Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, BabaJagusia napisał:

@sayonara 52 na wstępie zaznaczam,że nie jestem miłośniczką futer.

Mając do wyboru(hipotetycznie)-sztuczne czy prawdziwe-wybrałabym prawdziwe.Sztuczne/plastikowe/ nie ulegnie rozkładowi przez całą wieczność i jeden dzień dłużej! Ludzie jedzą mięso a ze skór tychże pożartych -można kupić wyroby skórzane.Z certyfikatem,że to ze zjedzonych zwierzaczków:(.Ciekawe,że nikomu nie przeszkadzają poduszki albo kołdry z piór.Nie sądzę,że kury czy gęsi same wyskakują ze swego odzienia.

Kocham wszystkie zwierzątka i też jestem przeciwniczką naturalnych futer , ale tylko z tych biedaczków , które są zabijane dla skóry . Nie mam nic przeciwko futerko z królika , które i tak są zabijane na pokarm . Takie samo podejście mam do skóry świńskiej i nie wyobrażam już sobie biegania w butach ze sztucznej skóry . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Kocham wszystkie zwierzątka i też jestem przeciwniczką naturalnych futer , ale tylko z tych biedaczków , które są zabijane dla skóry . Nie mam nic przeciwko futerko z królika , które i tak są zabijane na pokarm . Takie samo podejście mam do skóry świńskiej i nie wyobrażam już sobie biegania w butach ze sztucznej skóry . 

I już masz w dziób od M+J xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, BabaJagusia napisał:

@sayonara 52 na wstępie zaznaczam,że nie jestem miłośniczką futer.

Mając do wyboru(hipotetycznie)-sztuczne czy prawdziwe-wybrałabym prawdziwe.Sztuczne/plastikowe/ nie ulegnie rozkładowi przez całą wieczność i jeden dzień dłużej! Ludzie jedzą mięso a ze skór tychże pożartych -można kupić wyroby skórzane.Z certyfikatem,że to ze zjedzonych zwierzaczków:(.Ciekawe,że nikomu nie przeszkadzają poduszki albo kołdry z piór.Nie sądzę,że kury czy gęsi same wyskakują ze swego odzienia.

@BabaJagusia.

Powiem tak:naturalne odpada, sztuczne tez.

Obszycia kurtek pochodza najczesciej z Chin, gdzie zostaly pozarte lub zabite w tym celu koty i psy.

Nie bede nosic zwlok przyjaciol na sobie.

Z tym jedzeniem miesa ,masz racje, choc ja nie potrzebuje miesa do zycia.

Znow nawrocilam sie na wegetarianizm, i dobrze mi z tym.

Poscieli ,,z piorow,, tez nie kupuje.

Niestety buciki nosze glownie skorzane.

spojrz, czy kupilabys taka kurtke?

Samo okrucienstwo.

Bo sztuczne-sama wiesz. 

W tym momencie cowam glowe w piasek, ze to inni zjedli ,nie ja.:słabo:

Kurtka futro.jpg

kurtka 2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Beatenka napisał:

Wygladaja troche jak strachy na wroble ale coz nam nie dane kreowac swiatowej mody:smutek:

Ta w środku zielona nadaje się idealnie na stracha,,toż to za długie wszystko ,za duże, jak ze starszego brata, albo ojca,,tym się podniecają ludziska ,, dlatego nieraz to można powiedzieć ,że wszyscy jesteśmy z pierwszego wybiegu mody, czy pracując w kuchni czy w ogrodzie, wszystko mamy piękne i modne:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Malina 1 napisał:

Bardzo ładne,uwielbiam taki kolor skóry

Dawno nie miaąłm zimowych butów w takim kolorze,zawsze czarne .Zależało mi na grubej podeszwie i futerku w środku.

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Blondi napisał:

A teraz buciki za 919zł,,czy warte tej ceny? a przecenione teraz na 643 zł -szok dalej z ceną,,a buty jakie cudaczne,,nasrane aż za dużo,,wszystkiego,,ale fason taki kocham, lubię takie buty,,łancuchy weg,

6795053_500_A.jpg

Jakby łańcuchy były ze srebra to cena by się zgadzała :szydera: też  taki fason mogłabym mieć, faktycznie fajne butki by były bez tych łańcuchów :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Andreaa napisał:

image.png.e5d043600ab71d2e2c3a715d3c640fcb.pngDzisiaj takie sobie upatrzylam. Z przeceny 70er.

Troche drogie,ale czasami do koszyka wrzuce i tak sie na nie napatrze przez kilka dni,ze mi zbrzydna i juz ich nie chce . Moze i na te moja metoda zadziala?

Ale superanckie ,,śliczne,,ja takie lubię,,ale ten wzór mnie powala,,są takie inne,,dzięki,,za pokazanie,,to ile one cholery kosztowały jak teraz 70 euro,,???

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Ale superanckie ,,śliczne,,ja takie lubię,,ale ten wzór mnie powala,,są takie inne,,dzięki,,za pokazanie,,to ile one cholery kosztowały jak teraz 70 euro,,???

 

99,99 €

No... takie inne. Zaraz  w oko wchodza.  Na tej stronie mozna tez na raty kupic. 

Im walking.de      Pierwsi klienci maja  rabat ,chyba 10er-juz nie pamietam,bo juz od dawna tam kupuje.

-

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...