Skocz do zawartości

Dzieńdoberki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka Opiekunkowo :-)

U mnie trzeci dzien  wiatr hula.  Slonce swieci,ale bez bluzy lepiej nie wychodzic.

Wczoraj bylam na zakupach z corka nowej pdp-nej.  Kupilam sobie spodnie i bluzeczke. Rossmana tez zaliczylam.

Dzisiaj mija 2 tygodnie jak tu przybylam. Zrobilam juz sobie plan pracy do konca roku,a nawet troszeczke dluzej.

Wszystko sie uklada. Warunki tutaj i zachowanie noewej pdp-nej bez zmian,czyli w dalszym ciagu nic mnie nie denerwuje.

Zycze wszystkim udanej niedzieli :-):-):-)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek :-)

Jestem na półmetku mojego urlopu,kurde jak ten czas zapier...szybko mija.Pogoda odkąd jestem w Pl wymarzona oby tak dalej bo .w planach kajaki Wisłą.Pozdrawiam wszystkich zwłaszcza tych co od niedawna w pracy bo wiem że ciężko sie przestawić.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marta B napisał:

Dzieńdoberek :-)

Jestem na półmetku mojego urlopu,kurde jak ten czas zapier...szybko mija.Pogoda odkąd jestem w Pl wymarzona oby tak dalej bo .w planach kajaki Wisłą.Pozdrawiam wszystkich zwłaszcza tych co od niedawna w pracy bo wiem że ciężko sie przestawić.

Myslalam dzisiaj o tobie. Nie pokazywalas sie na forum. Milego urlopowania ci zycze :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :).

Dziś jestem już po pracy, zbieram się do miasta, ale na luzie i powoli, zero stresu i pośpiechu, czego i Wam życzę :).

Piękny bez z rodzinnego domu, żałuję, że nie czuć zapachu..

 

 

IMG-20180508-WA0003.jpg

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w kolejny piękny poranek :).

Dziś zaczyna się coś na kształt weekendu, jutro mam znowu wolne, więc tym bardziej jest mi lekko na duszy :D.

Wczorajszy wypad do miasta był bardzo owocny, oczywiście z TKMaxx wyszłam ze sporą siatą i myślą, że przymierzę jeszcze raz w domu i najwyżej oddam, ale już przymierzyłam i oddawać nic nie będę, wszystko pasuje, się podoba i dobrze leży, mimo pilnej potrzeby zrzucenia paru kilogramów zimowego sadełka :D.

 

Nie zauważyłam, żeby ktoś pisał o maturach.. Żadna nie ma już dzieci w wieku maturalnym ;)? 

 

Miłego dnia dzisiejszego i jutrzejszego również :)!

kasztan_.jpg

 

 

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, salazar napisał:

Dzień dobry w kolejny piękny poranek :).

Dziś zaczyna się coś na kształt weekendu, jutro mam znowu wolne, więc tym bardziej jest mi lekko na duszy :D.

Wczorajszy wypad do miasta był bardzo owocny, oczywiście z TKMaxx wyszłam ze sporą siatą i myślą, że przymierzę jeszcze raz w domu i najwyżej oddam, ale już przymierzyłam i oddawać nic nie będę, wszystko pasuje, się podoba i dobrze leży, mimo pilnej potrzeby zrzucenia paru kilogramów zimowego sadełka :D.

 

Nie zauważyłam, żeby ktoś pisał o maturach.. Żadna nie ma już dzieci w wieku maturalnym ;)? 

 

Miłego dnia dzisiejszego i jutrzejszego również :)!

kasztan_.jpg

 

 

Moja córka wczoraj pisała angielski...........Dziecię zadowolone czyli jest dobrze.:)

Dzień dobry Wszystkim.:cześć2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Dzień Dobry w środę w dzień słoneczny, pogodny i piękny.

Spokojnej pracy życzę i zdrowia dużo dla Wszystkich Was. 

Śen miałem, że do szkoły chodziłem, pani zadawała jednakowe pytania kilku uczniom. Oni odpowoedź znali śpiewająco.

Ale jak na mnie padło, wstałem i odpowiedziałem, że nie znam tej piosenki.

 

Edytowane przez Knorr
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...