Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, asna napisał:

Chyba się nie zna na zegarku :haha:

Chcesz w ucho ...albo nawet w dziób ?... Jeszcze pod szafą na stojąco przechodziłeś ...na chleb " beb " mówiłeś ...to ja już zawiłości zegarowe w jednym paluszku miałam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Chcesz w ucho ...albo nawet w dziób ?... Jeszcze pod szafą na stojąco przechodziłeś ...na chleb " beb " mówiłeś ...to ja już zawiłości zegarowe w jednym paluszku miałam :szydera:

Zdjęciem się sugerowałem, żeś młoda :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Chcesz w ucho ...albo nawet w dziób ?... Jeszcze pod szafą na stojąco przechodziłeś ...na chleb " beb " mówiłeś ...to ja już zawiłości zegarowe w jednym paluszku miałam :szydera:

dobrze że sie pozniej nie tylko na paluszka sie naumiałaś :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ORIM napisał:

to ja juz sie zawine w ten recznik terazw bety za chwile,bo do mnie tez o 8 pfhlege przychodzi i o dziwo brunetka tez jest ładna :szydera:

Dobranoc

Tylko zegar ustaw dobrze ....żebyś se wstydu nie narobił :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, asna napisał:

Jak patrzę na Niemców i na Niemki to nie dziwie się, że potem Niemki marzą, by zapoznać się bliżej z polskim chamem :szydera:

zapoznac ! ładnie ujete :d Tak naprawde to nawet nie sa zainteresowane Twoim imieniem w tym całym "zapoznaniu" :szydera:

Jest tez druga strona medalu.Jak sobie pomyslisz że ona tak jak mamusia czy tatuś kąpie sie raz w tygodniu a przez caly tydzien podmywa się jedna waschlappe to jakoś checi do zapoznania dosłownie opadają :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, ORIM napisał:

kąpie sie raz w tygodniu a przez caly tydzien podmywa się jedna waschlappe

Nauczyłbym ją polskiej higieny :szydera: Pierwsza randka na basenie :szydera:

To w sumie jest dziwne, że Niemcy tak bardzo dbają o to, żeby dookoła było czysto i wycierają zlew po każdym użyciu do sucha ściereczką, a jak się dowiedzieli, że biorę prysznic najmniej 2x dziennie (w razie potrzeby więcej), zęby myję po każdym posiłku a tyłek po każdym grosses geszeft, to byli ciężko zaskoczeni O.o Ale za to dookoła mogę mieć bałagan i niewytarty zlew :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, asna napisał:

Nauczyłbym ją polskiej higieny :szydera: Pierwsza randka na basenie :szydera:

To w sumie jest dziwne, że Niemcy tak bardzo dbają o to, żeby dookoła było czysto i wycierają zlew po każdym użyciu do sucha ściereczką, a jak się dowiedzieli, że biorę prysznic najmniej 2x dziennie (w razie potrzeby więcej), zęby myję po każdym posiłku a tyłek po każdym grosses geszeft, to byli ciężko zaskoczeni O.o Ale za to dookoła mogę mieć bałagan i niewytarty zlew :haha:

Ślicznie . Myj się ...szczególnie po tym grosses geszeft . Pochwalam .....Jeszcze tylko zdradź , czy masz jakąś swoją metodę ...kolejność ...no wiesz ...jak Kondrat w " dzień świra " :szydera:.....Bardzo interesujące ...bardzo !:szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nalegasz :szydera:

Jak robię tylko grosses geszeft to myję tyłek, potem ręce i stopy. A jak cały to zaczynam od głowy, potem myję twarz, potem szyję i za uszami, a następnie schodzę niżej i myję ręce i korpusik. Potem schwanz, nogi i popo. A potem stopy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...