Skocz do zawartości

Dni wyjazdu i zjazdu?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Blondi chodzi o to, że miałaś pomoc w trakcie realizacji  podróży. Pytanie : dokąd ? Różnie można to zinterpretować :) . Jednak uważaj na siebie , bo ludzie wilki są wszędzie i powiozą ciebie może do lasu, albo cię zjedzą   :d

pożarcie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strachajcie mnie,,,:płacz: nie podróżowałam w średniowieczu,,,a kto by mnie chciał zjeśc ,,ale mam fajnego pana na ogrodzie ,,już tu był kilka razy i musze z nim zagadać bo ma auto i mieszka obok dziadków  i może on mi dentystę załatwi? zawiezie i przywiezie,,muszę sie do niego uśmiechnąc,,:hahaha: chyba mnie nie pożre,,bo bym wtedy mu skopa przywaliła ,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, erika napisał:

:hahaha: @Blondi co się z Tobą porobiło?:love: nie poznaję Ciebie:całus:  Pozdrawiam  wszystkich z Kogutkowa :love:

Oj tam oj tam , bo tutaj wszyscy widzą tylko zboczków ,,dookoła w autach w pociągach,,wszędzie uważaj bo krzywdę zrobią itd,  a ja przecież tak uważam,,   @erika ja jestem oaza spokoju i napewno bym nie musiała walić z kopa,,,Jesteś u kogutka ,,to baw się przesuper:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sayonara52. to żeby nie być stratna ,że siedziałaś tam do odlotu wieczorem, to mogłaś busik na rano zamówić . Zresztą wcześniejszy wylot może wziąć w łeb, zwłaszcza w sytuacji,że trzeba nieraz wcześniej zjechać i przebukować bilet.Nie wiem,czy są jakieś koszty i ewentualnie zmiana ceny. A Sindbadem i busikami jeżdżą tysiące opiekunek i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

A Sindbadem i busikami jeżdżą tysiące opiekunek i jest ok

Popieram. Teraz Sindbad zmienił się na lepsze. Są 2 miejsca przesiadkowe i jeżeli nie jedziesz tym autobusem dalej dostajesz od pilota karteczkę z numerem kolejnego autobusu i numerem miejsca! Nie trzeba latać by zająć coś lepszego, jest czas na przesiadkę. Z bagażami to nieraz i kierowcy pomogą. Jak bagaże dotargałaś do autobusu, to z kilkoma metrami przesiadki też dasz radę!:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

sayonara52. to żeby nie być stratna ,że siedziałaś tam do odlotu wieczorem, to mogłaś busik na rano zamówić . Zresztą wcześniejszy wylot może wziąć w łeb, zwłaszcza w sytuacji,że trzeba nieraz wcześniej zjechać i przebukować bilet.Nie wiem,czy są jakieś koszty i ewentualnie zmiana ceny. A Sindbadem i busikami jeżdżą tysiące opiekunek i jest ok

Lukasz, moj kontrakt konczyl sie w srode i lecialam w srode,

A zmienniczka  okazalo sie

miala bilet na wtorek bo na srode i nie dalo sie i dlatego od wtorku poludnia bylysmy we dwie,,,

Jezdze tez busem, ta firma jest super, ale przeraza mnie doba w podrozy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sayonara 52 napisał:

Lukasz, moj kontrakt konczyl sie w srode i lecialam w srode,

A zmienniczka  okazalo sie

miala bilet na wtorek bo na srode i nie dalo sie i dlatego od wtorku poludnia bylysmy we dwie,,,

Jezdze tez busem, ta firma jest super, ale przeraza mnie doba w podrozy,

Ja mam namiar na busa,który jeżdzi przez Czechy ale to dla  tych co na południu Polski mieszkają no i jadą na południe Niemiec wtedy podróż jest o wiele krótsza bo nie trzeba do granicy przez pół Polski jechać tylko w Cieszynie się przekracza granicę.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...