Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, asna napisał:

Dzisiaj dzień wolny :całus: Cewnik chyba nie funkcjonuje jak należy, bo wszystko kida na boki i pipihosen są całe mokre. Oczywiście mieli to dzisiaj zmienić, ale pflegedienst twierdzi, że jest dobrze... Jak tego dzisiaj nie naprawią to czeka mnie ciężki tydzień -.-

cewnikowanie-pecherza-moczowego-gdynia-g

To co wyżej juz pewnie kiedyś widziałaś.Muszę ci powiedzieć że cewnika Foleya się nie naprawia :szydera: Takim punktem który moze przeciekać jest połączenie cewnika z workiem na mocz.Miejsce to znajduje się ........chyba wiesz gdzie.Wypływanie moczu może tez być spowodowane zatkaniem się cewnika.Zatyka go najczęściej białko zgromadzone w moczu.Nie ma innego sposobu jak wymiana i jeśli to jeszcze możliwe na większy rozmiar.To jednak już nie Twoja działka.Jeśli jak to określiłaś pipimajty sa mokre to pozostaje ci tylko ich zmiana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ORIM napisał:

Takim punktem który moze przeciekać jest połączenie cewnika z workiem na mocz.Miejsce to znajduje się ........chyba wiesz gdzie.

Tylko, że wtedy mokro byłoby w innym miejscu, a nie w siuśmajtkach. Po prostu to z cewki mu kida.

Godzinę temu, ORIM napisał:

Nie ma innego sposobu jak wymiana i jeśli to jeszcze możliwe na większy rozmiar.To jednak już nie Twoja działka.

W tym domu wszystko, co nie jest moją działką nie funkcjonuje jak należy. Dzisiaj mam wolne, więc poszedłem sobie na spacer. Wracam ze spaceru, a PDP utknął na kiblu. Córka wyjechała na zakupy i ma w dupie. Powinienem to olać, bo w końcu mam wolne. Ale cholera nie umiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ORIM napisał:

cewnikowanie-pecherza-moczowego-gdynia-g

To co wyżej juz pewnie kiedyś widziałaś.Muszę ci powiedzieć że cewnika Foleya się nie naprawia :szydera: Takim punktem który moze przeciekać jest połączenie cewnika z workiem na mocz.Miejsce to znajduje się ........chyba wiesz gdzie.Wypływanie moczu może tez być spowodowane zatkaniem się cewnika.Zatyka go najczęściej białko zgromadzone w moczu.Nie ma innego sposobu jak wymiana i jeśli to jeszcze możliwe na większy rozmiar.To jednak już nie Twoja działka.Jeśli jak to określiłaś pipimajty sa mokre to pozostaje ci tylko ich zmiana 

I poooooleciała....w siną dal...pooooleciała....:szydera: Uprzedzaj wcześniej o wykładach swoich...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, asna napisał:

Tylko, że wtedy mokro byłoby w innym miejscu, a nie w siuśmajtkach. Po prostu to z cewki mu kida.

W tym domu wszystko, co nie jest moją działką nie funkcjonuje jak należy. Dzisiaj mam wolne, więc poszedłem sobie na spacer. Wracam ze spaceru, a PDP utknął na kiblu. Córka wyjechała na zakupy i ma w dupie. Powinienem to olać, bo w końcu mam wolne. Ale cholera nie umiem.

:szydera::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, asna napisał:

Tylko, że wtedy mokro byłoby w innym miejscu, a nie w siuśmajtkach. Po prostu to z cewki mu kida.

W tym domu wszystko, co nie jest moją działką nie funkcjonuje jak należy. Dzisiaj mam wolne, więc poszedłem sobie na spacer. Wracam ze spaceru, a PDP utknął na kiblu. Córka wyjechała na zakupy i ma w dupie. Powinienem to olać, bo w końcu mam wolne. Ale cholera nie umiem.

cos ci powiem.Jak masz wolne to nie wracaj do domu.Ja twierdze ze moge nawet siedziec pod mostem w ulewny zimny dzien ale na sztele w wolne nie wroce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ORIM napisał:

cos ci powiem.Jak masz wolne to nie wracaj do domu.Ja twierdze ze moge nawet siedziec pod mostem w ulewny zimny dzien ale na sztele w wolne nie wroce 

Na obiad wróciłem. Dzisiaj zresztą rano PDP przeszedł sam siebie i skarżył się swojej "lubej" przez telefon, że od rana nic nie robię i musi zapytać córkę o co chodzi, czy ja strajkuję :szydera: Musiałem mu wyjaśnić, że jest sobota a soboty mam wolne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Już trzeci dzień proszę....i nic...jak groch o ścianę, tfu...jak koopa o wiaderko...:szydera:

„Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Gdy którego z was syn prosi o chleb, czy jest taki, który poda mu kamień? Albo gdy prosi o rybę, czy poda mu węża? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom......" :szydera:

i nie kop po wiederku :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, ORIM napisał:

„Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Gdy którego z was syn prosi o chleb, czy jest taki, który poda mu kamień? Albo gdy prosi o rybę, czy poda mu węża? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom......" :szydera:

i nie kop po wiederku :haha:

Ja Cieee...teges ! ...Pochwalony ...:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ORIM napisał:

„Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Gdy którego z was syn prosi o chleb, czy jest taki, który poda mu kamień? Albo gdy prosi o rybę, czy poda mu węża? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom......" :szydera:

i nie kop po wiederku :haha:

W imię Ojca i Syna i Ducha....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...