Skocz do zawartości

Zyczenia urodzinowe, imieninowe, oraz świateczne:)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, LACH napisał:

http://Mirelka1965

Kiedyś tego dnia roku przyszłaś na świat. W kolejnym Ci danym ( a niech ich będzie bez liku i w zdrowiu), wiedz, że ktoś zupełnie obcy o Tobie cieplutko myśli i Tobie dobrze życzy. R


Taka celowa recydywa życzeniowa 

:haha:
 

:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, violka napisał:

Ile płatków ma stokrotka, ile jabłek ma szarlotka, ile kurek jest w kurniku, ile ząbków jest w grzebyku. Tyle słońca bez cienia goryczy, ktoś, kto o Tobie pamięta, serdecznie Ci życzy. 

      @Mirelka1965 życzę Tobie spełnienia wszystkich marzeń :cmok::bukiet:


image.png.937a8b2afa03a7eed58f57271288c746.png

:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Mirelka1965w dniu Twoich nastych urodzin.

Życzę Tobie Mirelko: - wielu okazji do tego, by się czegoś nauczyć, sprawdzić, popełnić błąd i naprawić osiągając sukces w każdym zakresie Twoich działań , - wiele czasu na to, by zrobić to, o czym myślisz od dawna, a boisz się ryzyka, - być kreatywną, aby nie zatrzymywała Ciebie Twoja wyobraźnia, - abyś zawsze miała okazję planowanie przekuwać w działanie, - aby zawsze chciało Ci się chcieć, - aby zawsze czas działał na Twoją korzyść - aby nigdy nie było okazji do tworzenia wymówek. Ot czego Tobie życzę, nie wątpię, że z Twoim charakterkiem? to wszystko wykorzystasz, szczególnie że już włączyłam zielone światło na Twojej życiowej drodze . Byle do setki kochana. Na Twoje zdrowie z samego rana kielich z mlekiem wznoszę i niejedną wiązkę daruję 

HEIDI:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Afryka napisał:

Wstałam "rano, raniusieńko", spoglądnęłam przez okienko, powiedziały mi ptaszyny, że dzisiaj @Mirelka1965urodziny. :haha::cmok:

W dniu urodzin życzę Ci 

Subtelnej niecierpliwości wiosny 

Łagodnego wzrastania lata 

Cichej dojrzałości jesieni

I mądrości dostojnej zimy. guggy.gif

:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Heidi napisał:

Witaj @Mirelka1965w dniu Twoich nastych urodzin.

Życzę Tobie Mirelko: - wielu okazji do tego, by się czegoś nauczyć, sprawdzić, popełnić błąd i naprawić osiągając sukces w każdym zakresie Twoich działań , - wiele czasu na to, by zrobić to, o czym myślisz od dawna, a boisz się ryzyka, - być kreatywną, aby nie zatrzymywała Ciebie Twoja wyobraźnia, - abyś zawsze miała okazję planowanie przekuwać w działanie, - aby zawsze chciało Ci się chcieć, - aby zawsze czas działał na Twoją korzyść - aby nigdy nie było okazji do tworzenia wymówek. Ot czego Tobie życzę, nie wątpię, że z Twoim charakterkiem? to wszystko wykorzystasz, szczególnie że już włączyłam zielone światło na Twojej życiowej drodze . Byle do setki kochana. Na Twoje zdrowie z samego rana kielich z mlekiem wznoszę i niejedną wiązkę daruję 

HEIDI:cmok:

:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani...jako że czasu dzisiaj nie stało, by indywidualnie każdemu z Was wyrazić słowami wdzięczność za pamięć, pozwólcie zatem, że gremialnie, wszystkim Koleżankom i Kolegom 1513322491_urodzinypodzikowania.gif.f169600c4a44986d6972aa73786b7e8e.gif Czuję się szczęśliwa, że jestem z Wami i że Wy jesteście ze mną  :cmok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Kochani...jako że czasu dzisiaj nie stało, by indywidualnie każdemu z Was wyrazić słowami wdzięczność za pamięć, pozwólcie zatem, że gremialnie, wszystkim Koleżankom i Kolegom 1513322491_urodzinypodzikowania.gif.f169600c4a44986d6972aa73786b7e8e.gif Czuję się szczęśliwa, że jestem z Wami i że Wy jesteście ze mną  :cmok: 

I jeszcze jeden i jeszcze raz...

:hura::pianino::hura:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...