Skocz do zawartości

Zaliczka dla opiekunki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Blondi napisał:

@Katarzyna 25 ja mimo wszystko bym nie szukała agencji,,jak bardzo potrzebujesz kasy to wez lepiej jakąs sobie małą pożyczkę ,którą sobie spłacisz sama,,aby zacząc prace ,,a potem dasz radę,,nawet po 2 tyg, pracy nieraz nie musisz miec kasy ,,ja nie potrzebowalam w pracy nigdy kasy,,chyba ze coś musialam dokupić sobie z kosmetyków,,są stele gdzie masz wszystko i może niczego Ci nie brakowac,,ja bym tak zrobiła,,ja bym pożyczyla gdzieś a nie prosiła się agencji,,,bym poszukała i szukaj ,,,nie spotkałam się z agencją ktora daje zaliczki może dlatego ,że nigdy nie potrzebowałam,,bo mam swój bank i jak brakowalo mi to z banku ,,,samo życie,,powodzenia!!!

Dziękuję za odpowiedź ale czasami nie jesteśmy przewidzieć niektórych sytuacji  np gdy rozwalą się buty i co wtedy? Do wypłaty daleko a rodzina też nie może pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, INEZ napisał:

Chwalipięta :p

Oj tam zaraz chwalipięta ,,ja też tak dobrze zawsze trafiam,,a że jem nieraz marchewkę z kartoflami to mały pikuś,,nie jest zle,,odmiana nieraz jest dobra,,bo docenia się lepsze potem potrawy,,,często tafiają mi się całe piętra tylko dla mnie,,czasu wolnego zawsze sporo,,bo trzeba uczyć dziadków aby sami się zabawiali,,hahhaha cudownie !!!

2 minuty temu, Katarzyna 25 napisał:

Dziękuję za odpowiedź ale czasami nie jesteśmy przewidzieć niektórych sytuacji  np gdy rozwalą się buty i co wtedy? Do wypłaty daleko a rodzina też nie może pomóc.

Napisz to Ci wyslę,,buty ,ciuchy, a czemu nie ,,aby tylko rozmiar pasowal,,mam nowe w domu,,czas zrobić porządek,,,,Kasiu idzie wiosna ,,abyś zaczęła pracę,,buty też można kupić super fajne po przecenie ,,glowa do góry,,jest napewno dużo ludzi co by pomogło,,ja wiem jak co niektórym opiekunkom brakuje wszystkiego przed pierwszym wyjazdem,,ale idzie to przeżyć a potem tylko pracowac ,,z miesiaca na miesiąc robisz się bogatsza we wszystko,,,uwierz w siebie i do roboty,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Blondi napisał:

Oj tam zaraz chwalipięta ,,ja też tak dobrze zawsze trafiam,,a że jem nieraz marchewkę z kartoflami to mały pikuś,,nie jest zle,,odmiana nieraz jest dobra,,bo docenia się lepsze potem potrawy,,,często tafiają mi się całe piętra tylko dla mnie,,czasu wolnego zawsze sporo,,bo trzeba uczyć dziadków aby sami się zabawiali,,hahhaha cudownie !!!

To taki malutki żarcik był z mojej strony .U mnie wszystko jest super i wyżywienie i warunki mieszkaniowe i przyznam się,że jeszcze nie trafiłam ,żeby na jedzeniu zbytnio oszczędzali no ale pewnie wszystko jeszcze prze de mną takie to cienie i blaski naszej pracy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

To taki malutki żarcik był z mojej strony .U mnie wszystko jest super i wyżywienie i warunki mieszkaniowe i przyznam się,że jeszcze nie trafiłam ,żeby na jedzeniu zbytnio oszczędzali no ale pewnie wszystko jeszcze prze de mną takie to cienie i blaski naszej pracy .

Wiem,,bo sama jestem chwalipiętą-hahahha bo czemu nie pisac,,jak tak jest,,niech co niektórzy przeczytają ,ze może być jak na wczasach,,,albo urlopie,,:oklaski: nie jest przecież strasznie,, @Heidi nasza daje radę to wszyscy damy tez radę,,,pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Blondi napisał:

Oj tam zaraz chwalipięta ,,ja też tak dobrze zawsze trafiam,,a że jem nieraz marchewkę z kartoflami to mały pikuś,,nie jest zle,,odmiana nieraz jest dobra,,bo docenia się lepsze potem potrawy,,,często tafiają mi się całe piętra tylko dla mnie,,czasu wolnego zawsze sporo,,bo trzeba uczyć dziadków aby sami się zabawiali,,hahhaha cudownie !!!

