Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale ja do sądu ubieram się w/g mnie normalnie , w życiu by mi nie przyszło pytać jak się mam ubrać do sądu,  ubieram się i idę walczyć o swoje, ale to ja:szydera:  Blondi  :dobrze: czy na czarno czy na zielono czy w paski czy w kólka, zapomnieć !!!! to nie moja bajka,,ja muszę błyszczeć po swojemu... kurcze czeka mnie jeszcze nie jedna taka impreza:(

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, INEZ napisał:

Myślałam ,że mogłoby przemówić na moją korzyść znaczy się,że wyroku nie byłam pewna i dopuszczałam wszystkie możliwości :d

Dobrowolne poddanie sie karze?cos takiego jest i faktycznie wyroki sa chyba lagodniesze!:oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, alina0610 napisał:

Dobrowolne poddanie sie karze?cos takiego jest i faktycznie wyroki sa chyba lagodniesze!:oklaski:

Nie strasz mnie bo aż ciarki mi przeszły po plecach i poczułam się jak jakiś przestępca :smutek:.Liczę i tak na łagodny wyrok a do sądu stawić się muszę i tyle ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Blondi napisał:

Ale ja do sądu ubieram się w/g mnie normalnie , w życiu by mi nie przyszło pytać jak się mam ubrać do sądu,  ubieram się i idę walczyć o swoje, ale to ja:szydera:  Blondi  :dobrze: czy na czarno czy na zielono czy w paski czy w kólka, zapomnieć !!!! to nie moja bajka,,ja muszę błyszczeć po swojemu... kurcze czeka mnie jeszcze nie jedna taka impreza:(

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masz "złe zamiary"????:szok:

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, INEZ napisał:

Nie strasz mnie bo aż ciarki mi przeszły po plecach i poczułam się jak jakiś przestępca :smutek:.Liczę i tak na łagodny wyrok a do sądu stawić się muszę i tyle ;)

masz sędziego czy sędzinę?dużo od tego zależy,jak sędzina i jesteś ładniejsza-to umarł w butach:d,jak sędzia to masz szansę- u mnie bys miała:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maras1 napisał:

masz sędziego czy sędzinę?dużo od tego zależy,jak sędzina i jesteś ładniejsza-to umarł w butach:d,jak sędzia to masz szansę- u mnie bys miała:d

Sędzina ale jeszcze jej nie widziałam za to moja pani adwokat jest ładna może na niej się to skupi :smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Sędzina ale jeszcze jej nie widziałam za to moja pani adwokat jest ładna może na niej się to skupi :smutek:

p.adwokat i tak ma wszystko...a SĘDZINA PATRZY i widzi ładną winowajczynię więc dopieprzyć - bo ładna,więc dopieprzyć -bo mądrzejsza ,ok itd:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 14.04.2019 at 19:09, kris napisał:

Jak jesteś oskarżona, to żałobnie, na czarno.:)

 

No i jest okazja na nowe zakupy!:oklaski:

A tak na poważnie. Koleżanki mają rację. I raczej nie staraj się nie być w centrum zainteresowania.:) Powodzenia

Dziękuję .Przepraszam,że dopiero teraz ale nie chciałam zapeszyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kris napisał:

A mnie zaciekawiły ceny tych kolorowanek!>:( No ale szyk i tip top są bezcenne...

Ja jak powiększylam sobie w telefonie i czytam cenę, szok:szok: ale to jeszcze pikuś, to tylko 135 czy mniej nawet,,,ale nie zrobilam fotki wystawy w Baden Baden, sukienka 1149 euro, material mnie przyciągnąl do tej wystawy, kolorystyka pastelowa i piękna, ale cena? torebka 1490 euro i podobna do mojej z Orsay  i buty tez ponad tysiąc, :szok: powiedzialam ,,powariowali" i poszlam dalej,,:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Blondi napisał:

Ja jak powiększylam sobie w telefonie i czytam cenę, szok:szok: ale to jeszcze pikuś, to tylko 135 czy mniej nawet,,,ale nie zrobilam fotki wystawy w Baden Baden, sukienka 1149 euro, material mnie przyciągnąl do tej wystawy, kolorystyka pastelowa i piękna, ale cena? torebka 1490 euro i podobna do mojej z Orsay  i buty tez ponad tysiąc, :szok: powiedzialam ,,powariowali" i poszlam dalej,,:szydera:

przykro mi ,że nie kupujesz w moich sklepach:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Rozamunda napisał:

A tak na marginesie Polki mają gust i jak na ulicy w De widzisz babkę ubraną gustownie i zgrabną to musi być Polka:d

Niekiedy widziałam ubrane... "aż za..." - jakoś tak sylwestrowo więcej. 

No ale o gustach nie dyskutuje się. I tak najbardziej lubię "odwagę" i eksperymenty ubraniowe. 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...