Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wytrzymiem z Was,,,co ja się tutaj naśmieję,,,uff a temat taki smierdzący,,a taki śmieszny ,wszystkich niedługo do wariatkowa wywiozą,,,zobaczycie sami,,,na glowę pada i to równo,,:szydera: ale taka praca ,,samo życie , srać musimy,,sikać tez,,normalka,,:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Nie wytrzymiem z Was,,,co ja się tutaj naśmieję,,,uff a temat taki smierdzący,,a taki śmieszny ,wszystkich niedługo do wariatkowa wywiozą,,,zobaczycie sami,,,na glowę pada i to równo,,:szydera: ale taka praca ,,samo życie , srać musimy,,sikać tez,,normalka,,:szydera:

w wariatkowie to juz jestesmy - De 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ORIM napisał:

to moze byc meczace pozniej przez caly dzien :szydera: Rozumiem twoja irytacje 

Mam nadzieję, że jutro przyjdzie ta ładna szczupła brunetka z pflegedienstu, a nie ta gruba niemra albo jeszcze gorzej gruba kurdyjka :szydera: Ta szczupła przynajmniej przychodzi po 8 :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, asna napisał:

Mam nadzieję, że jutro przyjdzie ta ładna szczupła brunetka z pflegedienstu, a nie ta gruba niemra albo jeszcze gorzej gruba kurdyjka :szydera: Ta szczupła przynajmniej przychodzi po 8 :całus:

Jesteś niemożliwy,,więc już zacznij losowac która wdepnie jutro w Twoje progi,,,a najlepiej to rozporządz która ma byc i już,,:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Nie wytrzymiem z Was,,,co ja się tutaj naśmieję,,,uff a temat taki smierdzący,,a taki śmieszny ,wszystkich niedługo do wariatkowa wywiozą,,,zobaczycie sami,,,na glowę pada i to równo,,:szydera: ale taka praca ,,samo życie , srać musimy,,sikać tez,,normalka,,:szydera:

:szydera: inne rzeczy też musimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hawana napisał:

No wreszcie! Dokladnie. 

Mam szczescie, dzisiaj jedna osoba mnie zrozumiala.

Ja niekumata niestety...nawet przez myśl by mi nie przeszło...co za wstyd....:szydera: Jednakże, za całokształt wykładów tego kilkudniowego sympozjum, na tematy nurtujące znaczącą część forumowego grona, chciałabym wręczyć naszej honorowej prelegentce..... :zwyciezca: wraz załącznikiem w postaci czystego ręcznika o wymiarach 45x65 cm....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, asna napisał:

Mam nadzieję, że jutro przyjdzie ta ładna szczupła brunetka z pflegedienstu, a nie ta gruba niemra albo jeszcze gorzej gruba kurdyjka :szydera: Ta szczupła przynajmniej przychodzi po 8 :całus:

tez mam taka nadzieje,ze szczupla brunetka pozwoli ci skonczyc :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja niekumata niestety...nawet przez myśl by mi nie przeszło...co za wstyd....:szydera: Jednakże, za całokształt wykładów tego kilkudniowego sympozjum, na tematy nurtujące znaczącą część forumowego grona, chciałabym wręczyć naszej honorowej prelegentce..... :zwyciezca: wraz załącznikiem w postaci czystego ręcznika o wymiarach 45x65 cm....:szydera:

Dziekuje Ci pieknie:cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...