Napisz to Ci wyslę,,buty ,ciuchy, a czemu nie ,,aby tylko rozmiar pasowal,,mam nowe w domu,,czas zrobić porządek,,,,Kasiu idzie wiosna ,,abyś zaczęła pracę,,buty też można kupić super fajne po przecenie ,,glowa do góry,,jest napewno dużo ludzi co by pomogło,,ja wiem jak co niektórym opiekunkom brakuje wszystkiego przed pierwszym wyjazdem,,ale idzie to przeżyć a potem tylko pracowac ,,z miesiaca na miesiąc robisz się bogatsza we wszystko,,,uwierz w siebie i do roboty,,

A i ja coś od siebie dorzucę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Agata1008 napisał:

Czy mogę Cię o coś zapytać prywatnie? I żeby była jasność, nie chodzi o ;)amory;)

Jak mogę pomóc to pomogę, jakkolwiek.

 

1 godzinę temu, INEZ napisał:

Nie sądzę tak nie denerwuj się i nie krzycz .

Jak znam internet, to krzyczy się z dużej litery. Jak komuś nie pasuje, to mogę nie odzywać się wcale. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marianek napisał:

Jak mogę pomóc to pomogę, jakkolwiek.

 

Jak znam internet, to krzyczy się z dużej litery. Jak komuś nie pasuje, to mogę nie odzywać się wcale. Pozdrawiam.

Nie będę się z tobą spierać chodziło mi o wykrzyknik na końcu wypowiedzi. Zażartowałam z twojego postu i myślałam,że najbardziej dowcipny mężczyzna na forum zna się na żartach ale skoro nie to ja pasuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, INEZ napisał:

że najbardziej dowcipny mężczyzna na forum zna się na żartach

Dziękuję za komplement, bardzo (bez wykrzyknika) Ale też potrafię być realistą do bólu i złośliwym bardzo. Taką mam naturę, niestety. A na żartach się znam, wszelakich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marianek napisał:

Dziękuję za komplement, bardzo (bez wykrzyknika) Ale też potrafię być realistą do bólu i złośliwym bardzo. Taką mam naturę, niestety. A na żartach się znam, wszelakich.

Nie odbieraj mi roboty :cool: @Mirelka1965 twierdzi , ze to ja jestem złośliwcem forumowym :p:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marianek napisał:

Dziękuję za komplement, bardzo (bez wykrzyknika) Ale też potrafię być realistą do bólu i złośliwym bardzo. Taką mam naturę, niestety. A na żartach się znam, wszelakich.

Pozwolisz ,że już  więcej nie odniosę się do tego co piszesz nie ma sensu tak jak mądrze napisała @Blondi spierać się o byle co przynajmniej ja nie mam takiego zamiaru .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.02.2018 at 19:41, Katarzyna 25 napisał:

Witam serdecznie. Mam nietypowe pytanie. Jestem od niedawna opiekunką. Chciałabym zapytać  z jakich firm jest możliwość  otrzymania zaliczki na poczet wypłaty  i ile czasu trzeba przepracować żeby taką zaliczkę otrzymać.  Pozdrawiam.

Kasiu, na priv Ci podam namiary na firmę, która po dwóch tygodniach wypłaca zaliczkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Blondi napisał:

A wezcie te duże litery i wykrzykniki omijajcie!!! życie jest piękne jak się ominie trochę,,tak ciutkę na lewo i potem na prawo,,,tak jak ja wyszukuje nowe drogi,,z dziurami,,,i muszę je ominąc i mowię do słodziaka ,,nicht zu tragisch,,,:oklaski:

:d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, INEZ napisał:

Pozwolisz ,że już  więcej nie odniosę się do tego co piszesz nie ma sensu tak jak mądrze napisała @Blondi spierać się o byle co przynajmniej ja nie mam takiego zamiaru

Masz zupełną rację.:d Jesteś trochę jak moja żona (którą kocham od ponad 30 lat) i szanuję bardzo. Ciebie też. (szanuję, nie kocham) W tej chwili mój boss ogląda film na Polsacie i muszę z nim siedzieć, jak ten głupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Marianek napisał:

Masz zupełną rację.:d Jesteś trochę jak moja żona (którą kocham od ponad 30 lat) i szanuję bardzo. Ciebie też. (szanuję, nie kocham) W tej chwili mój boss ogląda film na Polsacie i muszę z nim siedzieć, jak ten głupi.

Mam pytanko!!! a czemu musisz z nim siedziec? możesz chyba go zostawić i robić swoje,,a dziadzio niech ogląda film,,,chyba ,że jest inaczej ,,musisz go miec non stop na oku,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Marianek napisał:

No, robię swoje, siedzę na forum i klepię bez sensu...:d

to też dobrze,,klepanko to klepanko,,czas szybciej mija,,wszystko zawsze ma sens,,wylewamy wszystko co nam na języczek przyniesie,,a wtedy jest tak lekko ,,bo tak prawdę powiedziawszy to nieraz nie mamy możliwosci gadania -głosnego ,,a tutaj jest luz bluz ,,nikt nie słyszy a wygadać się możemy po kokardę,,,i tak trzymać!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...