Skocz do zawartości

Wyroki sądów dotyczące pracy w opiece


Gość Leosia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marta
21 godzin temu, Gość Marta napisał(a):

skąd taki pomysł? 

Kajra opiszesz jak tu na forum swoją sprawę to znaczy czy opublikujesz swój wyrok opisujący kto co za co i jak. Oczywiście bez danych i szczegółów których nie chcesz ujawniać

Przepraszam chodziło mi o Katleję.

Pozdrawiam Marta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Baśka
W dniu 5.02.2024 o 10:27, Katleja napisał(a):

Musi to być Sąd Pracy w mieście, gdzie odbyło się zlecenie, nie gdzie jest siedziba firmy. Jeśli zlecenie odbyło się np. w Berlinie, dokumenty również muszą być złożone w sądzie w Berlinie. Tak to działa w Niemczech. 

To by trzeba wszędzie o tym trąbić, bo na pewno mało kto o tym wie, ale, ale dobrze byłoby mieć składki na prawnika i on by to wszystko sprawdzał i prowadził za np jakiś dodatkowy % + składka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2024 o 11:09, Gość Baśka napisał(a):

To by trzeba wszędzie o tym trąbić, bo na pewno mało kto o tym wie, ale, ale dobrze byłoby mieć składki na prawnika i on by to wszystko sprawdzał i prowadził za np jakiś dodatkowy % + składka.

Ja o tym też nie wiedziałam, ale poświęciłam trochę swojego cennego czasu, żeby takie wiadomości zdobyć. Jestem przekonana, że nawet jesli wszystkie informacje podasz opiekunką na złotej tacy to i tak nic z tym dalej nie zrobią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Balbina
17 godzin temu, Katleja napisał(a):

. Jestem przekonana, że nawet jesli wszystkie informacje podasz opiekunką na złotej tacy to i tak nic z tym dalej nie zrobią. 

Kiedyś pochwaliłam swoją agencję w internecie to usłyszałam, że jestem rekruterką i żebym spadała. Miłe środowisko! 

Zgadzam się że nic nie zrobią a jak zrobią to tak, że na czarnej liście są niemal wszystkie agencje. Śmiech na sali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Balbina napisał(a):

Kiedyś pochwaliłam swoją agencję w internecie to usłyszałam, że jestem rekruterką i żebym spadała. Miłe środowisko! 

Zgadzam się że nic nie zrobią a jak zrobią to tak, że na czarnej liście są niemal wszystkie agencje. Śmiech na sali. 

Bardziej chodziło mi o kierowanie spraw do sądu, jeśli agencje są nieuczciwe, tak jak to było w moim przypadku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tamara
W dniu 29.03.2024 o 16:00, Katleja napisał(a):

Bardziej chodziło mi o kierowanie spraw do sądu, jeśli agencje są nieuczciwe, tak jak to było w moim przypadku. 

A ile Panią kosztował prawnik i wszystkie koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2024 o 10:26, Katleja napisał(a):

Proszę przeczytać wszystkie moje wpisy  w temacie  "czy ktoś kiedyś wygrał..." Tam znajdzie Pani odpowiedź na wszystkie pytania. 

Jak się z Panią skontaktować? Pani profilu nie można zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tamara
W dniu 15.04.2024 o 10:26, Katleja napisał(a):

Proszę przeczytać wszystkie moje wpisy  w temacie  "czy ktoś kiedyś wygrał..." Tam znajdzie Pani odpowiedź na wszystkie pytania. 

A gdzie to znajdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2024 o 01:19, Gość Marta napisał(a):

Leosia!!! Jesteś wielka. Dziękuję.

Marta

Dzisiaj dodałam nowy wyrok, ale bardziej jako ciekawostka, bo schizofrenia na szczęście większości z nas nie dotyczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2024 o 15:12, Gość Leosia napisał(a):

Dzisiaj dodałam nowy wyrok, ale bardziej jako ciekawostka, bo schizofrenia na szczęście większości z nas nie dotyczy.

 

Poproś żeby admini ci to przykeili do pierwszego posta żeby to było razem na jednej liście bo tak to ciężej dotrzeć. 

Ja dziękuję, że się tym dzielisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...