka jeszcze była na wszystko,,,,

tylko mało czasu było na laptopa,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi mnie sama poranna toaleta dziadka zajmuje godzine. Grzebie sie kreci, przeciaga, dyryguje, musze sie pilnowac, bo momenatmi tak zakreci, ze nie wiem czy juz plaster mu przykleilam, czy ponczoche uciskowa zalozylam itd. Pozniej sniadanie spozywa nastepna godzine i juz z samego rana mam 2 godziny z glowy. A o 10:30 juz mi sie zaczynaja schodzic na herbate. Pozniej obiad. mam czas na sprzatanie i prace ogrodowe, zakupy tylko wtedy jak PDP ma poobiednia sjeste. I tak leci. O 15 - 16 -ej znow sie ktos na herbate przyczlapie a czesto nawet juz na obiad. Pod wieczor spacer i tak czas leci.  Dopiero po kolacji mam troche czasu by sobie przy kompie usiasc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba się też pozbierać do łóżka -chodz leżę sobie na łóżku,,,oj odpoczywam tutaj ,bardzo odpoczywam,,,ten spokój i cisza ,,w ogóle ogólnie to i z PDP jest spokój jak czegoś nie wymyślą,,,

nasza @Betty jedzie jeszcze czy może już dojechała gdzieś tam a jutro zakopie się w wannie-:hahaha:

@Łukaszek śmiga do mnie-hahhaha:hahaha: ale adresu mu nie podałam:love: gołębiem mu wyślę:hahaha:i buziaka:love:

@erika się kokoszkuje:hahaha: i :love:i:serce:

@Florcia tańczy-:hahaha:

@emma chyba już też śpi:spioch:

@Doti pojechała do domu i słuch po niej zaginął-trzeba jej poszukać:święty:

@LENA_57 chyba jeszcze myszkuje po internecie -bo dziadek za chiny ludowe nie chce spać:hahaha:

wiesz co ? te herbatki by mnie wykończyły,,,a kiedy masz wolne w ciągu dnia-2-3 godz,?

@Barrakuda zrobiła sobie pazurki i suszy sobie podczas spania:hahaha:

@Serenity opracowuje nowy temat na forum-ona jest dobra w te klocki:hahaha:

kogoś napewno nie wymieniłam ,ale o wszystkich pamiętam-buziaki :love:

@LENA_57 toż to zapierdziel równy,,ogród a gdzie pauza? wieczorem to już jestem wypompowana na maxa ,,oczy zamykasz a jak otwierasz to patrzysz aby zdązyć do dziadka i się jeszcze o coś nie zachaczyć i czegoś nie przewrócić :płacz: smutny i pracowity dzien w dzien masz,,ja dziękuję za taką stelę,,dziękuję bardzo,,mam porównanie i u mojego mądrali mam luksus ,,,:hahaha: 

a te ponczochy uciskowe to  powinny pielęgnarki zakladać ,to jest dopiero szkoła ubierania,,znam te ponczoszki ,znam,,ale ja szybko babci wybilam z glowy te ponczoszki i przerzuciła się babcia na bandaże elastyczne i te bandaże pielęgniarka przychodziła i ubierała,,,

zakładała,,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LENA_57 napisał:

Blondi, erika, Florcia i wszytkie kobitki, ktore sie udzielaja , zycze spokojniej nocy. udalo mi sie dziadka przekonac i  juz go do sypialni zagonilam.

Jesteś wielka :hahaha:LENA -jest po 23 godz, a dziadek dopiero spać idzie? a niech go !!  a sam nie pójdzie do tej sypialni? i tak jest dzień w dzien! załamka mała :płacz: masz cały dzień na pełnych obrotach i to do nocy-nie,nie,nie   ja bym już tam dużo zmieniła ,,,i tak nie może być,,,tyrówa równa,,,podziwiam Ciebie,,naprawdę:love:

Dobranoc wszystkim i na mnie przyszła pora na senki,,,:love: i na taneczne marzenia:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kochani, edytor już działa. Dziękujemy za czujność. Blondi, poprawiła nam humor :). W związku ze zmianą konfiguracji, mogą wystąpić problemy. Dawajcie nam proszę znać, gdybyście napotkali błędy skryptu forum.  

Życzymy miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry ! Dzis naprawde dobry ,  bo wychodze na przepustke , kawke spokojnie wypije i sie bede zbierac . To jest jedyny plus tego miejsca, ze mozna sie psychicznie zresetowac przez ten jeden dzien .Kasa tez niezla, ale w tym przypadku ja nie "polecialam" na kase tylko na ta Francje, no i trzeba pobyc w tym miescie, polazic, pozwiedzac, zeby  miec mile skojarzenia z Francja i z tym miastem a nie z znerwicowanym dziadkiem .

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!! A już mysłałam ,że ja znowu coś przedobrzyłam ,ale nie tym razem-hahahhaha

Jak się fajnie i ciekawie dzień zaczął,,dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych ,,z każdego problemu jest jakieś wyjście,,,:hahaha:

I kto wie ,czy bym do Moderatora gołębia nie wysłała:hahaha: z problemem???

Ale ulga ,,,:love: buziaki dla Wszystkich i:lody:-pyszne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

63tn-879x565.jpg

Witajcie Kochani:) @Blondi i @Florcia i pozostali kochani forumowicze:) Dziękuję za kawkę i piłam z wami z samego rana, ale z mojego IPhone coś dzisiaj nie mogłam się przywitać wczesniej:( Nawet jak się zalogowałam hmm .Miłego dnia i dobrego humorku:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...