Skocz do zawartości

Kot na ofercie


Gość ReniaKról
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

No to jest ogłoszenie z kotem w ofercie, nawet fajna płaca, kot mi pasuje ale kotu mój  język nie odpowiada :)

 

Chesz się z nim na języczki ,,,,,,, nie lubi języka polskiego? taki kumaty? wielojęzyczny?:płacz: 

uśmiałam się równo,,nie dośc ,że kot na gapę ,,bo nikt za niego centa nie zapłaci to jeszcze ma koteczek postulaty,,nagrać babke po niemiecku i puszczać kotkowi,,aby się nie zestresował bo potem weterynarz i euro poleci z portfela,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

Chesz się z nim na języczki ,,,,,,, nie lubi języka polskiego? taki kumaty? wielojęzyczny?:płacz: 

uśmiałam się równo,,nie dośc ,że kot na gapę ,,bo nikt za niego centa nie zapłaci to jeszcze ma koteczek postulaty,,nagrać babke po niemiecku i puszczać kotkowi,,aby się nie zestresował bo potem weterynarz i euro poleci z portfela,,:płacz:

@Maria Jolanta na wszystko jest jakiś sposób nie poddawaj się tak szybko:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...