Skocz do zawartości

Dzieńdoberki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry majowo, zielono i pachnąco :)!

 

Dopisuję się do kółka kochających maj. Piękne wspomnienia (totalne miłosne zaczadzenie, spacer, pocałunki, Planty i zapach bzu po deszczu), co roku konwalie na imieniny, chłodna rosa na trawie i ta wszechogarniająca pewność, że świat należy do mnie.. Taaa :$.

Chyba pochody pierwszomajowe mniej naznaczyły maj w mojej głowie, niż te pozytywne, cudowne i nie do końca prawdziwe przekonanie, że świat, i przy okazji ja też, od nowa budzę się do życia i wszystko mogę ;).

 

Cudownego maja i wszystkiego innego też! Niech majowa wiara i wiara w maj będzie z Wami :)!

Maj-designstyle-i-love-m.pngkonwalia-pionowa.jpg

 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, salazar napisał:

Zgadza się, żeby nie powiedzieć Stimmt :d!

Majowe sznycle wiedeńskie, czyż nie brzmi pięknie ;)? Z Kartoffelsalat już nie pójdzie tak łatwo..

No jak to Majowe sznycle wiedenskie i wiosenne kartoffelsat .I proszę jak smacznie:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, salazar napisał:

Zgadza się, żeby nie powiedzieć Stimmt :d!

Majowe sznycle wiedeńskie, czyż nie brzmi pięknie ;)? Z Kartoffelsalat już nie pójdzie tak łatwo..

Majowy sznycel wiedeński

Z Kartoffelsalat w duecie

Zjedzone nawet

Z repetą

Nie szkodzą

Wiosennej diecie

Bo same to

Smakołyki

Dla kubków

Smakowych

Podnieta

Można by

Nawet powiedzieć

Że to jest

Właśnie ta

Dieta

A jeszcze

Zjedzone wspólnie

Z osobą 

Sercu 

Bliską

Zastąpią

Doskonale

Najlepsze nawet

Grillisko:):):)

To nic 

Że do domu daleko

Że dusza okrutnie

Tęskni

Zrekompensuje nam 

Wszystko

Majowy sznycel wiedeński:):):)

 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, foczka63 napisał:

Majowy sznycel wiedeński

Z Kartoffelsalat w duecie

Zjedzone nawet

Z repetą

Nie szkodzą

Wiosennej diecie

Bo same to

Smakołyki

Dla kubków

Smakowych

Podnieta

Można by

Nawet powiedzieć

Że to jest

Właśnie ta

Dieta

A jeszcze

Zjedzone wspólnie

Z osobą 

Sercu 

Bliską

Zastąpią

Doskonale

Najlepsze nawet

Grillisko:):):)

To nic 

Że do domu daleko

Że dusza okrutnie

Tęskni

Zrekompensuje nam 

Wszystko

Majowy sznycel wiedeński:):):)

 

:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Kasiu, pozazdrościć łatwości składania :)!

Wszystko może być, oprócz "osoby sercu bliskiej", bo jak to czytam, to nawet najsmaczniejszy sznycel staje mi w gardle ze śmiechu :d. Obiad był zjedzony w towarzystwie szefa, który zestaw sznycel + sałatka ziemniaczana uważa za najwyższe dobro i nienaruszalną świętość kuchni bawarskiej :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, salazar napisał:

No, Kasiu, pozazdrościć łatwości składania :)!

Wszystko może być, oprócz "osoby sercu bliskiej", bo jak to czytam, to nawet najsmaczniejszy sznycel staje mi w gardle ze śmiechu :d. Obiad był zjedzony w towarzystwie szefa, który zestaw sznycel + sałatka ziemniaczana uważa za najwyższe dobro i nienaruszalną świętość kuchni bawarskiej :d

Gdy sznycelek na talerzu paruje,niech wyobraźnia pracuje:):)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

Gdy sznycelek na talerzu paruje,niech wyobraźnia pracuje:):)

Dzieńdoberek, dzieńdoberek

Zaraz idę na rowerek

potem na spacerek,

Tylko założę sweterek,

albo jakiś pulowerek,,,

 

Sznycelek Kasiu mnie

nie rajcuje,

Ja tym się  tak

nie przejmuję.

