Skocz do zawartości

Podwyżka dla....


Gość Leonarda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pomyliłam goscia z agą,,sorry ,,nie wiem jak to wyszło,,,ja też przy kawie napisałam krótko,,ale może dac 50 euro ,,może nic nie dać ,,znając agencję,,przecież są swięta,,premie muszą być dla przemiłych pań,,a może ta podwyżka to już zadatek na świeta? albo agencja się wytłumaczy,że mają wysokie koszty i koniec ,,a po drugie ,nie powinno opiekunkę interesowac kto komu ile płaci,,agencja powie ,,prosze nie wtykac nosa w nie swoje sprawy,,, wątpię aby coś dali opiekunce ,,mogą rzucić jakiś ochłap,,na pocieszenie,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwyżka jest od NR jak mniemam. Teraz pdp muszą przetrawić większą kwotę. Musimy pamiętać, że koszty administracyjne rosną, inflacja szaleje, a opiekunowie to ostatnie ogniwo w łańcuchu pokarmowym i ostatnia "rzecz" o której się myśli :( Taka jest nasza polska rzeczywistość. W kawusiowym wątku napisałam ile mi przypadło w udziale.  To była niemiecka agencja z siedzibą w Polsce, kolejny pośrednik w łańcuszku św. Antoniego. I każdy w takim systemie chce zarobić :| Wakacje w ciepłych krajach też podrożały, przy czym to nie my na nie parę razy do roku jeździmy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Podwyżka jest od NR jak mniemam. Teraz pdp muszą przetrawić większą kwotę. Musimy pamiętać, że koszty administracyjne rosną, inflacja szaleje, a opiekunowie to ostatnie ogniwo w łańcuchu pokarmowym i ostatnia "rzecz" o której się myśli :( Taka jest nasza polska rzeczywistość. W kawusiowym wątku napisałam ile mi przypadło w udziale.  To była niemiecka agencja z siedzibą w Polsce, kolejny pośrednik w łańcuszku św. Antoniego. I każdy w takim systemie chce zarobić :| Wakacje w ciepłych krajach też podrożały, przy czym to nie my na nie parę razy do roku jeździmy :(

A  ofert last minute to nie mogą sobie poszukać?:( może wtedy dali by całe 150 euro opiekunce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki za Wasze zdanie na ten temat. Szczerze mówiąc liczyłam, że napiszecie, iż opiekunka powinna dostać minimum 100 euro, bo przecież to ona siedzi po 2-3 miesiące w obcym domu, robi wszystko co do niej należy przez 7 dni w tygodniu, itp, itd., a panie w biurze po 6 czy 8 godzinach pracy, 5 dni w tygodniu, idą do domku, mają wolny weekend i robią co chcą.     Nie ma w naszym kraju agencji, ktore w pierwszej kolejności myślą o opiekunkach, a nie o swojej kieszeni?     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gość Leonarda napisał:

No dzięki za Wasze zdanie na ten temat. Szczerze mówiąc liczyłam, że napiszecie, iż opiekunka powinna dostać minimum 100 euro, bo przecież to ona siedzi po 2-3 miesiące w obcym domu, robi wszystko co do niej należy przez 7 dni w tygodniu, itp, itd., a panie w biurze po 6 czy 8 godzinach pracy, 5 dni w tygodniu, idą do domku, mają wolny weekend i robią co chcą.     Nie ma w naszym kraju agencji, ktore w pierwszej kolejności myślą o opiekunkach, a nie o swojej kieszeni?     

Piszemy tak jak już to przerabialiśmy z agencjami,,,wiemy jak oni podchodzą do wynagrodzenia a do podwyżki to już w ogóle z ogromnym bólem,,,a to co piszesz to święta prawda ,,to my jesteśmy rabolami ,aby panie robiły co chcą,,a Ty siedz 3 msc,,najlepiej i dłużej,, także taka jest prawda ,tak jak piszemy,,:love:zaraz napiszą  goscie ,,co ty jeszcze chcesz  a nie starczy Ci 1000 euro? przecież agencja ci pracę dała itd itd, wyżywienie masz za darmo , prycze do spania ,, i największy luksus internet ,,aby Ci tylko nie wyłączyli,,mi nawet nie mają co wyłączyć,,bo jeszcze nie zalożyli:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Piszemy tak jak już to przerabialiśmy z agencjami,,,wiemy jak oni podchodzą do wynagrodzenia a do podwyżki to już w ogóle z ogromnym bólem,,,a to co piszesz to święta prawda ,,to my jesteśmy rabolami ,aby panie robiły co chcą,,a Ty siedz 3 msc,,najlepiej i dłużej,, także taka jest prawda ,tak jak piszemy,,:love:zaraz napiszą  goscie ,,co ty jeszcze chcesz  a nie starczy Ci 1000 euro? przecież agencja ci pracę dała itd itd, wyżywienie masz za darmo , prycze do spania ,, i największy luksus internet ,,aby Ci tylko nie wyłączyli,,mi nawet nie mają co wyłączyć,,bo jeszcze nie zalożyli:płacz:

:hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Gość Leonarda napisał:

No dzięki za Wasze zdanie na ten temat. Szczerze mówiąc liczyłam, że napiszecie, iż opiekunka powinna dostać minimum 100 euro, bo przecież to ona siedzi po 2-3 miesiące w obcym domu, robi wszystko co do niej należy przez 7 dni w tygodniu, itp, itd., a panie w biurze po 6 czy 8 godzinach pracy, 5 dni w tygodniu, idą do domku, mają wolny weekend i robią co chcą.     Nie ma w naszym kraju agencji, ktore w pierwszej kolejności myślą o opiekunkach, a nie o swojej kieszeni?     

Gość Leonarda to bajka, mit i utopia :| Żyjemy w kapitalistycznym kraju gdzie zysk jest wartością nadrzędną, przy czym koszty ten zysk minimalizują.  A my jesteśmy kosztem, zatem uszczknąć na kosztach i powiększyć zysk. Oto cel do zrealizowania :( W naszym prywatnym życiu robimy dokładnie to samo, prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Gość Leonarda napisał:

Agencja zrobiła rodzinie podwyżkę, bo "współpracują" ze sobą już prawie dwa lata, no i pewnie agencja uznała, że należy "zawołać" o więcej pieniędzy.

Jak rodzina się na to zgodziła to nie wiem o co chodzi? może agencja miała jakieś inne powody żeby za żądać od rodziny więcej pieniędzy niż tylko 2 letnia współpraca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gość Leonarda napisał:

Witam

Mam pytanie do Was!  Jeśli agencja zrobiła podwyżkę rodzinie niemieckiej o 150 euro, to jaką podwyżkę powinna - Waszym zdaniem - dostać opiekunka???? 

Powinna - opiekunka dostać. Ale agencja nie musi jej dać >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...