Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wieczorna próba charakterów. Próbuję posadzić PDP na krześle kiblowym i wywieźć do betów. PDP pobudzony i zaczyna odkrywać świat dookoła. Na trzykrotne pytanie o intrygujący go biały przedmiot na stole po trzykroć otrzymał tę samą odpowiedź: zużyta tempochusteczka, którą wyciepię na hasiok jak go położę nynać. PDP mi nie wierzy. Sprawdza empirycznie.

Kolejna próba sił już przy łóżku. PDP siedzi na krzesełku kiblowym i wymownie milczy. Podejmuję wyzwanie. Przed wyjazdem z woncymeru wraziłem do tasi telefon. Wyciągam telefon. Fejsik, instagram, njusy w necie, jeszcze raz fejsik, candy crush saga. Jak śpiewał bard, ja mam czas, ja poczekam. Po pięciu minutach PDP kapituluje i pyta: Na co czekamy? Odpowiadam szczerze, że nie wiem. PDP przenosi się na łóżko. Krople do oczy i pół godziny spokoju zanim podam mu następne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, asna napisał:

Wieczorna próba charakterów. Próbuję posadzić PDP na krześle kiblowym i wywieźć do betów. PDP pobudzony i zaczyna odkrywać świat dookoła. Na trzykrotne pytanie o intrygujący go biały przedmiot na stole po trzykroć otrzymał tę samą odpowiedź: zużyta tempochusteczka, którą wyciepię na hasiok jak go położę nynać. PDP mi nie wierzy. Sprawdza empirycznie.

Kolejna próba sił już przy łóżku. PDP siedzi na krzesełku kiblowym i wymownie milczy. Podejmuję wyzwanie. Przed wyjazdem z woncymeru wraziłem do tasi telefon. Wyciągam telefon. Fejsik, instagram, njusy w necie, jeszcze raz fejsik, candy crush saga. Jak śpiewał bard, ja mam czas, ja poczekam. Po pięciu minutach PDP kapituluje i pyta: Na co czekamy? Odpowiadam szczerze, że nie wiem. PDP przenosi się na łóżko. Krople do oczy i pół godziny spokoju zanim podam mu następne.

a juz myslalem ze krople ( łzy) pociekły z oczy ze wzruszenia że wreście sie udało :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, asna napisał:

Wieczorna próba charakterów. Próbuję posadzić PDP na krześle kiblowym i wywieźć do betów. PDP pobudzony i zaczyna odkrywać świat dookoła. Na trzykrotne pytanie o intrygujący go biały przedmiot na stole po trzykroć otrzymał tę samą odpowiedź: zużyta tempochusteczka, którą wyciepię na hasiok jak go położę nynać. PDP mi nie wierzy. Sprawdza empirycznie.

Kolejna próba sił już przy łóżku. PDP siedzi na krzesełku kiblowym i wymownie milczy. Podejmuję wyzwanie. Przed wyjazdem z woncymeru wraziłem do tasi telefon. Wyciągam telefon. Fejsik, instagram, njusy w necie, jeszcze raz fejsik, candy crush saga. Jak śpiewał bard, ja mam czas, ja poczekam. Po pięciu minutach PDP kapituluje i pyta: Na co czekamy? Odpowiadam szczerze, że nie wiem. PDP przenosi się na łóżko. Krople do oczy i pół godziny spokoju zanim podam mu następne.

Masz wyzwanie:szok::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, asna napisał:

Wieczorna próba charakterów. Próbuję posadzić PDP na krześle kiblowym i wywieźć do betów. PDP pobudzony i zaczyna odkrywać świat dookoła. Na trzykrotne pytanie o intrygujący go biały przedmiot na stole po trzykroć otrzymał tę samą odpowiedź: zużyta tempochusteczka, którą wyciepię na hasiok jak go położę nynać. PDP mi nie wierzy. Sprawdza empirycznie.

Kolejna próba sił już przy łóżku. PDP siedzi na krzesełku kiblowym i wymownie milczy. Podejmuję wyzwanie. Przed wyjazdem z woncymeru wraziłem do tasi telefon. Wyciągam telefon. Fejsik, instagram, njusy w necie, jeszcze raz fejsik, candy crush saga. Jak śpiewał bard, ja mam czas, ja poczekam. Po pięciu minutach PDP kapituluje i pyta: Na co czekamy? Odpowiadam szczerze, że nie wiem. PDP przenosi się na łóżko. Krople do oczy i pół godziny spokoju zanim podam mu następne.

:hura:Ty możesz ksążki pisać,,,z minuty na minutę,,opisane mamy w detalu,  @asna czy Ty naprawdę jesteś?  Przecież ta praca to dla Ciebie pestka, ale też Cię lubię i Twój blog ,,:szydera: jesteś slązak? chyba tak, bo po pisowni to jak dialekt w niemczech,,,kurcze ile ja mam tych dialektów naokoło,,,i muszę się domyślać ,,ale kumam,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Blondi napisał:

:hura:Ty możesz ksążki pisać,,,z minuty na minutę,,opisane mamy w detalu,  @asna czy Ty naprawdę jesteś?  Przecież ta praca to dla Ciebie pestka, ale też Cię lubię i Twój blog ,,:szydera: jesteś slązak? chyba tak, bo po pisowni to jak dialekt w niemczech,,,kurcze ile ja mam tych dialektów naokoło,,,i muszę się domyślać ,,ale kumam,,

Jeszcze gdyby to był " jego blog " ....to bym go kochała , nie tylko lubiła . Fajnie pisze ...też lubię go czytać , ale nie chcę już za bardzo wchodzić w dyskusje , czy w żarty , bo ....qwa...nie uchodzi i już :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ORIM napisał:

co robi facet na zleceniu jak nie pracuje ? Ja właśnie szukam felg do samochodu.Znalazłem takie 

757178236_1_644x461_felgi-aluminiowe-alu

i sie wacham :haha: jednak cos muszę kupić.Obecnie mam tylko jeden kpl alusów a zima przecież idzie

Te są ładniejsze:d

alufelgi-mam-rs2-5x112-20-opony-5-mm-pirelli-kola-felgi-swietokrzyskie-ostrowiec-swietokrzyski-424658057.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...