Warzywa kupuję

i mnie to rajcuje ,,,.

 

Ale kiedyś się odkuję

Kawał mięcha ugotuję

Przekonam się jak smakuje....

:gazeta:

 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Berdi napisał:

Dzień  dobry wszystkim image.png.07f538a0f620103fb3fcf23fdaa5b309.png

Berdi czytalas moja odpowiedz przez ten ,,kanal". Nie wiem co to jest,ale wchodzac wczoraj  w swoj profi zobaczylam pytanie od ciebie i pod pytaniem bylo cytuj.

Zacytowalam,ale to nie wyszlo na strone glowna,cos o kanale bylo napisane.

Nie wiem o co chodzi,juz wczoraj pytalam  w poszukiwany,poszukiwana,ale chyba nikt nie wie co to.

Moze sama sie w jakis ,,kanal" wpuscilam?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Andreaa napisał:

Berdi czytalas moja odpowiedz przez ten ,,kanal". Nie wiem co to jest,ale wchodzac wczoraj  w swoj profi zobaczylam pytanie od ciebie i pod pytaniem bylo cytuj.

Zacytowalam,ale to nie wyszlo na strone glowna,cos o kanale bylo napisane.

Nie wiem o co chodzi,juz wczoraj pytalam  w poszukiwany,poszukiwana,ale chyba nikt nie wie co to.

Moze sama sie w jakis ,,kanal" wpuscilam?

Ja chyba też jestem "ogarnięta "inaczej bo nie mogę tego załapać ,a miałam Cię pytać co się stało z dobrą siostrą ,pózniej doczytałam o niebie i skojarzyłam ,że ona podążyła za siostrą bliźniaczką .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Berdi napisał:

Ja chyba też jestem "ogarnięta "inaczej bo nie mogę tego załapać ,a miałam Cię pytać co się stało z dobrą siostrą ,pózniej doczytałam o niebie i skojarzyłam ,że ona podążyła za siostrą bliźniaczką .

wejdz w swoj profil i tam masz odpowiedz. Nie wiem jak to zrobilas,ale kanalami musze z toba teraz pisac  ;););)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popołudniowo I serdecznie. Ja, tutaj, to nie mam szans czytać I pisać na bieżąco, ale w każdej chwili wolnego czasu zaglądam , co by wiele nie przegapić np. wesela u Afryki. Co tam przegapić ? Ja przeżywam razem z nią. Myślę też o Teresce  ( teraz ze współczuciem), no I wypatruję , sprawdzam znaną załogę - nie są to tylko desantowcy. Andrejka jest - cieszę się. Ogólnie też cieszę się - jest mi dobrze na mojej nowej stelli ( nowe miejsce, na którym poprzedniczka wytrzymała 3 tyg.)  Dzisiaj przyjechały tutaj moje dzieciaczki i mój syn będzie ojcem chrzestnym u May (  kuzynostwo). Ja będę miała okazję pobyć trochę z nimi. Niedługo też jadę do Polski- tež fajnie, bo mam wesele w bliskiej rodzinie. No, same dobre :):);) I niech tak będzie I dla Was też dobroci życzę.:d:love:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Margaritka napisał:

Witam popołudniowo I serdecznie. Ja, tutaj, to nie mam szans czytać I pisać na bieżąco, ale w każdej chwili wolnego czasu zaglądam , co by wiele nie przegapić np. wesela u Afryki. Co tam przegapić ? Ja przeżywam razem z nią. Myślę też o Teresce  ( teraz ze współczuciem), no I wypatruję , sprawdzam znaną załogę - nie są to tylko desantowcy. Andrejka jest - cieszę się. Ogólnie też cieszę się - jest mi dobrze na mojej nowej stelli ( nowe miejsce, na którym poprzedniczka wytrzymała 3 tyg.)  Dzisiaj przyjechały tutaj moje dzieciaczki i mój syn będzie ojcem chrzestnym u May (  kuzynostwo). Ja będę miała okazję pobyć trochę z nimi. Niedługo też jadę do Polski- tež fajnie, bo mam wesele w bliskiej rodzinie. No, same dobre :):);) I niech tak będzie I dla Was też dobroci życzę.:d:love:

Margaretko a ja sie cieszę razem z Tobą ze jest ok :d:całus:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...