Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Za chwilę PDP idzie w kimę to tyle co mu ślipia zakroplę i do jutra spokój :całus: Ciekawe o której tym razem przyjdzie pflegedienst. Dzisiaj przeszli sami siebie i wparowała frelka o 7.10 jak byłem w trakcie załatwiania swojego grosses geszeftu :szydera: Ale nie marudzę, bo przynajmniej nie muszę PDP sam myć :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, asna napisał:

Za chwilę PDP idzie w kimę to tyle co mu ślipia zakroplę i do jutra spokój :całus: Ciekawe o której tym razem przyjdzie pflegedienst. Dzisiaj przeszli sami siebie i wparowała frelka o 7.10 jak byłem w trakcie załatwiania swojego grosses geszeftu :szydera: Ale nie marudzę, bo przynajmniej nie muszę PDP sam myć :oklaski:

Ale masz problem, bedzie podgladac czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, salazar napisał:

Matkoboskokubańsko, nie mów, że naprawdę chcesz wiedzieć, fuj :D. 

Ja nie, skad. Kolega za to ma problem.

 Moglaby sie ta Pflege okreslic konkretnie, bo nawet duzego  geszeftu nie mozna myc bez koncaO.o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, asna napisał:

Raczej nie chciałem dalszych zarzutów że zrobiłem wątek sralno-sikalny xd

Dasz radę,,pomalutku a oswoisz się z wszystkim,,życie i praca uczy i to bardzo dużo,,piszesz ,że jestes młody to wszystko jest jeszcze przed Tobą,inaczej spojrzysz na wszystko za parę lat,,ja ci zyczę powodzenia,,a wątek sralno-sikalny czy pierdzący wszyscy kochają:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, asna napisał:

Raczej nie chciałem dalszych zarzutów że zrobiłem wątek sralno-sikalny xd

Wal śmiało i otwarcie . Nie certol się...Temat sralno -sikalno jest nam znamy . Bo my takie ,jakby profesjonalne dupomyjce xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wal śmiało i otwarcie . Nie certol się...Temat sralno -sikalno jest nam znamy . Bo my takie ,jakby profesjonalne dupomyjce xd

I ulzy sobie jak walnie, co nie jest bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, asna napisał:

Raczej nie chciałem dalszych zarzutów że zrobiłem wątek sralno-sikalny xd

nie bierz tego do siebie.W tym fachu bez takich tematów to ludziska zyc nie umia :haha: jak nie tu to w innym miejscu zawsze ktos sie potyka o pampersa lub w cewnik zaplacze:haha:

o widzisz @hawana @Baśka powtarzająca się one tak zawsze do pdp mówią "wal śmiało to ci ulzy " :szydera:

Edytowane przez ORIM
tekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

nie bierz tego do siebie.W tym fachu bez takich tematów to ludziska zyc nie umia :haha: jak nie tu to w innym miejscu zawsze ktos sie potyka o pampersa lub w cewnik zaplacze:haha:

o widzisz @hawana @Baśka powtarzająca się one tak zawsze do pdp mówią "wal śmiało to ci ulzy " :szydera:

To nie wszystko ...Jeszcze zachwalam jak dużo ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...